TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Sobregiro de Amor - 3. sērijas atstāstījums...


Sobregiro de Amor - 3. sērijas atstāstījums...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

[реклама вместо картинки]

Liliana žēlojas savam draugam Horacio par atlaišanu. Tikmēr Marts lūdz Sandrai nevienam neko neteikt, par to ko viņa noklausījusies, bet Sandra savā stilā izstāsta visiem, ka viņu San Diego filiāli iespējams slēgs. Tikmēr Konsuelo raud, jo meita viņai melojusi. Rubens apgalvo, ka neapšaubāmi tas tā ir - Lilianai vairs nav darba. Tikmēr Liliana dodas uz Alfonso banku, kur satiek Martinu. Martins atvainojas, ka Paulas šoferis atstājis viņas uz ceļa. Liliana saka, ja viņam patiesi ir žēl, viņš var darīt ko viņas labā. Martins steidzas un viņi sarunājas liftā. Liliana lūdz Martinam darbu, bet viņš saka, ka vēl nezina, kā būs ar darbu. Liliana lūdzas un viņš saka, ka dos Lilianai ziņu caur Martu. Liliana atvainojas par savu uzvedību un visu, ko Martinam sarunājusi, kad domāja, ka viņš ir gejs. Martins smaidīgs un saka, ka nekas traks nav noticis. Martins dodas uz San Diego filiāli kopā ar Fernando. Martins būs filiāles jaunais vadītājs, jo grib gūt pieredzi. A filiālē visi darbinieki sapulci sarīkojuši un nestrādā - Sandra visiem paspējusi baumas pastāstīt. Tur biroja vadītāja ir jauna plēsoņa novelē - Katalina. Viņa ir Paulas paziņa un uzreiz noziņo Paulai, par to, ka Martins būs tikai filiāles vadītājs. Paula neapmierināta. Viņa grib būt bankas direktora sieva, nevis filiāles vadītāja sieva. Viņa saka Margaritai, ka viņai jārīkojas ļoti gudri un viltīgi. Ferando atkal flirtē ar Sandru. Paula dodas pie Martina un uzaicina viņu pusdienās. Izrādās arī trīs draudzenes nolēmušas doties pusdienās un satiek Martinu ar Paulu pie durvīm. Atkal seko uzbraucieni caur puķītēm. Draudzenes pusdieno un Liliana pasaka, ka ļoti iespējams Martins pieņems viņu darbā un vēl, ka viņai Martins dikti patīk un viņa centīsies viņu savaldzināt ne tikai atriebības dēļ. Tikmēr Konsuelo cenšas atgriezt preces atpakaļ veikalos, bet neviens nepiekrīt ņemt preces atpakaļ. Konsuelo zvana meitai un Liliana melo, ka tiks ātrāk mājās no darba. Rubens mierina mammu un sola atrast darbu, lai uzturētu ģimeni. Bet tāpat skaidrs, ka tie ir tikai vārdi. Tikmēr arī Paula ar Martinu pusdieno un Paula saka, ka uzaicinājusi Margaritu par vedējmāti. A Martins pēkšņi uzprasa, vai Paula tiešām likusi meitenes atstāt uz šosejas nakts vidū. Paula dusmīga, ka tipa Liliana viņam to sastāstījusi. Paula šo faktu noliedz. Vēl Paula izsaka neapmierinātību un nesapratni par Martina vēlmi vadīt filiāli. Tikmēr Liliana braucot mājās atceras Martinu. Viņu sagaida dusmīgā māte, kura pārmet melus. Liliana taisnojas. Martins atgriežas filiālē, bet tur tukšs - lai gan viņš bija licis sasaukt sapulci Katalinai, tomēr visi darbinieki ir pusdienās. Tikmēr Marta atros uz sava galda rozesa no Alfonso ar atvainošanos par visu fermā notikušo. Viņa pateicas par rozēm un kļūst skaidrs, ka tie abi viens otram patīk... :D  Tad ierodas Paula un dodas pie Fernando. Viņa izjautā Fernando par fermā notikušo un Fernando saka, ka viņš uzaicinājis meitenes, jo divas no viņām strādā bankā - Sandra un Marta. Paula ir domīga un dodas pie Huliana. Abi flirtē un Paula lūdz palīdzēt atbrīvoties no Martas un Sandras. Tikmēr Liliana žēlojas Horacio par savas mammas dusmām. Tad lūdz piedošanu mammai un saka, ka izskaidros visu, kāpēc ir atlaista. Tikmēr Rubens bārā spēlē biljardu. Viņa pretinieks rupji izsakās par Rubena māsu Lilianu un sākas kautiņš, jo Rubens māsu aizstāv. Viņu abus arestē policija. Pa to laiku sapulce San Djego filiālē. Martins iepazīstina ar sevi un saka, ka filiāles darbības finansiālie rezultāti ir katastrofāli, bet slēgt viņš to negrib un cer, ka visi darbosies ļoti centīgi un daudz strādās, lai situācija uzlabotos... Tikmēr Paula un Margarita vingro Margarita vispār pārdzīvo, ka Paula grib atņemt māju Lilianai. Bet Paula pastāsta, ka izmantos visu savu ietekmi un visas savas iespējas, lai visas trīs draudzenes būtu tālu no Martina un viņām vispār nebūtu nekāda sakara ar viņu...

