TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » MI PRIMA CIELA (ELIZABETH)- (RCTV, 2007)


MI PRIMA CIELA (ELIZABETH)- (RCTV, 2007)

Сообщений 21 страница 40 из 47

21

Man tā patika, ka viņš viņu nosauca Mi Ciela (Cielo spāņu valodā ir debesis - vīriešu dzimta), a viņa viņu Mi Vido (Vida spāņu valodā ir dzīve - sieviešu dzimtē). Tik mīļi! Un tas ievada titru skats, kur viņa sēž un uz sienas ir uzzīmēti spārni un izskatās, ka tie spārni ir viņai. It kā jau viss norāda par viņas aiziešanu, bet tas viss kaut kā tik skumīgi skaisti. Es skatījos, bet uz beigām šorīt pārtraucu, jo La Traicion bija ielādējies. Nu man vispār patīk šī novele - kaut kāds skaists maigums tajā visā un arī māsīcu draudzība un lieliska mūķene tur vēl ir.

0

22

Ak, kaut gan šodien redzēju tikai pirmoreizi šo seriālu, tomēr viņā jau paspēju iemīlēties!  :love:

0

23

Reku te var ielādēt dziesmu no seriāla:

http://www.dilandau.com/music/download-en/es tu amor/1.html [Hany Kauam - Es Tu Amor (3. no augšas)]

Dziesmas vārdi:

http://lyrics.blogia.com/2007/100501-ha … yrics-.php

:love:

0

24

jap, es arī pievērsu uzmanību tam Mi Cielo un Mi vida - tik mīļi :) un tiešām jūtams miers seriālā :)

0

25

Tikko paskatījos beigas youtubē..  :cry: Neticami, ka beigas būs šādas.. :cry:  :(

0

26

pagaidām neesmu noskaņota beigas skatīties.. par agru vēl traumēties.. neesu gatava.. bet jā.. skumji :(

0

27

bet dziesma ir tik tiešām ļoooti skaista! :) :love: vārdi ļoti skaisti. :) noteikti šo dziesmu ielādēšu telefonā ^_^

0

28

hihihi... Manā mp3 kopš vakardienas ir Ladrona dziesma un šī - un tikai šīs 2 dziesmas nemitīgā atkārtojumā man skanēja visu nakti un arī ausīs, kad nācu uz darbu.

0

29

nu vēl nepaspēju iemīlēt šo dziesmu.. bet ja jau jums tā patīk, tad droši vien ar laiku man arī ļoti iepatiksies.. pazīstu sevi tādā ziņā :P

0

30

GaBy написал(а):

Tikko paskatījos beigas youtubē..  :cry: Neticami, ka beigas būs šādas.

Jā ļoti skumjas es arī tieši šodien noskatījos!!Un apraudājos, jo patiešām ļoti skumji un aizkustinoši, bet beigas skaistas ar visiem kopā un tie vārdi, kas beigās skan.

aNgeL написал(а):

pagaidām neesmu noskaņota beigas skatīties.. par agru vēl traumēties.. neesu gatava.. bet jā.. skumji

Labāk netraumē sevi!!Es jau to izdarīju, jo noskatījos un kā jau sacīju diezgan skumji.

GaBy написал(а):

bet dziesma ir tik tiešām ļoooti skaista! :) :love: vārdi ļoti skaisti. :) noteikti šo dziesmu ielādēšu telefonā ^_^

albalonga написал(а):

hihihi... Manā mp3 kopš vakardienas ir Ladrona dziesma un šī - un tikai šīs 2 dziesmas nemitīgā atkārtojumā man skanēja visu nakti un arī ausīs, kad nācu uz darbu.

Man arī dziesma patīk, skaista.

aNgeL написал(а):

nu vēl nepaspēju iemīlēt šo dziesmu.. bet ja jau jums tā patīk, tad droši vien ar laiku man arī ļoti iepatiksies.. pazīstu sevi tādā ziņā :P

Vēl jau tev iepatiksies.

0

31

mmaarriiaa написал(а):

Jā ļoti skumjas es arī tieši šodien noskatījos!!Un apraudājos, jo patiešām ļoti skumji un aizkustinoši, bet beigas skaistas ar visiem kopā un tie vārdi, kas beigās skan.

vārdi, ka skan beigās tik tiešām ļoti skaisti.. man pat asara nobira skatoties.. :)

0

32

Ev, a kas šodien bija - es nogulēju!!! %)

0

33

albalonga написал(а):

Ev, a kas šodien bija - es nogulēju!!! %)

kur? kas? kad?  :weird:

0

34

albalonga написал(а):

Ev, a kas šodien bija - es nogulēju!!!

Šodein es arī neredzēju!!

0

35

Vai tad viņa neiet 16:00?  :weird:

0

36

Rāda 9:35 un atkārtojums ir 16. Es saprotams 9:35 tik varu redzēt... Nu ta moš kāds 16 redzēs un pastāstīs, a? :cheesy:

0

37

arī noskatījos beigas.. tik skumjas.. un tomēr man pēdējā laikā vairāk patīk un aizkustina tieši tragiski stāsti un man pašai labāk patīk rakstīt kautko tragisku.. nozīme pieaug visam - manās acīs .. tagad jau vēl neesmu tik ļoti iemīlējusi Grasielu, lai gan viņa man patīk - tik jauka, saulaina.. vēlāk jau droši vien būs grūtāk, kad vairāk pieradīšu pie viņas vairāk.

0

38

aNgeL написал(а):

tagad jau vēl neesmu tik ļoti iemīlējusi Grasielu, lai gan viņa man patīk - tik jauka, saulaina.. vēlāk jau droši vien būs grūtāk, kad vairāk pieradīšu pie viņas vairāk.

es gan jau kopš 3. sērijas viņu iemīlēju.. :) mīļa, maiga būtne.. filmas beigās es 100% raudāšu, jo vnk nespēšu skatīties uz Dāvidu.. man liekas, ka šī ir pirmā telenovele, kuru es redzu ar šādām beigām..

0

39

ECDD beigas arī bija traģiskas! :(

0

40

Norkys написал(а):

ECDD beigas arī bija traģiskas

jāa.. ļoti tragiskas.. mana pirmā lielā trauma telenovelēs..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » MI PRIMA CIELA (ELIZABETH)- (RCTV, 2007)