TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » MI PRIMA CIELA (ELIZABETH)- (RCTV, 2007)


MI PRIMA CIELA (ELIZABETH)- (RCTV, 2007)

Сообщений 1 страница 20 из 47

1

http://www.telenovely.net/tel2007/miprimaciela1.jpg

Venecuēlas telenoveles "Elizabeth" (1981) ar Caredad Canelon rīmeiks.

Valsts: Venezuela

Ražotājs: RCTV

Gads: 2007

Aktieri: Monica Spear, Manuel Sosa, Flavia Gleske, Guillermo Pérez, Amanda Gutiérrez, Daniel Alvarado, Flor Núňez, Jean Carlos Simancas, Nacho Huett, Adolfo Cubas, Jorge Palacios, ...

0

2

Jā, tieši šo noveli no pirmdienas, 28. janvāra El Desprecio vietā (:35 sāks demonstrēt LTV7...

Nu man ir tā, ka ap 9 parasti pamostos un tāpēc arī El Desprecio reizēm skatījos. Arī šodien pēdējo sēriju redzēju - tā bija tāda nekāda - beidzās ar superbanālu un stulbu dialogu pat bez skūpsts. Nu a šo jauno - Mana Mīļā Māsīca gan jau ar reizem paskatīšos - liela daļa El Desprecio aktieru atkal.

0

3

http://www.notas.com/html/Monica-Manuel_1_MPC.jpg

Galvenajās lomās Monika Spīra un Manuels Sosa. Monika atveidojā Tamāru El Desprecio un man Tamāra patika miljons reižu vairāk par galveno varoni Klāru Inesi. A Manuels Sosa arī redzēts - viņš bija Amor A Palos.

0

4

Un pats galvenais maxispoileris - jūsu izvēle - skatīties vai nē...

Код:
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Beigās galvenā varone mirst http://www.youtube.com/watch?v=1TRw6tOWYXg

0

5

albalonga написал(а):

Un pats galvenais maxispoileris

pats galvenais neredzamais maxispoileris :D

0

6

Ragana написал(а):

pats galvenais neredzamais maxispoileris

Ieraudzīt var, ja pavelkt to apakšiņu uz priekšu, ja nu kāds nesaprata... :D

0

7

albalonga написал(а):

Ieraudzīt var, ja pavelkt to apakšiņu uz priekšu, ja nu kāds nesaprata...

:rofl: Man tādas lietas jāskaidro. Pati nesapratīšu. :D

0

8

albalonga написал(а):

Un pats galvenais maxispoileris - jūsu izvēle - skatīties vai nē...

Nelaimīgas beigas gan!!!!!
Nezinu varbū kādreiz paskatīšos!!!

albalonga написал(а):

Arī šodien pēdējo sēriju redzēju - tā bija tāda nekāda - beidzās ar superbanālu un stulbu dialogu pat bez skūpsts.

Pilnīgi piekrītu!!!!

0

9

mmaarriiaa написал(а):

Nezinu varbū kādreiz paskatīšos!!!

Man palika interesanti un es noskatījos beigas tubīte. Skumji.
Ja kādreiz varēja droši teikt, ka visām ziepenēm ir laimīgas beigas, tad mūsdienas, tā vairs nav.

0

10

albalonga написал(а):

Arī šodien pēdējo sēriju redzēju - tā bija tāda nekāda - beidzās ar superbanālu un stulbu dialogu pat bez skūpsts.

jā? jau pēdējā sērija bija? palaidu garām :D bet neko jau daudz nezaudēju ;) bet vienalga - intereses pēc gribējās redzēt ;)

albalonga написал(а):

Monika atveidojā Tamāru El Desprecio un man Tamāra patika miljons reižu vairāk par galveno varoni Klāru Inesi.

man arī Tamāra daudz labāk patika ;)
un ka jaunajā seriālā galvenā varone mirst - nja.. skumji.. bet jau vairs nav jaunums galveno varoņu nāve. galvenā taruma jau pārdzīvota - Izabellas nāve

0

11

Es laikam tomēr šo neskatīšos... Lai arī Manuelu gribas redzēt...

