TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Latin Babe Tournament


Latin Babe Tournament

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Nu jau vairs tikai šodien un rīt - līdz 3. septembrim, bet tomēr dikti interesanti.

[реклама вместо картинки]

Askmen.com Presents: Latin Babe Tournament   :

http://www.askmen.com/microsites/latin_babe/

While names like Shakira, Salma Hayek and Gisele are what come to mind when we think of Latin America’s finest exports, that doesn’t mean there aren’t a whole host of babes who keep things hot south of the border. And here to pay homage to these lesser known yet no less beautiful women from Latin America is AskMen.com’s Latin Babe Tournament. Starting with a bracket of 32 competitors, each week voters will select their favorite Latin babes until our final matchup at the end of August. So keep voting throughout the tournament and make sure your favorite Latina is crowned queen.

Un nu jau ir palikušas 4. pusfinālistes.  - Ninel Conde/ Danna Garcia/Barbara Mori/Jackie Guerrido
Balsošana notiek tā - uzspiediet uz vienu n viņām, par kuru gribas balsot un tad uz Vote. Tad parādīsies jūsu izvēlētā un vēl viena - nobalsojiet par savu favorīti. Un to pāsu izdariet arī otrā pusē.
Balsošana šodien notiek starp   -  kreisajā pusē Ninel Kondi un Barbara Mori, bet labajā pusē starp Dannu Garciu un Jackie Guerrido.   Katrā pusē šodien piedalīsies rītdienas finālā.

Balsojiet!!!

0

2

Nu patreizējie rezultāti.  ;)
Danna uzvar labajā pusē:

[реклама вместо картинки]

Ninel Kondi uzvar kreisajā pusē:

[реклама вместо картинки]

Un kopā tas izskatās tā:

[реклама вместо картинки]

Nu tas viss vēl ir maināms...  ;)
Un ja kādam nav savi favorīti starp Dannu Garciu un Jackie Guerrido, man par prieku lūdzu - nobalsojiet par Dannu. Un arī balsis par Barbaru Mori var ļoooti palīdzēt Dannai. Bet katram jau, protams, savi favorīti...  :blush2:

0

3

hihihi. Jau nobalsoju... :D

0

4

albalonga написал(а):

Jau nobalsoju...

:D

Un es te dažu citu kandidāšu bildes paskatīju - nu patiešām var redzēt ka ask men domāts. Un men jau arī atbilstoši ir sabalsojuši... Sieviete teikšu pat - neglīta, bet tikusi tālāk tik savu bilžu dēļ.  :/

0

5

Cilvēki - lūdzu ieprieciniet mani...  :blush2:
Šodien ir pēdējā diena un izšķirošā cīņa starp Dannu un Ninel Kondi.
Ja jums nav kaut kādas īpašas simpātijas pret Nineli, tad esiet tik laipni un nobalsojiet par manu Dannu. Vismaz man par prieku...  :blush2:

0

6

Tikko nobalsoju par Dannu. :) Ja agrāk būtu šo redzējusi, noteikti balsotu par Barbaru.

0

7

Ragana написал(а):

Tikko nobalsoju par Dannu.

Paldies. Iepriecināji mani.  :dance:

Ragana написал(а):

Ja agrāk būtu šo redzējusi, noteikti balsotu par Barbaru.

ja agrāk būtu to redzējusi - varētu balsot par abām - viņa katra atrodas savā pusē.
Un pirms tam varēja balsot par vairākām, bet finālā tikai par vienu...  ;)

0

8

Tikko nobalsoju par Dannu,jo man viņa kā aktrise 'tīri labi patīk turpretī Ninele konde nē!!!!Manuprāt Danna uzvarēs jo vaiņai ir 59% bet ninelei 42%

0

9

mmaarriiaa написал(а):

Manuprāt Danna uzvarēs jo vaiņai ir 59% bet ninelei 42%

Nu nemaz nenoliegšu, ka šāda iespējamība mani patiešām iepriecina.  :D

0

10

danna написал(а):

Nu nemaz nenoliegšu, ka šāda iespējamība mani patiešām iepriecina.  :D

Domāju gan:D

0

11

Nu izrādās, ka mani netīšām piemānija. Balsošana vēl turopinās.  :sorry:
Un tagad ir tikai 2% starpība. lūdzu.  :sorry:

0

12

Ooo, nu ja turpinās, tad loooģiski, ka balsoju par Dannu!!! :) Ak Dievs, kas tai otrai par formām! :O :D Hm, bet man šķiet, ka Dannai tur nav arī tās labākās bildes ieliktas... Esmu redzējusi manās acīs skaistākas. :)

0

13

:D nu es jau ar nobalsoju...

0

14

āāāā. danna tagad priecīgi smaida un ir patiesi laimīga, ka jūs mani tā iepriecinat un atbalstat.  :D

Paloma написал(а):

Ak Dievs, kas tai otrai par formām!   Hm, bet man šķiet, ka Dannai tur nav arī tās labākās bildes ieliktas... Esmu redzējusi manās acīs skaistākas.

Arī citām aktrisēm bildes papētot jašaka, ka nav tās labākās ieliktas. Un Dannai diemžēl arī ne.
Un partās otras aktrises figūru - tā kā tā vispār skaitās vīriešu lapa - nemaz nebrīnītos, ka daudz balso par viņu tieši šo formu dēļ.  :/

0

15

Mjā.. dumji.. :/ paskatoties tieši tās foto, nezinot aktrisi, es droši vien vairāk padomāto, par ko balsot.. :/

0

16

Nu es Ninel Conde zinu - divās novelēs esmu redzējusi. Bet ja godīgi - nu nepatīk man viņa. Ne kā aktrise, ne kā sieviete, ne kā dziedātāja, cik nu esmu dzirdējusi...

0

17

albalonga написал(а):

Nu es Ninel Conde zinu - divās novelēs esmu redzējusi. Bet ja godīgi - nu nepatīk man viņa. Ne kā aktrise, ne kā sieviete, ne kā dziedātāja, cik nu esmu dzirdējusi...

Nu es viņu neesmu redzējusi nekur. Ne arī dzirdējusi. Un pēc skata viān vienmēr gērbijas dikti uzspīlēti un tā lai visi viņas labumi izceā. Nu nepatīk man tā.  :/ ]
Bet Danna - gluži pretēji. Nu loģiski, ka par savu balsi ne mirkli nešaubos.  :D

0

18

And the winner is - Danna Garcia.  :D
Pāāldies.

[реклама вместо картинки]

0

19

Mani apsveikumi Dannai un dannai! :D

0

20

Ragana написал(а):

Mani apsveikumi Dannai un dannai!

ōōōō.
Paldies.
Un paldies, ka palīdzējāt.  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Latin Babe Tournament