TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kādas telenoveles Jūs gribētu redzēt?


Kādas telenoveles Jūs gribētu redzēt?

Сообщений 41 страница 57 из 57

41

Jā, Ladron de Corazones - man protams nosaukums nojuka. Bet Como en el Cine pa TV Romantica redzēju. Nav nekas dižs un Lorēnas stils man tur nepatīk. El cuerpo del deseo viņa izskatās daudz labāk. Bet Como en el cine ir pamatīga vilkšana garumā. Daudz sēriju un vēl katrai sērijai A un B daļa. Tur tik daudz to varoņu - vecākās profesionālās bāra dejotājas un jaunākās skolnieces dejotājas un vesela čupa mīlas stāstiņu. Dziedāšanas un dejošanas tur gan protams daudz - ir gan interesanti gan garlaicīgi numuri. Vienā sērijā pat Filips Kirkorovs BarVasā uzstājās. Nu es tā sekoju līdz periodiski - ik pa laikam skatījos, ik pa laikam nē. Lai gan sākums bija interesants, bet beigās tas iebrauca bezjēgā un nemitīgās Izabella un kā viņu tur - viņas mīļotā on-off attiecības piebesīja...

0

42

albalonga написал(а):

Nav nekas dižs un Lorēnas stils man tur nepatīk. El cuerpo del deseo viņa izskatās daudz labāk. Bet Como en el cine ir pamatīga vilkšana garumā. Daudz sēriju un vēl katrai sērijai A un B daļa. Tur tik daudz to varoņu - vecākās profesionālās bāra dejotājas un jaunākās skolnieces dejotājas un vesela čupa mīlas stāstiņu. Dziedāšanas un dejošanas tur gan protams daudz - ir gan interesanti gan garlaicīgi numuri. Vienā sērijā pat Filips Kirkorovs BarVasā uzstājās. Nu es tā sekoju līdz periodiski - ik pa laikam skatījos, ik pa laikam nē. Lai gan sākums bija interesants, bet beigās tas iebrauca bezjēgā un nemitīgās Izabella un kā viņu tur - viņas mīļotā on-off attiecības piebesīja...

jā-paldies par izklāstu. nu man pat nojuka vālme šo serālu redzēt :D fragmentāri šo seriālu esmu redzējusi-laikam nebūšu garlaicīgajiem kadriem trāpījusi :D:D:D:D:D lai gan tā ir bieža parādība seriālos, kad kaut ko velk garumā. un tās nebeidzamās intrigas........Seriālā La Tormenta vienreiz vienu dienu izstiepa tā, ka to skatījos 2 nedēļas :D:D:D

0

43

bet man patīk, kad Lorena tēlo Izabellas... es vienalga gribētu redzēt. manuprāt "Como en el cine" to viņas džeksi sauca Havjērs. un ECDD jau sākums ar nekāds dižais nebija - Pedro nomira tikai pēc kādas nedēļas, Salvadors atgriezās savā-Pedro mājā vispār vairāk, nekā pēc mēneša... tāpēc jau es iepriekš šo seriālu neskatījos, jo man būtu paticis, ja Pedro jau uzreiz nomirt un būtu ekšens. interese man parādījās tikai redzot kkādu pēdējo trīs mēnešu sērijas - Izabella ar Salvadoru sāka pa riktīgo laist.. vēlāk radās arī interese par seriāla sākumu, tāpēc tagad skatos visu no gala, un viss šķiet pavisam savādāk.

njā - tormenā es atceros tās kkādas kāzas, kur tā Solita beigās pateica, ka Mičela ir vīrietis. bet nezinu kuru momentu tu tieši domāji.

Отредактировано angelina (19.06.2007 20:14)

0

44

Linda_LV написал(а):

bet vai tad kaut ko sliktu esi?

Nu.. nezinu vai lsiktu, bet n.. apmēram ko teica albalonga ;) Nu šim seriālam es dazās sērijas redzēju un pilnīgi ticu, ka moš i Lorēn uredzēju vēl pirms par viņu zināju. Nu zinu, ka kad skatījos man nepatika tās dejas un dziesmas - noteikti ne pēc "Coyote ugly" ;) Nu - kad skatījos Lorenas video, tie man patika :)

Linda_LV написал(а):

visvairāk pagaidām ceru redzēt El Otro Lado del Amor.

Jāāā, to es ļooti gribu redzēt!!!

A Ecdd.. Es nezinu kas man lika skatīties 'tālāk kau tarī sākumā nepatika.. Bet sākt no 33.sērijas.. pamazām, pamazām.. ar aNgeL dievināšanas palīdz'biu es arī sāku dievināt.. Un tagad tā noz''eloju, ka nedievināju jau tad, kad viņa.. tik daudz foršu izjūtu paladiu garām!!

0

45

tās izjūtas vēl var dabūt, ielādējot datorā un skatoties! tagad es to daru un drīz jau visas sērijas no galvas zināšu! :) un izjūtas arī ļoti labas! sirds trīs!

