TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 1. sērijas īss apraksts espanol


Pasion 1. sērijas īss apraksts espanol

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Īss apraksts spāņu valodā, kuru uzgāju. Video vēl nav...

[реклама вместо картинки]

17 de septiembre de 2007
Camila se pone feliz al ver que su amado Santiago está de regreso, juran amarse para toda la vida y deciden casarse cuanto antes
CIUDAD DE MÉXICO, México, sep. 17, 2007.- Santiago regresa a San Fernando después de haber estado preso cuatro años en una galera inglesa, se reencuentra con los suyos.
Santiago siente una gran emoción al saber que Camila, su prometida, lo ha esperado todo este tiempo. Ambos juran amarse toda la vida, ella le dice que nunca perdió las esperanzas de que volvería y deciden casarse cuanto antes.
Justo y Ofelia, acompañados por sus respectivos hijos, van al palacio a pedir el consentimiento para la boda al señor del lugar, Don Jorge Mancera y Ruíz.
Don Jorge da su permiso, pero un día antes de la boda, aconsejado por su administrador y brazo derecho, Alberto Lafont, decide ejercer su derecho de pernada.
Alberto, junto con otros amigos de Don Jorge irrumpen en la fiesta para llevar a Camila al palacio.
Santiago trata de defender a su prometida y es herido de gravedad, ella para evitar que lo maten, acepta irse con ellos. Llegan al palacio y es introducida a la habitación de Mancera. Camila está aterrada.
El médico da pocas esperanzas de vida a Santiago.

0

2

Oj, noskatījos un man patika. Labi, ka ir vismaz normāla kvalitates video beidzot. Tie sākuma video, kurus tu skaties, mmaarriiaa - ir drausmīgi. Nu bet pirmā sērija - tie tērpi tik lieliski - super. Un stāsta sakums interesants. Bet bišķi ņirga par to visu gultas ainu - nu tipa, Dons Horhe skaidro, ka izdarīs pakalpojumu Kamilai atņemot viņai nevainību... :rofl:  Bišķi teatrāls Suzana Gonsalesas tēlojums. Oj, un kā man patīk Kamilas mazais brāļuks - dievinu to mazo aktierīti Alejandro felipe - tik jauks. Nu man patīk un es tagad skatos otro sēriju.

0

3

albalonga написал(а):

Tie sākuma video, kurus tu skaties, mmaarriiaa - ir drausmīgi.

Es no sākuma tos skatījos, jo nebija vēl normālā kvalitātē un tagad negribu skatīties labā kvalitātē to pašu ko esmu jau redzējusi!!!!!Bet ceru,ka atradīšu labas kvalitātes video vēl lai varētu skatīties nākamās sērijas labā kvalitātē!!!

albalonga написал(а):

Nu bet pirmā sērija - tie tērpi tik lieliski - super.

Tam es pilnībā piekrītu un vispār katrā sērijā ir tie skaistie vēsturiskie tērpi!!!

albalonga написал(а):

Bišķi teatrāls Suzana Gonsalesas tēlojums.

:D Tā tas ir!!!!

albalonga написал(а):

Oj, un kā man patīk Kamilas mazais brāļuks - dievinu to mazo aktierīti Alejandro felipe - tik jauks.

jā viņš gan ir jaukums un man arī patīk tas mazais aktieris!!Ja nemaldos viņs Amor real tēloja Manuela dēlu, kad bija pavisam maziņš!!!

0

4

mmaarriiaa написал(а):

Ja nemaldos viņs Amor real tēloja Manuela dēlu, kad bija pavisam maziņš!!!

Iespējams. īsti neatceros, tik zinu, ka viņs divās Telemundo novelēs bija zvaigzne. Un sapratu, ka viņš nav Kamilas brālis, bet brāļa dēls - Basko dēls. Ā, un vispār saku te prātot - interesanti. Redzi - tā mazā aktiera Alejandro Felipes mamma ir aktrise Itati Kantorala un Eduardo Santamarija bija viņas vīrs, bet pameta viņu Suzannas Gonzalesas dēļ... Diez, vai tas bērns to zina un saprot un kā viņs vispār ar Suzannu kopā filmējās un kā jutās. Interesanti...

Oki, es tagad 11. sēriju skatos - Kamila brīva un bagāta... :dance:

0

5

albalonga написал(а):

Ā, un vispār saku te prātot - interesanti. Redzi - tā mazā aktiera Alejandro Felipes mamma ir aktrise Itati Kantorala un Eduardo Santamarija bija viņas vīrs, bet pameta viņu Suzannas Gonzalesas dēļ... Diez, vai tas bērns to zina un saprot un kā viņs vispār ar Suzannu kopā filmējās un kā jutās. Interesanti...

vispār jā!!!Varbūt  viņš to nezin, varbūt zin!!!Bet ja zin  kāda vispār bērnam sajūta blkus Suzannai un vēl viņa jāapķer un jābučo nu gan!!!!!

albalonga написал(а):

Oki, es tagad 11. sēriju skatos - Kamila brīva un bagāta...

