TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Pecados Ajenos prezentācija...


Pecados Ajenos prezentācija...

Сообщений 1 страница 20 из 44

1

[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]

Vēl vesela chupa te

http://www.mhpixs.com/cgi-bin/category.cgi?category=search&searchfields=misc2&query=Telemundo estrena nueva novela Pecados Ajenos en el restaurante Christabelle's Quarter en Coconut Grove

0

2

Vēl prezentācijā tika ziņots, ka noveli sāks rādīt tikai oktobrī...

http://ar.news.yahoo.com/foto/29082007/ … 14-mi.html

0

3

Catarina ar tik īsie matiem - nepierasti. Un arī Lorena ir matu krāsu un griezumu pamainījusi.  ^_^

Hē. Bet daudzām telenovelēm tak ir tā - ja kaut kas skatītājiem nepatīk, scenāriju pamaina, be te tak būs uzfilmēts tik tālu, ka nemaz tik viegli scenāriju pārmainīt nebūs. Viņiem taču vajadzētu līdz tam laikam būt uzņēmuši krietni daudz sēriju?  :nezinu: hmmm.

0

4

Eu! Un ko tā Ximena Duque tur tēlos?  :nezinu:

0

5

jā, Lores forumā jau apskatījos, tur gan bij tikai tās, kur ir pati Lorena :D interesanti beidzot redzēt Cathy jauno look.

0

6

aa, starp citu, Lores forumā jau vairāk pievienotas, apskatīt arī tur ir vieglāk - http://foro.lorenarojas.es/index.php?topic=4461.0

cik jaukiņas bildītes, ne?  :give_heart:

a te Lore vsp super, super, super  :give_heart:

http://i12.tinypic.com/6b3ebkz.jpg

Отредактировано angelina (29.08.2007 22:28)

0

7

paldies, angelina. Un te vēl bildes...

http://www.gettyimages.com/Search/Search.aspx

0

8

žēl tikai, ka pirmizrāde oktobrī, lai gan es to jau sen paredzēju. Un danna - nedomāju, ka viņi būs baigi daudz safilmējuši. Galu galā nemitīgās aktieru maiņas un tā tālāk. Man šķiet, ka pirmizrādi viņi atlika uz oktobri tieši visu šo problēmu dēļ.

0

9

bet vismaz beidzot noticias iet :)

0

10

Jā, beidzot sākuši aktīvās reklāmas periodu. Pieņemu, ka drīz bildes un kādi video no uzņemšanas laukuma parādīsies, vēl prezentāciju bildes un dziesma.

0

11

juuhou, gribu redzēt mīļo Lori :)

0

12

[реклама вместо картинки]

Telemundo celebró el inicio de su octava producción en Miami
Martes, 28 de agosto del 2007

Una historia de Eric Vonn, el mismo escritor de Tierra de pasiones, marca la octava producción original de Telemundo en Miami, que este martes 28 en la noche celebró el inicio de grabaciones en el restaurante Christabelle´s Quarter de Coconut Grove.

Don Browne, presidente de la cadena y Aurelio Valcárcel, productor y director creativo de Telemundo Estudios, realizaron el “claquetazo” inicial de la telenovela denominada Pecados ajenos, acompañados del elenco de la producción que encabezan Lorena Rojas, Mauricio Islas, Catherine Siachoque, Ariel López Padilla, Sonya Smith, Sebastián Ligarde y Lupita Ferrer.

Los exteriores de la telenovela serán realizados en distintas locaciones de la Florida como Davie, Wellington, Pompano Beach y Palm Beach. La dirección está a cargo de David Posada y Danny Gaviria; la producción general es de Martha Godoy y la producción ejecutiva de Aurelio Varcárcel.

http://www.produ.com/Internet/index.html?Noti=58299#

0

13

danna написал(а):

Catarina ar tik īsie matiem - nepierasti.

Atriebībā jau ar bij īsi un man šķiet viņai ar īsiem labāk patīk  ^_^  ooo..un beidzot arī kādas bildes.. :) par Lores frizūru runājot man labāk patika tajās agrākajās promo bildēs un par Islasu - viņam piestāv labāk garāki mati :D bet jebkurā gadījumā prieks vismaz par bildēm.. un līdz oktobrim jau tikai 1 mēnesis.. septembris ātri paiet ;) un es jau tāpatās nevarēšu netā skatīties, jo nebūs laika..  :cray:

0

14

aNgeL написал(а):

un es jau tāpatās nevarēšu netā skatīties, jo nebūs laika..

Nu ja dikti gribēsi, tad priekš PA laiku atradīsi. carolaa jau teica, ka ja PA būs tajā laikā, kad tagad šokolāde, tad viņa to noteikti filmēs. Bet ja ne carollā, tad masters to arī solījās filmēt.

0

15

albalonga написал(а):

Nu ja dikti gribēsi, tad priekš PA laiku atradīsi

var gadīties ka reti kad vispār piekļūšu pie datora  :/ un nezkāpēc bieži dažādi mājasdarbi jāpilda pie datora un tā mans laiks beidzas neko daudz savai dvēselei neizdarot.. bet protams paliek cerība un tā logikas daļa, ka kad domā ka nav laika tomēr tā pietiek ;) nepārdzīvošu jūsu komentārus lasot pašai neredzot, īpaši no Palomas :D

0

16

aNgeL написал(а):

Atriebībā jau ar bij īsi un man šķiet viņai ar īsiem labāk patīk

Uj, jā. Piemirsu. Bet teikšu tā - tur man mati viņai patika labāk.
Un Lorenai arī labāk patīk iepriekšais matu sakārtojums - nu nezinu pirms tam amn patika labāk, bet tā jau vispār nav nekādas vainas, bet tie vēl atkīvi atmiņā stāv un man dikti patika.

0

17

danna написал(а):

Un Lorenai arī labāk patīk iepriekšais matu sakārtojums - nu nezinu pirms tam amn patika labāk, bet tā jau vispār nav nekādas vainas, bet tie vēl atkīvi atmiņā stāv un man dikti patika.

Nu ņemot vērā scenāriju - moš Lorei arī sākumā būs tie promo mati, bet tad scenārija gaitā slēpjoties no policijas moš šis jaunais matu sakārtojums... Es jau te protams fantazēju - neko tādi nekur dzirdējusi neesmu... :rofl:

0

18

albalonga написал(а):

Es jau te protams fantazēju - neko tādi nekur dzirdējusi neesmu...

Var redzēt, ka dikti radošs un literārs cilvēks. Pat matu krāsas maiņu tik jauki izfanatazēja un paskaidroja.  :rofl:

0

19

danna написал(а):

Var redzēt, ka dikti radošs un literārs cilvēks. Pat matu krāsas maiņu tik jauki izfanatazēja un paskaidroja.

:rofl:
Mans otrais vārds ir Šerloks Holms.................................................................................... Bet trešais - Gregorijs Hauss :lol:

0

20

danna написал(а):

Bet teikšu tā - tur man mati viņai patika labāk.

man arī Atriebībā Katerinas mati vislabāk patika - gan pati frizūra, gan matu krāsa.. wnk dievīga!! kas attiecas uz Lorēnu ceru, ka tiešām vismaz sākumā viņai būs pirmais matu sakartojums ;) lai gan nesaku ka tagad slikti, bet pirmais variants man ļoooti patika un paspēju sapriecaties, ka viņa tā izskatīsies. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Pecados Ajenos prezentācija...