TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » TIEMPOS DE VICTORIA


TIEMPOS DE VICTORIA

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

TIEMPOS DE VICTORIA (Viktorijas laiks)

Gads: 2007
Valsts: ASV/Meksika
Ražotājs: Telemundo

Aktieru sastāvs:

Victoria Ruffo (La Madrastra), Arturo Peniche (María Mercedes), Mauricio Ochmann (Como En El Cine) y Geraldine Bazán (Soñar No Cuesta Nada).

0

2

Estelarizará Mauricio Ochmann con Ruffo y Peniche nueva
telenovela.

http://farm2.static.flickr.com/1276/1386589047_23c0f51237.jpg

- El actor mexicano Mauricio Ochmann renovó su contrato con
Telemundo y estelarizará su próxima telenovela original junto a
sus paisanos Victoria Ruffo y Arturo Peniche, informó hoy la
segunda mayor cadena hispana de Estados Unidos.

Telemundo informó que la telenovela empezará a grabarse la
primera semana de octubre en Bogotá, Colombia, y se transmitirá
próximamente en horario estelar.

"Ochmann, quien compartirá créditos en este nuevo proyecto con
Victoria Ruffo y Arturo Peniche, interpretará a un hombre joven y
extraordinario que ayudará al personaje de Ruffo a ver la vida de
una manera distinta y a luchar por su derecho a ser feliz",
adelantó.

Originario del estado de Guanajuato, Ochmann ha estado
vinculado al medio artístico desde los 16 años.

Tras su primera oportunidad en televisión en el programa de
comedia "La otra cosa" de Héctor Suárez, protagonizó las
telenovelas "Azul tequila" y "Como en el cine", que fueron
transmitidas por Televisión Azteca.
Para Telemundo ha participado desde 2004 en "Amarte así",
"Marina" (de la cual salió para ingresar a un centro de
rehabilitación) y "Dáme chocolate". En cine, Ochmann ha
intervenido en cuatro películas, entre ellas "Message in a botlle",
junt oa Kevin Costner y Paul Newman.

NTX

0

3

Geraldine Bazán tātad būs te. Nu bet kāda sakarā viāni no viena Telemundo projekta pārcelties uz citu?
Nu viņas darīšana - nu kas tad tur man.
:/

0

4

danna написал(а):

Geraldine Bazán tātad būs te. Nu bet kāda sakarā viāni no viena Telemundo projekta pārcelties uz citu?
Nu viņas darīšana - nu kas tad tur man.

Es arī īsti neiebraucu - kāpēc... Moš apnika nefilmēties - kā nekā jau dažus mēnešus nefilmējas...

0

5

albalonga написал(а):

Moš apnika nefilmēties - kā nekā jau dažus mēnešus nefilmējas...

Nu kā lai saka - varēja viān to aptvert kādus mēnešusiepriekš, kad bija izdevība vēl Pecados ajendos filmēties. Tur viņu kaut fragmentāri, bet redzētu, bet šo jau atagad zinu, ka neskatīšos. Un vispār pēc idejas - pecados ajendos vajadzētu būt populārakam un iecienītākam.
Un vispār es tā skatos, ka pēdējā laikā telemundo mīl citu telekanālu aktierus paņemt savā "aizgādībā".

0

6

Tagad ir skaidrs, ka šī novele būs superpopulārās un lieliskās Mirada de Mujer rīmeiks. Ak, ja vien man būtu laiks redzēt visu. Jau tā Sobregiru vairs neskatos, Pasion pat nesāku, Madre Luna pārtraucu. Vairs tik Šokolādi skatos un PA skatīšo. Tas arī viss - lai gan vēl ir Prison break, Heroes, House MD...

0

7

albalonga написал(а):

Mirada de Mujer

hmm... Tur gadījumā ar'nebija pinocchio Ana? Un nebija turinpājums - Mirada de Mujer : El regreso ?

albalonga написал(а):

Sobregiru vairs neskatos, Pasion pat nesāku, Madre Luna pārtraucu

Nu ar mani gluži tas pats. Tikai starpība tāda, ka tagad sanāk tā, ka pat nevienu telenoveli pie datora neskatos. Ja pat tam laika nepietiek. Un pa TV - House un it kā Prision break, bet arī tagad pirmo sēriju neredzēju mājasdarbu dēļ.  :/

