TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Transformers


Transformers

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Noskatījos un man patika! Kārtējā fantastikā komiksa ekranizācijas, bet ar jauku humora devu, robotu cilvēcību un protams superīgiem specefektiem... albalonga ir sajūsmā, bet jāskatās noteikti uz lielā ekrāna. Un protams tur galvenaja lomā mans mīļumiņš Luiss Stīvens no Even Stevens komēdijseriāla - Shia LaBeouf :rofl:

0

2

o, Shia! Man gan viņš tikai nesen iepatikās, noskatījos filmu Disturbia! Nu, riktīgs mīļums;]Viņš būšot arī nākošajā Indiana Jones filmā, tēlos Harisona Forda atveidotā tēla dēlu. Varbūt kaut kad arī noskatīšos Transformers, mazi būdami ar brāli fanojām par multenēm par tām mašīnām:D

0

3

indy написал(а):

Viņš būšot arī nākošajā Indiana Jones filmā, tēlos Harisona Forda atveidotā tēla dēlu.

Forši. Tad būs vērts skatīties. Viņā ir kaut kas tik pozitīvs un komisks. Nezinu kā un kāpēc, bet Shia ir fantastisks, lai gan ir tālu no kaut kādiem skaistuļu ideāliem. Es fanoju par Stīvensiem un ieraudzīt viņu Transformeros kā pieaugušu džeku bija šoks, bet patīkams šoks...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Transformers