Jā un drīz jau atgriezīsies San Fernando un Rikardo ar drīz brauks uz turieni!!!

0

6

Ir atgriezusies un tikko uzzināja, ka Santjago ar Ritu apprecējies... :sorry:  Bet es gaidu Ricardo ar nepacietību...

0

7

Es arī gribu skatīties... :D Pēc jūsu komentāriem, turklāt Kolunga vienmēr bija mans mīlulis :heart:, es laikam tā arī darīšu. Tikai man vēl jānoskatās SDA līdz beigām. :D (šaubos, ka tas būs drīz, tomēr ceru, ka līdz jaunajam gadam. :D (skatīšos to tinot))

0

8

rubi написал(а):

Es arī gribu skatīties... :D Pēc jūsu komentāriem, turklāt Kolunga vienmēr bija mans mīlulis :heart:, es laikam tā arī darīšu.

mani tas ļoti iepriecina!!!!

albalonga написал(а):

Ir atgriezusies un tikko uzzināja, ka Santjago ar Ritu apprecējies... :sorry:  Bet es gaidu Ricardo ar nepacietību...

Man šķiet,ka viņš parādīsies14 vai 15 sērijā, bet ar Kamillu laikam 16 sērijā satiksies laikam!!!

0

9

mmaarriiaa написал(а):

Man šķiet,ka viņš parādīsies14 vai 15 sērijā, bet ar Kamillu laikam 16 sērijā satiksies laikam!!!

Oj, bļin, cik tālu vel. Turklāt 13. ir pagaidam pēdējā labā kvalitātē. Es gan jau Jorgelinas filmētos salādēju līdz 20-tajai, bet tie nav tik laba kvalitāte - kaut kā tā nesmuki raustās un mirkšķinās gar acīm, bet nu vienalga esu tā iekarsusi, ka sobrīd gatava jebkurā kvalitātē skatīties...

0

10

albalonga написал(а):

bet nu vienalga esu tā iekarsusi, ka sobrīd gatava jebkurā kvalitātē skatīties...

To es saprotu alby tieši tāpēc jau es lielu daļu sliktā kvalitātē redzēju!!!!

0

11

Lieliska filma....Vienkārši superīga

0

12

pasionfane написал(а):

Lieliska filma....Vienkārši superīga

Pilnīgi tev piekrītu :)

0

13

Jau no pirmajiem kadriem seriāls piesaista uzmanību,nebija neviena brīža,kad liktos,ka domas atslābinātos no ekrānā notiekošā.Šis bija pirmais seriāls,ko skatījos ar neatslābstošu interesi.Neviena epizode nebija par garu un it kā norauta pusvārdā.

0

14

Man arī patika seriāls Pasion. Kamillas lomai, gan varēja izvēlēties jaunāku aktrisi.

0

15

nita написал(а):

Kamillas lomai, gan varēja izvēlēties jaunāku aktrisi.

Nedomāju gan. Manuprāt, galvenais pāris bija lielisks! ;)

0

16

Man arī liekas, ka izvēlēti lieliski aktieri! Man netraucēja Susanas vecums skatoties uz Kamillu..Tieši otrādi likās viss normāli. Turklāt šajā telenovelē atklāju Susanā izcilu aktrisi! Patiešām šai lomai viņa bija veltījusi sevi visu. Tik pārdomāti viss notēlots!

0

17

Pie tam, nedomāju, ka Kolungam piestāvētu aktrise, kas jaunāka par 30. Viņš man saistās ar pietiekami nobriedušu partneri blakus. (vismaz pēdējos gados)

0

18

Kā atceramies,tad pašā pirmajā sērijā Kamila teica Santjago,ka viņa vairs nav jauna,tātad pēc scenārija Kamila tiešām bija plus-mīnus pašas Susanas vecumā,nevis tikai kādus 20 gadus veca.

0

19

Sāku par šo tēmu aizdomāties,kāpēc es atšķirībā no nitas nekad neesmu gribējusi,lai Kamila būtu atveidota kā jauna,kādus 18-20 gadus veca meitene-viens no iemesliem protams ir,ka Fernando Kolungam vairs nepiestāvētu gados tik jauniņa partnere,drīzāk tas varētu būt tādēļ,ka Kamila bija parādīta jau kā garīgi nobriedusi personība,grūti iedomāties jaunu meiteni ar tādu dzīves pieredzi un domāšanu kā Kamilai.Tas,ka abi galvenie varoņi nebija vairs jaunieši ap 20,bet jau pieaugušas un nobriedušas personības,padara šo seriālu tik īpašu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion 1. sērijas īss apraksts espanol