0

8

danna написал(а):

hmm... Tur gadījumā ar'nebija pinocchio Ana? Un nebija turinpājums - Mirada de Mujer : El regreso ?

nu no manas puses 0- laikam

albalonga написал(а):

Tagad ir skaidrs, ka šī novele būs superpopulārās un lieliskās Mirada de Mujer rīmeiks. Ak, ja vien man būtu laiks redzēt visu

ņu varu jau patteikt nepatiks pārfilmējums, ar manu anu noteikti bijas labāks

0

9

pinocchio написал(а):

ņu varu jau patteikt nepatiks pārfilmējums, ar manu anu noteikti bijas labāks

:rofl:

0

10

Telemundo parādīja Tiempo de Victorija promo ar uzrakstu, ka pirmizrāde būs Novembrī. Blakus Vikijai Ruffo un Arturo Peničem tēloas Mauricio Ochmans un Andrea Lopez (Marianhela "Zorro"). Tas promo ir par visu, ko Telemundo rādīs novembrī. Tur ir Madre Luna, Pecados Ajenos, Esclava Isaura, realitātes šovs 12 Corazones un arī jau pieminētais - Tiempo de Victoria. Par jaunajiem projektiem nekas nav minēts - tas nozīmē gandrīz pavisam droši, ka novembrī mums tos nesagaidīt. Es ceru uz decembri.

http://tinypic.com/player.php?v=f44lmb&s=2

0

11

Nu nezinu, cik tas ticami un patiesībā pati to stipri apšaubu, bet izlasīju, ka Mauricio Ochmana vietā būšot Carlos Ponce.Nu nezinu gan - šķiet, Bet pat promo, šķiet, parādās Mauricio un tak drīz sāks rādīt.

0

12

Nu klejoja to baumu daudz, bet tomēr ir Mauricio...

0

13

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

14

Man vispār sazin kāpēc rodas vēlēšanās skatīties, jo no saviem Filīpīniešu draugiem esmu saklausījusies cik oriģināls ir labs, ka galvenā varone ir ļoti gudra, asprātīga, ar humora devu apveltīta un māk tikt galā ar vīriešiem un galu galā nebaidās būt kopā ar krietni jaunāku vīrieti. Oriģināls Filipīnās un vel daudzkur citur bija milzu hīts. Nu skatīšos - pagaidām man ir tikai PA, tāpēc sākumā, ja video būs, Tiempos de Victoria paskatīšos....

0

15

Nu kārdini mani,  :neka: bet es jūtu, ka es Pacados ajenos jau tagad metīšu nosts, šķiet...

0

16

danna написал(а):

bet es jūtu, ka es Pacados ajenos jau tagad metīšu nosts, šķiet...

nu bet vismaz brīdienās skaties - lūdzu, lūdzu...

0

17

albalonga написал(а):

nu bet vismaz brīdienās skaties - lūdzu, lūdzu...

Nu tā normāli man ir tikai sestdiena brīva, bet arī nosacīti. Bet varbūt skatīšo tikai Plaomas izgrieztos, ja tikai nav tā, ka viņa izlaiž visu ar Marianu, jo, ja skatos - tad man ir svarīga arī viņas klātbūtne. Citādi - ar iztrūkumu.

0

18

Un jauno telenoveli galu galā sauc vienkārši "Viktorija". Man gan Viktorija Ruffo tā īsti nekad nav patikusi, tomēr pēdējā laikā šausmīgi sāk Mauricio Ochmans patikt...

Promo...

http://www.youtube.com/watch?v=atnGwlLo8yM

0

19

Man gan labāk tomēr patika pirmais nosaukuma variants - tā orģinālāk.
Bet nu promo arī man vienīgais, kas interesēja bija Mauricio.
Nu nekādu ārkārtīgi lielu iespaidu, atzīšos, promo neatstāja - telenovle kā telenovele.

0

20

nu alablaonga jāsaka nu nu nu
iskatās tīti interesanti bet nu man pēdējā laikā velk vairāk uz jauniešu tēmām un telenovelām
bet viņš ir varen jauks
man vieņšivien mēr stāvēs atmiņā ar supr jauko dc lomu
bet par viņu neteiktu neko sliktu bet salīdzinoši veca, ņemto vērā ka vēlos ko dzīvelīgu un jaunu skatīties

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Victoria (Telemundo) » TIEMPOS DE VICTORIA