TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kuras telenoveles ir Jūsu vismīļākās?


Kuras telenoveles ir Jūsu vismīļākās?

Сообщений 1 страница 20 из 51

1

Manas vismilakas noveles ir Por amor, A proxima vitima, Alondra, Rubi, Torre de Babel, Tropicaliente un Mulheres de areia.

0

2

Ļoti daudzas. Dievināju Luna La Heredera ar Gabiju Espino un Kristianu Meieru - to rādīja RTVI, vēl dikti patika Pērle ar Silviju Nvarro, dievinu arī Vētru, Mīla Lielā pilsētā, Likme uz mīlestību, Mežonīgās kaislības uc :D

0

3

man paatik VETRA(dievinu) Rebeca. Mezoniga kake.nedaudz jukusha anita nepadodies :D  vel daudziiii milestibas ieleja gribu paskatities Perli vel daudzi seriali....

0

4

O, Pērlei drīz video dabūšu un tad varēšu skatīties. Es tā dievināja kā Pērle ar Roberto plēsās. Silvija Navarro ir mana mīļākā Meksikas aktrise!!! :D

0

5

mmmmmm... noveles. man ļoti patika "Cuando seas mia" i S. Novarro ari patik, tāpēc arī "pērle" patika. tad man vēl "Amor gitano" patika, baigi labā un īsa, man nepatīk kad velk kaut ko garumā.. te - īsi, forši un kodolīgi..  :)  tad kas vēl? aaa... "A muraiha" (brazīlijas seriāls) "a proxima vitima" arī. "angela" patika, jo dievināju aktrises atveidoto stipru varoni (kā hūlija "apuesta por un amor"). ēl man ļoti patika seriāls "amor real" un "O cravo e a roza" (ērkšķis un roze), jo tur galvenie varoņi arī vienmēr ķīvējās un strīdējās.. par nevaldāmiem raksturiņiem...
nu tādi man patik seriāli...  :dance:

0

6

Man arī patika Cuando seas mia, taču Perla ne ipaši. Laikam galvēna varoņa dēļ. Nepatik man galvēnas lomas atveidotājs, hmm.
Angela rulle! Un vēl Mariana Montenegro ļoti patika, jo tur Angelica Rivera atveidoja ļaundari... mmm... viņai piestav, un arī Mardžija - Karolas lomā.

0

7

Skatījos daudzas telenoveles, bet pa īstam man iepatīkās tikai dažas
1. Rūbija
2. Likme uz mīlestību
3. Čigāna mīla

P.S. Īstā mīla vēl bija  normāla.

0

8

Es skatijos daudzos, bet sitie ir vismiilakie :yahoo:  -->      1). Rītausma/Alborada :heart:
                                                                             2). Likme uz mīlestību/Apuesta por un Amor
                                                                             3). Sapņot nemaksā neko/Soñar no Cuesta Nada

Отредактировано IruN4ik (06.06.2007 20:11)

0

9

Mani miiljaakie seriaali ir: 1.!!! "Mīlēt.Mirt.Un atgriezties", vēl "Čigāna mīla", "Pamāte", "Likme uz mīlestību". Šie ir mani miiļākie seriāli, bet vēl ir daudzi, kas patīk - piemēram, Aizliegtā mīla u.c. ;)

0

10

Mans miiljaakais telenovele ir El cuerpo del deseo, tachu veel pie labaakajiem pieskaitu "Kraapnieci" , "Chigaana miilu" , "Iisto miilu". tie ir tie kuri tieshaam vislabak palika atminjaa, paliekot pie miiljaako telenovelju skaita ;)

0

11

:beach: Jā izdarīt tādu kā topu, tad...

1 Mežonīga Kaķe - es dievinu Kamēliju un Eduardu (Mara Croatto ir superīga ļaundares lomā :give_heart: )
2 Nakts Mariana - nu ko teikt, patika. Aktieri spēle dievišķīgi, un lai sižets ir parasts mazlietiņ, aktieri visu glabj!!!
3 Jūdasa sieva - tas ir jau cits jautajums, mana slimība. Neparasts, un lai gan daudz kļūdu sižetā, man tas patīk un daudz nozīme!  :heart:

0

12

Deyalit - Kameelija bija vieniigaa, kas man patika shajaa seriaalaa.  :D vinja laikam bija pirmaa ljaundare, kuras pusee es biju. :D

0

13

Paloma
Viņa pat nebija 100% ļaundare, taču super forša, es viņu nosauktu par mazo, jauko ragani Evas un Eduardas fonā.  :P

0

14

manu mīļāko seriālu topā tagad piebiedrojas arī "Zorro' !!!! :ok:

0

15

Deyalit
Aha, un arī uz Rozauras fona. :D Man tā gribējās, lai viņa atrod savu miljonāru. ;) '

Julia
Manā arī!!  :yes:

0

16

Julia

Man tāpāt. Atliek gaidīt, kad Latvijā to paradīs!

+1

17

Nu es jums visā piebiedrojos par to Zorro!!! :D

0

18

"Pērle" un "Sieviete sogulī" izkalusās ļōti interesantas un es dodu 99,9%, ka ja es būtu viņas redzējusi ("Sievite spogulī" laikam vēl rāda, bet nekad nesanāk redzēt), viņas ierindotos manu mīļāko noveļu topā.
Bet ja man jānosauc savas mīļākās noveles tad laikam tās ir šādas:
1. "Likme uz mīlestīu"/"Apuesta por un amor"
2. "Mīlēt. Mirt. Un atgriezties"/"El Cuerpo Del Deseo"
3. "Krāpniece"/"La usurpadora"-Tik sen viņu rādīja, bet tik un tā es vēl tgad bieži viņu atceros... Tik ļoti viņa man patika... Tā arī bija viena no pirmajām novelēm, kuru skatījos.

Un par "Zorro" es Jums piebiedrojos. ;)

0

19

missy написал(а):

("Sievite spogulī" laikam vēl rāda, bet nekad nesanāk redzēt)

Nē, jau beidza rādīt februāra sākumā...

0

20

la mejor telenovelas:
1. Cuando seas mia                 \     
2. Amor gitano
3. Apuesta por un amor               \
4. Amor real
5. Pueblo chico infierno grande        \     seriāli, kurus skatījos ar lielu aizrautību...
6. La usurpadora
7. O cravo e a rosa                      /
8. Angela
9. A muraiha                           /

Ļoti aizrāva, taču iespējami kādu brīdi jau pazaudēju interesi skatoties...(tagad tiem pievienojas "Zorro")
O clone
Perla
Por tu amor
Nunca te olvidare
Locura de amor
Muneca bravo
Rosalinda
u.c.

Отредактировано Julia (17.02.2007 18:35)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kuras telenoveles ir Jūsu vismīļākās?