0

12

Mda, es tomēr cereju uz kādu labāko RCTV seriālu - Camaleonu vai Y Los Declaro Marido y Mujer  :/

0

13

Deyalit написал(а):

Y Los Declaro Marido y Mujer

sho te gribu arī noskatīties.. jau nosaukums patīk

0

14

āā. nu redzēs.
man jau vispār tie laiki ir supernepiemēroti.
bet,kad varēšu redzēt, paskatоšos.
un tas superspoileris pievelk arīdzen - nenoliegšu.
^_^

0

15

Noskatījos tikko 2. sēriju. Galvenā varone ir Grasiela, lai gan viss stāsts ir par 3 māsīcām. Bet Grasiela ir tā kā galvenā varone un viņa jau ir slima - bāla, noģība un asinis pa degunu tek. Zinot, ar ko beigsies, bišķi skumji, bet man jaut kā patīk. Ir ķīmija starp galvenajiem varoņiem un vispār interesanti. Bišķi atgādina A Walk to Remember - šī mīlestība šķiet tieši pagarinās galvenajai varonei dzīvi un izmainīs Dāvidu - viņš ķļūs nopietnāks. Man vispār patīk, jo man patīk Monika Spiera. Vienmēr, kad būs iespēja, noteikti paskatīšos šo noveli un arī lasīšu anotāciju Rīgas Viļņos - man patīk!

0

16

albalonga написал(а):

Noskatījos tikko 2. sēriju. Galvenā varone ir Grasiela, lai gan viss stāsts ir par 3 māsīcām. Bet Grasiela ir tā kā galvenā varone un viņa jau ir slima - bāla, noģība un asinis pa degunu tek. Zinot, ar ko beigsies, bišķi skumji, bet man jaut kā patīk. Ir ķīmija starp galvenajiem varoņiem un vispār interesanti. Bišķi atgādina A Walk to Remember - šī mīlestība šķiet tieši pagarinās galvenajai varonei dzīvi un izmainīs Dāvidu - viņš ķļūs nopietnāks. Man vispār patīk, jo man patīk Monika Spiera. Vienmēr, kad būs iespēja, noteikti paskatīšos šo noveli un arī lasīšu anotāciju Rīgas Viļņos - man patīk!

Pilnīgi piekrītu!!!!Man arī ļoti patika!!Vienmēr, kad būs iespēja es skatīšos!!!

