TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » 3x06 "Que Sera Sera"


3x06 "Que Sera Sera"

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

From Fox Broadcasting Company:
HOUSE AND HIS TEAM MUST LOOK PAST THEIR OBESE PATIENT'S EXTERIOR IN ORDER TO DIAGNOSE HIS ILLNESS ON "HOUSE" TUESDAY, NOVEMBER 7, ON FOX
David Morse Guest-Stars

A 600-pound man, George Hagel, is admitted to the hospital after he is found in his apartment in a coma. While they conduct the necessary tests, the team runs into several obstacles due to the sheer mass of the patient, and while sedated and undergoing an MRI, George suddenly awakes in a panic and struggles to get free. Upon awakening, George decides that he is fine and requests a discharge. Afraid that George's problem is bigger than he believes, Cameron takes extreme measures to stop him from leaving. George believes his problems are unrelated to his weight and instructs the team to come up with other theories. Unconvinced by George's reasoning, House discovers the root of his illness during a physical altercation. Meanwhile, House has spent the night in jail after being arrested by Officer Michael Tritter for a number of violations, including resisting arrest. Tritter, putting the squeeze on House, searches his home to find more evidence of his drug abuse and puts House's team on the spot when he questions each of them about House and his relationship with Vicodin, and it becomes evident that House may need to get a lawyer in the "Que Sera Sera" episode of HOUSE airing Tuesday, Nov. 7 (9:00-10:00 PM ET/PT). (HOU-306) (TV-PG L)

http://rb.foto.radikal.ru/0709/0c/9837934cc2dd.jpg
http://rb.foto.radikal.ru/0709/d8/65bd9217392a.jpg

0

2

Ļoti interesanta sērija un interesanta attiekme pret dzīvi un visu citu tam resnītim- pacientam... Interesanti, ka šajā sērijā Kamerona aktīvi rīkojās un Hauss tā arī neiebrauca, ka Kameronai resnītis dikti Hausu atgādināja. Jā, un Hausa krāpšana nāca gaismā - Vilsons saprata, ka Hauss ir viltojis viņa parakstu!!!!!!!!!!!!!! Bet Hauss tik lieliski trinkšķināja ģitāru....
Šī varbūt nebija pati labākā Hausa sērija, tomēr kā vienmēr - prieks bija skatīties...

0

3

man dikti patika
man nepatika rēšnuka filozofija bet tā jau nevar, bez tā patiesām nevar
bet ne jau tikkai haus neibrauca pa to uztraukšanos pa reņuku man dikti patika valdošā saruna un dikti patika ka viņš nesaprata lieta ko hous nesaprot ar visu savu labo izļītību un auksto pieredzi, jauki, ka ši lieta tik ļoti saistās ar kameroni un kamerones domām
vispār kāpēc viņai tik ļoti rūpēja tas rēsnuks

man patika varu iesomāties cik debīli iskatījos sēžot uz'dīvāna pilnīgi iegrimusi ar pavērtu muti un skatu sakoncentrējusi

0

4

pinocchio написал(а):

man patika varu iesomāties cik debīli iskatījos sēžot uz'dīvāna pilnīgi iegrimusi ar pavērtu muti un skatu sakoncentrējusi

:rofl:

Es iztēlojos! Man patīka skats!

0

5

albalonga написал(а):

Es iztēlojos! Man patīka skats!

līdzīgi kā lasot tavus darbus tikkai tad pieloku ekrānama ar stulbu smaidu

0

6

:D

0

7

prieks ka tev prieks un ka smaidi

0

8

oj - jā. Sērija man patika. Tāda ne tik izteiksmīgas kā cita, bet laba vienalga. Nu kura Housa sērija nav laba?  :haha:
Cameronas attieksme bija satriecoša, un tas Housa komentārs, kad Cadija bija aizgājusi, kad uzzināja, ka tā bija Cameronas ideja - Izskatās, ka turpmāk Cameronai būs daudz ideju.  :haha: Un pat tādos apstākļos - Willsons paliek lojāls Housam. Ak, ši draudzība.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » 3x06 "Que Sera Sera"