TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kuras telenoveles ir Jūsu vismīļākās?


Kuras telenoveles ir Jūsu vismīļākās?

Сообщений 41 страница 51 из 51

41

magone написал(а):

amor gitano (pirmā, kas tiešām aizrāva ar savu grāfa monte kristo tematiku :) ),

Mans mīļākais seriāls!!! Tas ir, aiz seriāla, kas ir ārpus visām konkurencēm - "Mīlēt. Mirt. Un atgriezties" :P Eh, jā, jau kopš senajām bērnu dienām (:rofl:), kad šis seriāls gāja pa tv, to dievināju, tagad noskatījos datorā vēlreiz un dievinu joprojām! :D

magone написал(а):

la usurpadora (mans brālis pat to skatījās :D, tad jau laikam dikti laba),

nu es sajūsmā neesmu. :P Nesen noskatījos labākās draudzenes iespaidā, bet nu... daudz kā tur ir kaitinoša, un tomēēēr - ja es a visu to kaitinošumu noskatījos, tad kaut kas jau tur ir... Ak, nu jā, piemēram - Kolunga. :D Un ar šo seriālu man Spanika kaut cik iepaitk';as, jo jaunākajos, kru biju viņu rezdējusi - nu ļoti man nepatīk. ;)

magone написал(а):

amor real (jā, raiti viss notikās, tikai beigas tādas nu nekādas, bet senās filmas man baigi patīk),

Ak, šo es gribu redzēt!!! ļoti, ļoti!! Tikai kaut kā pagaidām nesanāk... Katrā ziņā tas ir kaut kru skatāmo seriālu rindas augšgalā. :)

magone написал(а):

zorro (tāpēc, ka tur ir kriss; kā man var nepatikt tāds seriāls),

:rofl:  Nu man ar Zorro ir tā, ka brīžiem tīri vienaldzīgs, brīžiem kaut cik patīk un brīžiem vnk esmu asjūsmā! :D kā vakardienas sēriajs beigās... :) Hm, patiesībā... vienmēr, kad parādās un darboajs Zorro :rofl:

0

42

hihihi... esi Luna La Heredera ar Krisu un Gabiju Espino redzējusi???

0

43

albalonga написал(а):

hihihi... esi Luna La Heredera ar Krisu un Gabiju Espino redzējusi???

es jau domāju, ka Krisa sakarā alby šo seriālu nespēs nepieminēt. :rofl:

0

44

nē, šī viena ir manā "to watch" listē. pāšlaik skatos tormentu - atceros ne tik seno pagātni

0

45

Paloma написал(а):

Nu man ar Zorro ir tā, ka brīžiem tīri vienaldzīgs, brīžiem kaut cik patīk un brīžiem vnk esmu asjūsmā!  kā vakardienas sēriajs beigās...  Hm, patiesībā... vienmēr, kad parādās un darboajs Zorro

kad parādās zorro vnm ir interesanti :D bet vakardienas sērija - nevarēju sagaidīt, kad LV to beidzot parādīs

0

46

Tu jau spāniski redzēji? Es Zorro pārstāju datorā skatīties kaut kur ap 30 sēriju, kad biju totāli vīlusies seriālā, tajā, ko es gaidīju no tā. Bet priecājos, kad Zorro sāka LV rādīt - pa tv vieglāk noskatīties ^^ tāpat jau visas sērijas neredzu un nesaspringstu par to, kaut kā līdz galam neaizrauj...

0

47

jā, youtube var atrast zorro sēriju labākos izvilkumus, šajā gadījumā, kas saistās ap zorro/diego.
piekrītu, ka zorro scenārijs varēja būt interesantāks. man piem kaitina tas, ka mariangel un montero tik ātri apjauš, kurš ir zorro. ir tā, ka visi zorro ienaidnieki zina, kas viņš ir, bet viņš pats domā, ka nezina. gribējās, lai tas viss ir dramatiskāk - masku norauj cīņā vai kkā citādāk. es skatos tikai krisa dēļ... rūgtā patiesība. :) ja nebūtu viņa, noteiktu atrastu kādu interesantāku noveli, kurai veltīt savu laiku

0

48

Nu man jau sākumā nepatika, ka Esme tik ātri uzzināja, kas ir Zorro. Nu nez, tā mana doma, kā gribeju lai ir - ka Esme tip mīl Zorro, bet kā Djego viņš viņai vienaldzīgs.. un šis tad tur mokās.. nu tā kaut kā.. Vismaz kādu laiku.. Bet nu - kā ir, tā ir. ;)

Forumā jau arī ir kaut kādas sērijas, nezinu gan vai visas, bet sākumā jau bija noteikti - lādēju un skatījos pilnas sērijas. :)

0

49

Paloma написал(а):

ka Esme tip mīl Zorro, bet kā Djego viņš viņai vienaldzīgs.. un šis tad tur mokās

nevar nepiekrist. it sevišķi pēc daudzsološā teikuma ievada beigās - mēs abi mīlam vienu sievieti

0

50

magone написал(а):

it sevišķi pēc daudzsološā teikuma ievada beigās - mēs abi mīlam vienu sievieti

nu bet tieši tā!!! Tagad ievada teikums vispār neiet kopā ar sižetu... Dumji.

0

51

aha. šķiet, jāpārvācas uz zorro forumu :D
mēs te ne pa tēmai apspriežamies :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Kuras telenoveles ir Jūsu vismīļākās?