TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion


Pasion

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Galvenajās lomās Fernando Colunga un Suzanna Gonsalesa!!!!
Pirmizrāde Meksikā jau 17.septembrī!!!
Pasion entrada
http://es.youtube.com/watch?v=96MEzgTDG-g
[TRAILER] Pasion
http://www.youtube.com/watch?v=PEL_EqbiHUE
Man jau ļoti patīk!!!!
Es esmu pārliecināta,ka šī būs patiešām izdevusies telenovele!!!!

0

2

Oooo - jau!!! albalongaaa - varēs dabūt video????  :rolleyes:

0

3

Noskatījos abus video - ak, man ļoti iepatikās dziesma!! No trailer gan neko pārāk nesapratu, tikai to, ka Gonsalesa man joprojām ne pārāk patīk un to, ka no kuģa ainām kūstu ārā sajūsmā. :D

0

4

Paloma написал(а):

albalongaaa - varēs dabūt video????

90% par to, ka varēs. Man tik te jāpakomentē vienā forumā tā vairāk, tad es tikšu pe acceso especial un droši vien dabūšu video. Problēma redz tāda, ka sāk jau tikai Meksikā rādīt un grūti tur dabūt kādu, kuram ir iespēja ierakstīt. Bet tipa laikam viena meitene būs. Viņu jau tur apmāca kā ierakstīt...

0

5

Urrrrāāā - albalondziņ, tu esi vienkārši mūsu vislielākais dārgums!!!  :kiss:  Foruma dieviete!!!

0

6

Jā urā albalonga :yahoo: !!Ceru,ka tu dabūsi!!!!!
Jo es par Fernando Colungas forumu neesmu pārliecināta(tajā ļoti iespējams,ka tikai pēc vairākiem mēnešiem parādīsies!!!!
Tā ka paļaujos uz tevi dārgum albalonga!!!!!

Paloma написал(а):

Noskatījos abus video - ak, man ļoti iepatikās dziesma!!

Man arī ļoti iepatikās dziesma!!!

Paloma написал(а):

No trailer gan neko pārāk nesapratu

Es sapratu gandrīz visu!!!!

Paloma написал(а):

ainām kūstu ārā sajūsmā

Es arī vnk kūstu!!!!!!

Es kūstu no tā vien,ka ja būs iespēja redzēt šo telenoveli!!!!

albalonga написал(а):

Man tik te jāpakomentē vienā forumā tā vairāk, tad es tikšu pe acceso especial un droši vien dabūšu video. Problēma redz tāda, ka sāk jau tikai Meksikā rādīt un grūti tur dabūt kādu, kuram ir iespēja ierakstīt. Bet tipa laikam viena meitene būs. Viņu jau tur apmāca kā ierakstīt...

Ļoti,ļoti,ļoti ceru,ka tev izdosies dabūt!!
Es uz tevi paļaujos!!!

0

7

mmaarriiaa написал(а):

Es sapratu gandrīz visu!!!!

Nu man ne jausmas kas tur ar to Kamilu notiek.. :D Nu nekas - skatīšos un redzēšu. :P

albalonga - mēs uz tevi ceram!!!

0

8

Paloma написал(а):

Nu man ne jausmas kas tur ar to Kamilu notiek.. :D Nu nekas - skatīšos un redzēšu. :P

Nu viņa grib apprecēties ar Santiago(Sebastians Ruli).Viņas tēvs paziņo par viņu precībām tajā pašā vakarā izceļas kautkādas kaujas un Sntiago sadur ar zobenu.Tad viens ļaunais(neatceros kā viņu tur sauca)piespiež Kamillu ar viņu pārgulēt vai arī viņš nodarīs,ko ļaunu viņa ģimenei!!!Tad,cik saprotams kamillu piekauj un sagūsta.Viņa nonāk uz Rikardo(Fernando colunga) kuģa ar pārējiem sagūstītajiem.Pēctam,kad viņa un pārējie sagūstītie tiek izsēdināti no kuģa viņai laikam grib izpildīt sodu,bet tad viens vecis viņu nopērk un aizved pie sevis(viņš ir  Lisabetes(Daniela Castro)radinieks).Viņai tur itkā labi klājas,bet ytad viņš izdomā viņu pārdot laikam bordelim un tad viņai izdodas aizbēgt!!Viņa atgriežas savā dzimtajā pilsētā(nu tas bija tajā video).

Отредактировано mmaarriiaa (15.09.2007 20:07)

0

9

ā, apmēram skaidrs! :) Paldies! :)

0

10

Paloma написал(а):

Paldies!

Nav par ko;)

Отредактировано mmaarriiaa (15.09.2007 20:21)

0

11

Spriežot pēc Televisas rakstītā drīz Youtube ļoti labā kvalitātē sagaidīsim arī Pasion un Amor real  :flirt:  :love: Pasion jau sen gaidu labā kvalitātē!

0

12

aNgeL написал(а):

Spriežot pēc Televisas rakstītā drīz Youtube ļoti labā kvalitātē sagaidīsim arī Pasion un Amor real  :flirt:  :love: Pasion jau sen gaidu labā kvalitātē!

Tā gan ir pozitīva ziņa, ja Amor real vēl ir citu youtube liktie video, tīri skatāmā kvalitātē, tad Pasion ir tāda kvalitāte, ka aktieru sejas nevar lāgā saskatīt.

0

13

Ooo, bāc, nāksies skatīties Pasion vēlreiz. :D Sen gribu, tik nekādi nesanāk. Es kaut kā pārāk daudz telenoveļu gribu šobrīd. :D
Amor Real jau mums tīri labā kvalitātē bija, ne, aNgeL?

0

14

Paloma написал(а):

Amor Real jau mums tīri labā kvalitātē bija, ne, aNgeL?

:) bija ok! bet ja tagad būs vēl labākā sērijas, tad tas kodīs :D Bet no jauna griezt būtu trakums :D Tāpat pietiek ko graizīt :D

0

15

Tiešām iepriecinoša ziņa! Man jau kādu nedēļu ir uznācis Kolungas periods, izgāju cauri vairākiem seriāliem to starp Amor real un Pasion  :rolleyes:

+1

16

zuzanna написал(а):

Tiešām iepriecinoša ziņa! Man jau kādu nedēļu ir uznācis Kolungas periods, izgāju cauri vairākiem seriāliem to starp Amor real un Pasion

Forši  :love: Es tikai turpinu skatīties Krāpnieci, un lai cik Karloss Daniels smuks nebūtu, bet pats varonis ir briesmīgs ar savu vājo raksturu. Kolungam lomas ir tik dažādas, un tas ir forši!

0

17

Ilgi nebija jāgaida! Nav HD kvalitāte (neatceros, vai pirms 10 gadiem telenovelēm tāda vispār bija), bet kvalitāte ļoti laba!!
P.S. Pievienotas ir arī sērijas Kolungas telenovelēm Manana es para siempre un Alborada!

+2

18

Ahhh, bāc, esmu nolemta. :D Pēc Montes jāķeras pie Pasion beidzot :) Tik sen gribu atkārtoti noskatīties!

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion