TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Lednikovyi Period


Lednikovyi Period

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Tas ir it kā Zvezdy na ldu 2! Sakas 1 septembrī PBK. Vai kāds skatisies?

Отредактировано Deyalit (31.08.2007 10:27)

0

2

moš ar kādreiz paskatīšos. A tur atkal Tarasova būs tiesnese un šausmīgi pārgudri runās...? :rofl:

0

3

es skatishos visas serijas, ka pagajushoreiz. Biju uz zvezdi na ldu - 1 Riga, biju sajusma :)

0

4

es arī biju arēnā rīga uz vjozdi na ldu ^_^ !!! bija superīgi... :O bet par šo es neko nezināju!!!  :ok: paldies ka pavēstījāt... noteikti satīšos!!!!

0

5

albalonga написал(а):

A tur atkal Tarasova būs tiesnese un šausmīgi pārgudri runās...?

ceru ka būs.. :rofl: superīgi bija viņu paklausīties... viņa tik tieša unmāk kritizēt - dievinu!!! :D iespējams rīt paskatīšos... bet cik zinu, cik dzirdēju neviens nav tik populārs no tām zvaigznēm.... ;)

0

6

Es tagad skatos, lieliska programma, es pat nezinu, kas man patiik vairaak, visi ir brinishkigi!!! :)

0

7

:dance:
urrrraaaa.... es esmu ļoti priecīga, ka varēju noskatīties kaut vai vienu šo parraidi!!! aaah, super... :ok:

nu mani mīlulīši ir kā vienmēr - Nafka un viņas soms man arī patika.. labi izskatījās!!! tad man patika čulpan Hamatova ar Kastomaravu!!! super
nu es dievinu lietuviešus - Pavilas Vanagas un Margarita Drabiasko.... es esmu par viņiem jebkurā gadījumā..

un pat šajā momentā aizmirsu, kas man tur vēl patika

:yahoo:

0

8

es pat tā īsti nevaru saprast kas man tur patīk....nu labi zinu,ka man patīk pāris kur ir tihanovs!!!! ^_^  viennozīmīgi!

0

9

Aaaaaaaaaaaa - KUR BIJA MANAS ACIS???? Labāk vēlāk nekā nekad.. bet.. āāāā!! Kurās dienas tas ir? Cik raidījumus es jau palaidu??? Aaaaa - Navka??? Kostamarovs???? Drobajzko un Vanagas??? Aaaaaaa :D Viss, j''amēģina dabūt to raidīumu video! Jābūt. Aaaakk!! Super! :)

0

10

Paloma написал(а):

aaaaaaaaaaa..........

Paloma написал(а):

Aaaaa - Navka??? Kostamarovs???? Drobajzko un Vanagas??? Aaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaa.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paloma написал(а):

Viss, j''amēģina dabūt to raidīumu video! Jābūt.

aaaaaaaaaa!!!!! PALOMA, zini ko?! kad kaut ko dabusi... nu vismaz kaut ko.. es ljoti veletos tos video, atceries tu pagajo reizi tur tos video griezi, super, man buutu labaakais variants!!!!! aaaaaaaa... es tak pirmo dienu noskatiijos un vairs es tak nevaru... :cray: ja tev ir iespeja, laiks, velme utt.. tad buushu tik prieciiga ;)

:kiss:

0

11

Obligāti griezīšu!!! Man jau torrent faili saglabāti, tikai jālādē! Bet pirms tam ecdd jāizgriež vismaz sērija, tad jāskatās, kas vēl pietrūkst. Jo katra daļa aizņem 2,18 gb.  :wacko:  Bet tik ļooooooti gribuuuu jau redzēt!!! :) Dievinu tak tik ļoti! Un ja Drobjazko un Vanagas ir.. aaaa!!! Mīlu viņus!!! Pirāti, Operas spoks...  :heart:  nemūžam neaizmirsīšu! :) Nu Navka un Kostamarovs jau bez komentāriem :D

0

12

Man ļoti patīk Jagudins, Albena Denkova, Siharulidze, Margarita Drobazko, Povilas Vanagas (žēl, ka viņš laikam pirmais izstāsies ar Larisu Verbicku) u.t.t.

0

13

Oj, jā, Jagudins arī super! Viņš šoreiz a'tkal arī piedalās??? :) Super!

0

14

Vai kaads ies uz '' Lednikovij Period'' , Latvijaa ?  Cik zinu , vinji buus 17 un 18 janvaarii ?! :)

0

15

Jāāāāā??? Es iešu! Tu arī??? :) Jāskatās, kur var dabūt biļetes! :)
Noskatījos pirmo atklāšanas daļu, otrā jau datorā. Ak, kā dievinu!!! :) Šovakar jāskatās arī.. :)  Bet griezt nevaru jo viņi mpg formātā un mans dators, arī maker, nedraudzējas ar šo formātu. :/

0

16

Nu uz sho, gribu ljoti tikt  :yes:   

Jaaskataas, kaadas cenas u.t.t :) jaa, shodienj oligaati skatiishos ,taa dievinu :give_heart:

0

17

Nu cenas kā parasti - laikam no 10ls sākot.. līdz 70 ;) Nu es droši vien kā pagājšgad pirkšu pa 40 ls ;) Bet ātri jāpērk ,lai dabūju pirmajā rindā, kur gribu!!! :) Tad sanāk ka pa 40 ls var nopirkt gandrīz tādu pat vietu kā pa 70. :D

0

18

Nu skaidrs, njaa jaapeerk  ir aatri taas biljetes :) Hm.. nju nezinu es laikam vaareetu kaut kur nopirkt biletes pa 20 vai 30 Ls :) Laikam jau driizaak 20 Ls :)

0

19

Nu - es gribu labi redzēt - savādāk man nav jēgas. Bet kad bija pirmo reizi Latvijā - tad bija par kādiem 30ls pirmajā rindā vidussektorā!!! Un tieši manas tā gada tik dievinātās dejas - Navkas un Kostamarova Karmena, Povilas&Vanagas Operas spoks un Pirāti - es tur gandrīz apmiru!!!!! Un no visa.. nu pirmā rinda tas ir ..āāā!! Un pa vidu vēl.. Mm!! Nu - man ir diezgan daudz sakrāts, kaut ko gan jau arī mamma sponsorēs.. ;) Vot šogad kad bija gan.. man bija jaunas brilles un bija tik dīvaini.. :/

0

20

Paloma написал(а):

Nu - es gribu labi redzēt - savādāk man nav jēgas

Nju jaa tas gan, ja iet tad iet lai labi redz :)

Paloma написал(а):

Un no visa.. nu pirmā rinda tas ir ..āāā!! Un pa vidu vēl.. Mm!!

hm...jaa varu iedomaaties, cik labas emocijas  :give_heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Lednikovyi Period