TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 36. nedēļas 2007 citāts ir...


36. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Nu tā kā daļa foruma ir nojūgusies ar Sobregiro, tad... Nu bet pārējie lai man piedod šo subjektivitāti izvēlē...

Canal Caracol spoileri - kas šonedēļ notiks Sobregiro de Amor sērijās...

Avances de SOBREGIRO DE AMOR:
Catalina acepta ser la amante de Julián.
Paula descubre que Martín y Liliana trabajarán juntos.
Martín rechaza a Liliana porque ama a Paula.

En Sobregiro de amor: Félix causa el despido de Zharick.
Entra al elenco de Sobregiro de Amor, el actor cubano Félix Antequera, quien en su personaje de Javier Ferro, hará que Liliana (Zharick) sea despedida del BNG. Javier es un multimillonario y como consecuencia de la grosería de Liliana al atenderlo, decide retirar sus cuentas. Ante esta situación, Martín (Juan Pablo Raba), decide pasarle la carta a la indomable mujer, ya que su actitud pone otra vez en la cuerda floja, el futuro del Banco. Liliana no sabe que hacer y por primera vez, comprende que tiene que dominar a esa fiera que lleva por dentro. Esta semana en Sobregiro de amor.

0

2

Oj, oj, oj.... :D Es pagaidām negribu spoilerus lasīt, bet esmu nereāli ziņkārīga, tāpēc laikam tomēr izlasīšu, bet tā un tā paldies, alby! :)  :ok:

0

3

Un nesen vēl solījos iemācīties spoileru nelašīšanu un nemeklēšanu.
Bet šis bija pārāk liels kārdinājums.  :D
Bet solās būt labi.  :D
Un vispār - pat spoileri telenovelei, kas tike rādīta pašlaik Amerikā.  :swoon:

0

4

danna написал(а):

Un vispār - pat spoileri telenovelei, kas tike rādīta pašlaik Amerikā.

Kolumbijā nevis Amerikā... Katrā ziņā šitie spoileri bija super... :D

0

5

albalonga написал(а):

Kolumbijā nevis Amerikā...

Nu jā. Es tā kontinentāli domāju.  :rofl:
Lai gan, patiesību sakot, - vienkārši neizparatu. Kā tad - teiksim Zorro master uzņēma no Teksasas.... Vai tad ne. Tu tureiz vēl stāstiji, ka slikta kvalitātes vētru dēļ....  :nezinu:

0

6

Master dzīvojot Teksasā filmēja Zorro, jo Zorro rādīja pa Telemundo. Bet Telemundo ir otrs lielākais spāņvalodīgais TV kanāls Amerikas savienotajās valstīš - Amerikā ir ļoti daudz spāņvalodīgo un arī daudzi nespāņvalodīgie skatās. A Sobregiro ir Kolumbijas kanāla Caracol ražojums un to demonstrē tikai Caracol, kurš pārraida Kolumbija un droši vien arī ar satelītiem kādas citas latīņamerikas valstis to ķer...

0

7

albalonga написал(а):

ster dzīvojot Teksasā filmēja Zorro, jo Zorro rādīja pa Telemundo. Bet Telemundo ir otrs lielākais spāņvalodīgais TV kanāls Amerikas savienotajās valstīš - Amerikā ir ļoti daudz spāņvalodīgo un arī daudzi nespāņvalodīgie skatās. A Sobregiro ir Kolumbijas kanāla Caracol ražojums un to demonstrē tikai Caracol, kurš pārraida Kolumbija un droši vien arī ar satelītiem kādas citas latīņamerikas valstis to ķer...

āāā.
Nu tad ir pilnīga skaidrība šajā tēma manā galviņā.  ;)
Paldies, ka apsakidroji mani - nezinīti šajā tēmā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 36. nedēļas 2007 citāts ir...