TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 39. nedēļas 2007 citāts ir...


39. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Citāts pateicoties mmaarriiaa!!!!! Paldies.

Fernando Colunga

“Tengo 41 años de edad pero todavía tengo la ilusión de casarme. He tenido varios amores pero ninguno para contraer matrimonio”

0

2

ak, kā es arī gribu, lai viņš beidzot apprecas ar kādu ļoti jauku sievieti un ir laimīgs - viņš taču ir tik mīlīgs vīrietis..  :heart:

0

3

aNgeL написал(а):

viņš taču ir tik mīlīgs vīrietis..

:heart:  ;)  :D

Es ar novēlu viņam apprecēties un būt laimīgam!!!!!Cik pēc tā texta no,kura tu šo citātu dabūji bija raxtīts,ka viņš ļoti drīz grib apprecēties(varbūt viņam jau kāda ir padomā),bet atkal pēc pārējā texta viņš vēl cer šo sievieti atrast!!!!Protams veiksmi nekad jau nevar zināt,kurā brīdi tu satixi savu tā saucamo mūža mīlestību iespējams viņam izdosies(es ceru)!!!!!

0

4

nu Kolunga palika taads baigi muskuljots viirinjsh ka shausmas... :D agraak ck atceros vinj no esmeraldas vai krapnieces, vinsh nebija tik masiivs... bija tievaaks un slaidaaks. tagad vinju klaaj musiishu kalni :rofl: ne nu man jau patiik, bet vispaar tomeer labaak bija taa kaa agraak... :blush2:  :rolleyes:

bet ja par sho citaatu - nu tad lai tik laime un veiksme ir vinjam liidzaas! ;) ka seriaalu aktieris vinjsh man vienmeer patika - lai tad ir laimiigs :D

:laimigs:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 39. nedēļas 2007 citāts ir...