0

46

Nu jāāāā!!! bet pirmo reizi ne arko nevar sal'dizināt!! Kā es gribētu vēwlreiz redzēt Ecdd no sākuma, neesot jau redzējusi!! Pirmās izjūtas, nezinot kas būs tālāk ne ar ko nevar salīdzināt!! Ai, vispār kopš jūs te divas parādījāties man tā gribas paskatīties tos video visus... Bet nav jau laika kad!! :( Man jau ir visi izņemot apmēram 10 sērijas pirms 33.sērijas izgriezti - tikai Izbaella un Salvadors.. :)

0

47

a es, lai nenokārtu nabaga datoru tikai noskatos un izdzēšu, un līdz šim jau vēl nekas tik īpašs nav bijis - Izabella vēl ar Salvadoru vēl nesalaiž, tagad būšu tikai pie 38. sērijas... jau lādējas iekšā! bet stulbie limiti - varu ielādēt tikai vienu no rīta un vienu vakarā ;(

0

48

Nu jā, tas ir iemesls, kāpēc mēs ar aNgeL griezām un man vēl joprojām ap 10 sērijām jāizgriež. ;) Aizņem daudz mazāk vietas. bet nu jā.. jau tā kādi 5 gb ir.. ja ne vairāk.. Mamma ne vienu vien reizi ir izteiikusies par manas mapītes izmēriem..  :blush:  nu kad izgriezīšu visu, rakstīšu diskos. ;) Mjā, limiti stulbi.. nu man reizēm 2 sērijas pēc kārtas sanāk. A vienreiz vispār kādas 4 vai 5 ielādēju pēc kārtas - zili brīnumi. :D

0

49

Paloma написал(а):

Nu jā, tas ir iemesls, kāpēc mēs ar aNgeL griezām un man vēl joprojām ap 10 sērijām jāizgriež.  Aizņem daudz mazāk vietas. bet nu jā.. jau tā kādi 5 gb ir.. ja ne vairāk.. Mamma ne vienu vien reizi ir izteiikusies par manas mapītes izmēriem..    nu kad izgriezīšu visu, rakstīšu diskos.  Mjā, limiti stulbi.. nu man reizēm 2 sērijas pēc kārtas sanāk. A vienreiz vispār kādas 4 vai 5 ielādēju pēc kārtas - zili brīnumi.

he, man arī brīnums beidzot pienāca - 3 vienā dienā ielādēju :D
a starp citu - kā tu tos momentus griez? man sāk parādīties pārāk mīļas sērijas, lai dzēstu... Salvadors sāk ar Izabellu :D es to nevaru dzēst, nu neparko!

0

50

Ar programmu Windows movie maker. :) Nu es varu izgriezto likt forumā, paskatīsies vai tur ir viss, ko tev vajag. : )Nu it kā visa Izabella+Slavadors ir. :)

0

51

Paloma написал(а):

Ar programmu Windows movie maker.  Nu es varu izgriezto likt forumā, paskatīsies vai tur ir viss, ko tev vajag. : )Nu it kā visa Izabella+Slavadors ir.

es jau ar mēģināju ar movie maker, bet ECDD man viņš nez kāpēc negraiza, visu citu ta graiza! nē, man šķiet - mīļākās sērijas ierakstīšu CD un dzīvošu laimīga :) bet to izgriezto vari ielikt - noteikti jāpaskatās.

0

52

Hm, interesanti gan.. :/ Nu - dažas sērijas viņš man arī negribēja ņemt pretī, bet pārsvarā viss gāja. A man likt tikai no 33. vai no paša sākuma?

0

53

nu man vispār vislabāk patika no 42. sērijas.

0

54

Es laikam gribētu redzēt Corazon Partido ^_^   :) ^_^ . . . man ļoti iepatikās šī serjāla sižets un arī jauka dziesmiņa. . . Nez,vai viņu kādreiz rādīs arī Latvijā???? :(

0

55

Lisa написал(а):

Es laikam gribētu redzēt Corazon Partido

Cik jauki. :D  Es arī gribētu redzētu un par šeit video sadaļā sameklēju un daudz sēriju nolādēju, un pat sāku skatīties, bet kaut kā pārtrūka tā skatīšanās. Bet kad beigsies Sin verguenza skatīšos Corozon partido. Tagad uznāca tāda vēleme pēc manas mīļās Danas Garcias un pat nezinu, kas man bija uznācis, ka pārtraucu skatīties....

0

56

tagad man visvairāk vajadzētu "Pecados Ajenos". kaut nu rādītu!

0

57

angelina написал(а):

vajadzētu "Pecados Ajenos". kaut nu rādītu!

Jā, tas būtu labi. Es gribētu redzēt Lorēnu citā lomā un seriāls ar viņas piedalīšanos solās būt interesants.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kādas telenoveles Jūs gribētu redzēt?