TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Paula Bustamante alias Fiona Horsey


Paula Bustamante alias Fiona Horsey

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Paula Bustamante alias Fiona Horsey

http://i187.photobucket.com/albums/x204/tecolombia/Sobregiro%20de%20Amor/3fiona.jpg

Paula ir bagāta, ietekmīga, ar labām manierēm, tomēr tajā pašā laikā viņai pietrūkst savaldības un arī stila izjūtas. Lilianai tie tērpi daudz labāk piestāv nekā viņai. Nu vispār man šitā aktrise ne visai izskata ziņā - man pat šķiet, ka viņa ir nesmuka. Seja tāda nekādas un kājas kā sērkociņi, lai gan jāatzīst - tēlojums ir lielisks... :D

0

2

[реклама вместо картинки]

Principā nekādu info netā par aktrisi neatrodu. Cik var saprast viņa ir teātra aktrise un šī ir viņas lielā tv debija...

0

3

ja, par vinju info es arii neatradu, serials.ru vinas nebija, tatad ta bija vinas pirma telenovele. Man vina arii nepatiik, vinjas varone arii, bet teelo tieshaam lieliski... ;)

0

4

Nu izskatas ir tāds - nekāds. Par neglītu viņu nenosaukšu, bet pelēka, vot tas ir īstais vārds - pelēka. Un par tām drēbēm - piekrītu - ar Lilianu ne salīdzināt. Cik vienai - skaisti, tik otrai neizteiksmīgi. Bet loma vispār ir kā radīta viņai  - viņas tēlojums perfekti iederas. Nu tad uz izskatu jau var pievērt acis - galvenais, ka turpinā ar savu tēlojumu priecēt.  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Paula Bustamante alias Fiona Horsey