TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 38. nedēļas 2007 foto ir...


38. nedēļas 2007 foto ir...

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Jacky Bracamontes un Mets Deimons "Bourna ultimāta" prezentācijā Meksikā...

http://www.telenovely.net/jacky.jpg

Uz pirmizrādi bija ieradusies arī Paty Manterola un Manuela Imas

http://www.wireimage.com/gallerylisting … &nbc=1

0

2

Alby, tas ir 38., nevis 31. nedēļas foto... :D Man ļoti patīk gan Mets, gan Žaklina, foto - SUPER! :)

0

3

rubi написал(а):

Alby, tas ir 38., nevis 31. nedēļas foto...

Laikam gulēt jāiet, a to jau ciparus jaucu... :D

0

4

Es vienmēr kaut ko jaucu... :D

0

5

O! Kāds viņiem tur gods - pat filamas galvenais un arī slavenais aktieris atbrauc un prezentē filmu. Ak, laimīgie.  :D
Nu Jacky Bracamontes izskatās patiešām skaisti  - kā jau vienmēr. Tā atbilstoši un tā skaisti.
Bet nu neesmu tāda speciāliste, bet mans subobejektīvais viedoklis ir, ka tā  Manuela Imas ir dikti neatbilstošā apģērbā. Mets tā galanti baļtā uzvalkā, bet šī - prastos džisnos un džinsa jakā.  :/

0

6

danna написал(а):

Bet nu neesmu tāda speciāliste, bet mans subobejektīvais viedoklis ir, ka tā  Manuela Imas ir dikti neatbilstošā apģērbā. Mets tā galanti baļtā uzvalkā, bet šī - prastos džisnos un džinsa jakā.

Nu Jacky tipa bija vakara vadītāja blakus Metam - nu tur kaut kādi pasākumi faniem un tā.A pārējie vienkārši ieradās uz pirmizrādi, tāpēc arī nav tik glauni kā Jacky saģērbušies...

0

7

jaukas pārmaiņas parasti sanāk forumam dikti dikti tuvi aktieri un aktries bet tagad patīkams pārmaiņas
kaut neīpaši patīk viņa un viņas šajā bildē uzspēlētais smaids
bet kleita smuka un mati

Отредактировано pinocchio (17.09.2007 18:52)

0

8

Žaklīnas izskats man arī patīk - mati skaisti :) dikti smaidīga šajā bildē :D

0

9

aNgeL написал(а):

dikti smaidīga šajā bildē

Man jau vispār liekas, ka viņa vienmēr ir smaidīga. Bet viāni vienmēr tāds īpaši plats un izteikts smaids.  :D

0

10

danna написал(а):

Man jau vispār liekas, ka viņa vienmēr ir smaidīga

ahaa.. arī :D man baigi patika, ka viņa parādījās Cietsirdīgajās spēlēs tēlojot sevi - un jauka bij :)

0

11

aNgeL написал(а):

man baigi patika, ka viņa parādījās Cietsirdīgajās spēlēs tēlojot sevi - un jauka bij

Ja? A, kādā tur sakarā?
To tik zinu, ka viņa tā arī Betijas, neglītenes Meksikas versijā parādījās - tēlojot pati sevi.  ;)

0

12

danna написал(а):

Ja? A, kādā tur sakarā?

viņa tur bij tik uz kādām 5 minūtēm.. tā viena varone (neatceros vārdu :D ) tip pazīst Žaklīnu un drēbes piedāvāja viņai - °lai piesaistītu savu modes uzņēmumu ;)

0

13

aNgeL написал(а):

. tā viena varone (neatceros vārdu  )

Ofēlija. Un tas bija tad, kad viņa sacenšoties ar Mirjamu savu drēbju veikalu vēra vaļā. Viņa tur kopā ar to savu šuvēju pa Televisas studiju staigāja... :D

0

14

aNgeL написал(а):

viņa tur bij tik uz kādām 5 minūtēm.. tā viena varone (neatceros vārdu  ) tip pazīst Žaklīnu un drēbes piedāvāja viņai - °lai piesaistītu savu modes uzņēmumu

albalonga написал(а):

Ofēlija. Un tas bija tad, kad viņa sacenšoties ar Mirjamu savu drēbju veikalu vēra vaļā. Viņa tur kopā ar to savu šuvēju pa Televisas studiju staigāja...

Nu šiki. šiki.  :D

0

15

aNgeL написал(а):

viņa tur bij tik uz kādām 5 minūtēm.. tā viena varone (neatceros vārdu  ) tip pazīst Žaklīnu un drēbes piedāvāja viņai - °lai piesaistītu savu modes uzņēmumu

albalonga написал(а):

Ofēlija. Un tas bija tad, kad viņa sacenšoties ar Mirjamu savu drēbju veikalu vēra vaļā. Viņa tur kopā ar to savu šuvēju pa Televisas studiju staigāja...

Nu šiki. šiki.  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas foto » 38. nedēļas 2007 foto ir...