TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kādas telenoveles Jūs gribētu redzēt?


Kādas telenoveles Jūs gribētu redzēt?

Сообщений 1 страница 20 из 57

1

Ta ka man visvairak patik brazilijas noveles es gribetu redzet America, Cobras & Lagartos un Bellisima

0

2

Ak, ļoti daudzas. :P  Nespēju sagaidīt Zorro, vēl gribu redzēt Mundo de Fieras - 2006 gada Meksikas noveli ar Gabiju Espino un Cēzaru Evora. Tad no vecajām labprāt atkal noskatītos Perla ar Silviju Navarro. Tāpat arī La Heredera kur Silvija atkal bija kopā ar Serhio Basanjesu un arī viņas jaunāko noveli - Montekristo Meksikas versiju. Nu jā, labprāt redzētu visas Kristiana Meiera vecās telenoveles :D

0

3

visas visa kristiana meiera un natalijas streignardes telenovelass ta... zorro(zel ka bez natashas) gribu naskatities perli!!!daudzas daudzas filmas........

0

4

Tagad es ļoti gribētu, lai atkārto Rozalinu. Tā bija mana mīļākā telenovele... :yes:

0

5

Taisnību sakot pēdējā laika aizmirsu par seriālu fanošanu, tāpēc nevaru pateikt, ko es gribetu redzēt, jo nezinu no kā izvēlēties...  :O  :swoon:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:   eeeh, kad biju liela fane, tad gan zināju... eeh, man tik daudz kā ir sataisīts ar tiem seriāliem mājās - dažāda veida kladītes, grāmatiņas, albūmi, video kasetes (ap 10), parastās kasetes.... ārprāc.. tagad duļ viss dziļi plauktos.. :D  :dance:  :dance:  :dance:  :dance:  :dance:

0

6

Julia написал(а):

video kasetes (ap 10), parastās kasetes.... ārprāc.. tagad duļ viss dziļi plauktos..

Jā, man arī ir vesels plaukts ar kasetēm un pilns datora cietais disks!!!! :rofl:

0

7

Ai daudzas, taču neradis noteikti, ko gribu. ;)

0

8

ļoti gribētu noskatīties meksikāņu telenoveli Alborada,ar Fernando Kolungu un Lusero galvenajā lomā.

0

9

inga написал(а):

ļoti gribētu noskatīties meksikāņu telenoveli Alborada,ar Fernando Kolungu un Lusero galvenajā lomā.

Ja vēlies, varu dabūt visu sēriju video, bet tikai oriģinālā protams... :D

0

10

Es ļoti ļoti ļoti gribētu redzēt seriālu Alborada!!!!!!Es nevaru sagaidīt kad vinju rādīs!!!Man vi'ņš ļoti ļoti patīk!!!!Gribētu vēlreiz redzēt seriālu Maria la del barrio!!!Bija superīgs seriāls!!!Man vispār patīk visi seriāli kuros galvenajā lomā ir Fernando Kolunga jo viņš

uzņemas tikai vislabākajās un interesantākajās!!!!

0

11

:D  :P bet es gan gribetu noskatities zorro un lai nekad nebeigtos la tormenta :mad:  :D

0

12

HuLiA написал(а):

bet es gan gribetu noskatities zorro un lai nekad nebeigtos la tormenta

Ak, es ar nepacietīgi gaidu Zorro - tāpat kā visa telenoveļu pasaule. Tā solās būt visu laiku grandiozākā un dārgākā telenovele!!!!!!!!! Un Kriss izskatās tik fantastiski maskā!!!! :P

0

13

aga :D jo zorro bija populars savos laikos un tagad bus ari :lol:

0

14

HuLiA написал(а):

aga  jo zorro bija populars savos laikos un tagad bus ari

Un es pat jau esmu samierinājusies, ka Marlēna Favela tēlo Esmeraldu... :D

0

15

ja es ari tapec ka streignarde gaid siko(mazo) :P  gaidu fotkas ar vederu!!(ta runa fani) :cool:

0

16

HuLiA написал(а):

ja es ari tapec ka streignarde gaid siko(mazo)   gaidu fotkas ar vederu!!(ta runa fani)

:haha:  :haha:  :haha:

0

17

^_^ NETICI?

0

18

HuLiA написал(а):

NETICI?

Es reizē ticu visam un neticu nekam!!!!  ^_^

0

19

Man ļoti ļoti gribas redzēt Alboradu!!!!!!!!

0

20

mmaarriiaa написал(а):

Man ļoti ļoti gribas redzēt Alboradu!!!!!!!!

Labi, tikko atradu dažus video. Salikšu video sekcijā, lai vismaz spāņu valodā vari paskatīties... ^_^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kādas telenoveles Jūs gribētu redzēt?