0

17

Info no LTV7 lapas

http://www.ltv7.lv/lat/seriali/4250/4251/

Mana mīļā māsīca (My Cousin Ciela)
Galvenajās lomās: Monika Spīra, Manuels Sosa,  Flavija Gleske, Giljermo Peress, Amanda Gutjeresa, Alberto Sambrano
Likteņstāsts, kas dod iespēju palikt kopā ar iepazītajiem filmas varoņiem ilgu laiku, sekot viņu dzīvei vairāk nekā simts sērijās. Pavisam ir trīs māsīcas – Grasiela, Silvija un Maite. Visas jaunas, skaistas, visas alkst iepazīt pasauli, visas vēlas uzzināt, kas viņām dzīvē lemts, ko iegūs, kādus cilvēkus sastaps, un kādi vilinājumi katru gaida. Uz katru no viņām var attiecināt vārdus "mana mīļā".   
Visas trīs ir ļoti atšķirīgas, kaut savā ģimenē katra ir mīlēta un lolota, sargāta un saudzēta.
Grasiela ir maiga, sirsnīga. Silvija – gudra un ļoti neatlaidīga. Maite apveltīta ar stipru gribu un darbīgumu. Un jau pirmie filmas notikumi pieteic visai sarežģītas attiecības, rada iespēju atklāties māsīcu atšķirīgajiem raksturiem, iezīmē problēmas, kuru atrisināšanai nāksies veltīt daudz spēka un enerģijas. Ir arī kāds ilgus gadus glabāts noslēpums, kura atklāšana var daudz izmainīt cilvēku likteņos un attiecībās. Un – lai cik viņas atšķirīgas, viņas jūt iekšēju savstarpēju saistību, visām gandrīz vienādās devās dotas ilūzijas un vilšanās, cerības un saskarsme ar nesaudzīgo realitāti, apņēmība iegūt no dzīves visu labāko un – varbūt pat valdīt savā pasaulē, ar saviem līdzekļiem un spēkiem.
Trīs māsīcu apdzīvotā pasaule filmā parādās tādā brīdī, kad pilsētā valda studentu nemieri, policija vēršas pret nemieru cēlājiem, plosās ugunsgrēki, visi jūtas apdraudēti. Tādā satraukuma un neziņas brīdi Grasiela satiek Dāvidu. Tā varētu būt liktenīgā satikšanās, vismaz tajā brīdī abi jūtas kā viens otru atraduši, jūtas kā viens otra patvērums. Varbūt patiešām tā ir, bet varbūt tomēr attiecības nemaz neattīstīsies tik gludi, jo – nav jau viņi pasaulē divi vien... Kad Grasielas astoņpadsmitajā dzimšanas dienā, ko visi tuvinieki tik ļoti gaidījuši, Dāvids ierodas ar ziediem - nesaukts, neaicināts un arī nevienu nebrīdinājis, izceļas skandāls. Grasielas māte Himena saniknojas. Līdz ar to likts pamatakmens konfliktam, jo Dāvids patiešām ir iemīlējies un nedomā pārtraukt attiecības ar Grasielu, savukārt Himena arī ir kategoriska: viņa savas meitas tuvumā nekādu Dāvidu pat redzēt negrib. Kā risināsies notikumi ap Grasielas dzimšanas noslēpumu? Kā smagā slimība ietekmēs viņas noskaņojumu un dzīves gribu? Kā veiksies burvīgajai Maitei, kas dzīvē iet ar tādu gaišumu un vitalitāti? Viņas mūža kaislība ir mūzika, kaut Iliāna meitas sapni par mūzikas skolu un sevis piepildījumu mūzikā nepieņem…
Sarežģīti veidojas Silvijas un Rafaela attiecības… Un izrādās, ka arī Dāvids, kaut nolēmis Grasielas vecākiem lūgt meitas roku, nemaz nav sakārtojis savu pagātni: viņa bijusī draudzene Nensija vēl joprojām saglabā cerības, ka Dāvidu liktenis lēmis viņai. Turklāt pati ir gana uzņēmīga, lai visu neatstātu likteņa ziņā, un arī Dāvidam laiku pa laikam atgādina, kāds būtu notikumu attīstības pareizais virziens…
Un tā - slavenā fotogrāfe Rosio sāk meklēt savu meitu, ko tūlīt pēc dzimšanas nodevusi adopcijai, Silvija ar bažām gaida, kādas sekas varēt būt viņas attiecībām ar Rafaelu… Kāda uzņēmīga jauna dāma lūdz pārdabisku spēku palīdzību savās mīlestības lietās… Tas ir tikai sākums, kas piesaka cilvēkus ar sarežģītu raksturu un atšķirīgu dzīves pieredzi; viņu saskarsme var radīt konfliktus, problēmas.
Daudzsēriju filma "Mana mīļa māsīca" ir populārās telenoveles "Elizabete" rimeiks. Astoņdesmitajos gados tā bijusi viena no vispopulārākajām televīzijas filmām. Jaunajā variantā filmas scenārija aptvertie notikumi rādīti daudz plašāk, parādījušies arī jauni personāži, daudz kas pietuvināts  mūsdienu izpratnei un priekšstatiem. Galvenos varoņus atveido jauni, simpātiski aktieri, kas savā ekrāna dzīvē apliecina talantu būt patiesi. Aizkustinošajā un saviļņojošajā daudzsēriju filmā ieguldīto talantu un darbu skatītāji ir novērtējuši. Stāsts par mīļo un abām pārējām māsīcām, par mīlestību, uzticību, par dažādiem likteņa pavērsieniem – katra paša gribētiem vai tiešām kādas augstākas varas lemtiem, tagad ir populārākais teleseriāls, ko skatās visa Latīņamerika. Atklāsmes baudu no  iepazīšanās ar filmas varoņiem guvuši arī televīzijas skatītāji citās valstīs.

Pirmspēdējais teikums ir muļķības - nu neskatās visa latīņamerika, bet nu Venecuēlā tas bija 2007. gada hits. Un vairākas Eiropas valstis rāda - Čehija, Slovākija, Slovēnija u.c.

0

18

Anotācijas šai nedēļai

Pirmdien, 28. janvārī
1. sērija
Trīs māsīcas Grasjela, Maite un Silvija bēg no studentu – nemiernieku izraisītā ugunsgrēka. Pa ceļam Silvija atzīstas, ka ir pavadījusi nakti kopā ar puisi, kuru mīl, tomēr neatklāj viņa vārdu. Pazīstamā modeļu fotogrāfe Rosio Tehera ar skumjām atceras savu meitu, kurai šajā dienā aprit 18 gadi un kuru viņas tēvs uzreiz pēc dzimšanas ir ieteicis atdot adopcijai. Iliāna un Arminda gatavojas savas krustmeitas Grasjelas dzimšanas dienas svinībām, bet pati Grasjela tikmēr uz ielas satiek puisi vārdā Dāvids, un abi jaunieši iemīlas viens otrā no pirmā acu skatiena.