Tas arī viss. Protams visskaistākā bija aina ar Martinu un Liliānu kopā. Bet vēl man ļoti patika Alfonso un Martitas rožu aina... :rofl:

0

2

Man arī patika tas 2 ainas. Starp citu no varonēm man ļoti patīk Margarita, jo viņa ir ļoti labsirdīga un mierīga. Nepatīk Paula un Katalina (filiāles vādītāja), Hulians pagaidām netraucē, bet šaubos, ka tas būs ilgi. Rubens patīk 50/50, jo man nepatika, ka viņš Lilianai lūdza naudu, un pastāstīja mātei par viņas atlaišanu, kaut pirms tam paņēma naudu, bet patika, ka viņš aizstāvēja māsu. ;) Alfonso ir diezgan mīļš, man patīk viņa simpātija pret Martu, Marta ir diezgan jauka un apdomīga, bet arī klusa, kautrīga... Ceru, ka Alfonso būs labs attiecībā pret Lilianu. Sandra ir ļoti pļāpīga un spilgta :D Man patika tas moments, kad viņa ar visiem darbiniekiem tenkoja, kā arī tas, ka vina izstāstīja Martinam par to, ka Paula lika meitenes pamest ceļa vidū. Man patīk viņas raksturs. Fernando ir tāds "lovelass", baidos, ka Sandra cietis no viņa... Aktieris, kurš spēlē fernando ir diezgan smuks. ;)

0

3

hihihi... Pieņemu, ka Sandra pastāstīs Martinam par Lilianas nelaimi - nu ka brāļuks cietumā un Martins būs tas, kurš palīdzēs Rubenu izvilkt ārā... Nu vismaz tā es pieņemu - tā vajadzētu notikt pēc žanra likumiem... :rofl:

0

4

Manuprāt tā arī būs, Huans Pablo Raba/Martins jau izvilka Vinstonu (Glorijas - galvenas varones brāli), tātad ivilks arī Rubena (Lilianas - arī galvenas varones brāli)... :D Gaidu turpinājumu ar nepacietību... :D

0

5

:rofl:

0

6

Nu man atkal pieplūda enerģija.  :yahoo:
Skaista sērija, skaists sīžets, skaisti tēli, skaista telenoveli. SKAISTI!
Bet man jau vispār patīk un reizē ir jāsmejas par novelē daudz izmantotajām pamazināmajām formām. Tā sirsnīgi un mīļi. Un uzjautrinoši reizē. Patiesībā  - neatceros nevienu telenoveli, kur tik daudz deminutīvu būtu izmantots.  :rofl:

0

7

Ek, a es vēl nenoskatījos. :( Šausmīgi gribas to visu ātrāk redzēt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Sobregiro de Amor - 3. sērijas atstāstījums...