Otrdien, 29. janvārī
2. sērija
Dāvids saprot, ka nav rīkojies pareizi, neko nepasakot ierodoties Grasielas mājās, no kurām Grasielas māte viņu padzen. Roberto apsola Rosio atrast viņas meitu, kuru pēc dzemdībām Rosio nodeva adopcijai. Izceļas strīds starp Himenu un Grasielu viņas slikto atzīmju dēļ. Himena pārmet meitai, ka viņa ir melojusi. Ar puķēm, kuras nav varējis uzdāvināt Grasielai, Dāvids dodas pie Nensijas.
Himena izlasa īsziņu, ko Dāvids ir sūtījis viņas meitai, atkal izceļas strīds. Grasiela ļoti satraucas un zaudē samaņu. Himena nolemj, ka meita jāved pie ārsta. Viņš atklāj, ka Grasielai ir anēmija, tāpēc ir ļoti jāsaudzē sevi. Kopā ar vecākiem Grasiela dodas uz skolu, kur tiekas ar savu pasniedzēju un direktori. Tiek runāts par to, ka Grasiela nemācās. Grasiela tiekas ar Dāvidu.

Trešdien, 30. janvārī
3. sērija
Silvija atzīstas Rafaelam, ka ir izstāstījusi māsīcām par viņu attiecībām. Iliāna atrod Maites noslēptās pieteikuma veidlapas mūzikas skolā un grib tās iznīcināt, taču Esperansa mēģina viņu atrunāt. Tomēr Iliāna ir nepielūdzama un ieslēdz Maites klavieres istabā, sakot, ka meita varēs tās spēlēt tikai tad, kad būs pabeigusi skolu. Roberto izstāsta Rosio, ka viņas meitu sauc Grasjela Zambrāno. Nansija paziņo Dāvida vecākiem, ka viņi ir nolēmuši precēties.

Ceturtdien, 31. janvārī
4. sērija
Silvija joprojām ir pārliecināta, ka Rafaēls viņu mīl, lai gan viņš apgalvo, ka viņu attiecības ir kļūda. Rosio ļoti grib satikt Grasielu. Dāvids cenšas pārliecināt Nensiju, ka viņi vairs nevar satikties, jo viņš ir iemīlējies Grasielā. Dāvids lūdz Grasielas roku.
Rafaēls nolemj palikt strādāt savā iepriekšējā darba vietā. Dāvids nolemj lūgt Grasielas roku viņas mātei Himenai, taču viņa pret Dāvidu izturas noraidoši. Nensija dodas pie raganas, lai tā viņai palīdzētu atgūt Dāvidu. Silvija ierodas pie Rafaēla, lai viņam atdotu visas lietas, ko viņš viņai ir dāvinājis.

Piektdien, 1. februārī
5. sērija
Silvija atdod Rafaelam visas dāvanas, ko viņš viņai ir dāvājis viņu attiecību laikā. Himena, ieraugot Dāvidu benzītanka tuvumā, paziņo Grasjelai, ka nevēlas, lai viņi vēl turpinātu satikties. Ruta izstāsta Ektoram, ka Rosio ir meita, kuru viņa uzreiz pēc dzimšanas ir nodevusi adopcijai. Himena nolemj aizvest Grasjelu pie ārsta, lai noskaidrotu, kas tie viņai uz ķermena par zilumiem. Silvija pēkšņi atceras, ka pēdējo reizi mīlējoties ar Rafaelu, nav izsargājusies.

0

19

paldies par anotācijām ;) šodien izskatās, ka varēšu noskatīties ;) gribas jau redzēt.. žēl ka pirmās 2 sērijas neredzēju, man ļoti patīk tieši pirmās sērijas redzēt..

0

20

Noskatījos šodien.. vispār kopumā man diegan patīk :) vērot māsīcu attiecības.. un arī Grasiela ar to savējo - jau pāris tik ātri kļuva, pirmais skūpsts arī emocionāli izskatījās - jauki :) un jau redzams, ka Grasiela diezgan vārga, un gaiša.. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » MI PRIMA CIELA (ELIZABETH)- (RCTV, 2007)