TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Septembra sērijas


Septembra sērijas

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

es jau vairs vispār nevaru sagaidīt, kad beidzot Katja un Andrejs satiksies aci pret aci.. jau mūžību gaidu :D man patīk, ka Andrejs palika atbildīgāks, strādīgs.. tādēļ kopā ar Romānu sanāk baigi daudz smieklīgu sarunu  :rofl:  Vika arī kā vienmēr prot uzjautrināt - baigi foršā varone :D nabaga sieviešu padome par tiem noteikumiem - vispār murgs  :wacko:  bet viņas arī ir labās - viltīgas :D Miša ar katru sēriju iepatīkas arvien vairāk - gandrīz vai ideālais vīrietis .. tikai Andrejs ir pirmais - un gribu, lai Katja paliek tieši ar viņu ;) pa šo mēnesi arī Aleksandrs man vairāk iepatikās - jau tāpat forša balss, bet vairāk pievērsu uzmanību viņa tēlošanai un man patīk - īpaši ar to pīpi - respektējoši :D

0

2

Oj, Aleksandrs ir super! Vakar un aizvakar pēc ilgiem laikiem redzēju un biju tik laimīga, ka redzu. Lieliski! Un galvenais Mišas un Katjas first kiss... :D  Bet viņa vienalga joprojām Andreju mīl... :heart:

0

3

albalonga написал(а):

Un galvenais Mišas un Katjas first kiss...

jā.. ilgi gan viņi mēgināja līdz tam tikt.. un uztaisīja ar tā romantiski, lai gan iezvanījās telefons :D

albalonga написал(а):

Bet viņa vienalga joprojām Andreju mīl...

tāda nu mīlestība ir.. neaiziet kad gribas.. :D laikam tomēr tāpēc Andrejs viņu ir pelnījis nevis Miša  :D

0

4

kautkā man labāk patika kad Katjai bij garāki mati.. bet jau sāku pierast pie jaunā izskata :) man jau šķita, ka tas nekad nenotiks, bet beidzot viņi satikās!!!! uurrraaaa!!! tagad atkal gribas skatīties un gaidīt vēl vairāk turpinājumu :D tikk foršas visu reakcijas. :D

0

5

O, jā! Es tagad atkal skatos un jūsmoju. :) Man arī patika ka, Katjai bija garāki mati, bet tagad viņa izskatās stilīgaka. ;)
Bija tik jauki atcerēties visu, kas notika iepriekš, kad Katja atnāca uz savu veco kabinetu... Un pat mazliet žēl, ka vairs nebūs ka agrāk.
Tomer ļoti priecājos par pārmaiņām Katjas dzīvē un viņas kā personības. 
Beidzot! :D Un tagad tikai pieaug interese par tālāko notikumu attīstību. :)

0

6

Ragana написал(а):

Bija tik jauki atcerēties visu, kas notika iepriekš, kad Katja atnāca uz savu veco kabinetu... Un pat mazliet žēl, ka vairs nebūs ka agrāk.

aha, man tas arī patika.. kā pagātne mijās ar tagadni.. uz arī mazliet skumji, ka tā ir pagātne.. tagad Katja tik svarīga palika :D

Ragana написал(а):

Tomer ļoti priecājos par pārmaiņām Katjas dzīvē un viņas kā personības. 
Beidzot!  Un tagad tikai pieaug interese par tālāko notikumu attīstību.

mana arī - ļoooti :D ah, cik super, ka beidzot dažas minūtes viņi bija divatā!! tikai tam Andrejam grr - atzīstas mīlestībā un uzreiz salabst ar Kiru..un tik forši bij, kad Katja runāja, ka joprojām mīl Andreju.. a tā Vika autobusā vispār klauns :D

0

7

aNgeL написал(а):

a tā Vika autobusā vispār klauns

:rofl:

ooo..jaaaa atceros shito ,  taa smeejos :rofl:

0

8

aNgeL написал(а):

a tā Vika autobusā vispār klauns

Te nu man arī ir jāsmejas! :rofl:

0

9

:rofl:  forši,.. smejamies kopā :D Vispār Vika ir baigi foršā varone - vienmēr rēcīga :D

0

10

aNgeL написал(а):

Vispār Vika ir baigi foršā varone - vienmēr rēcīga

hm..jaa nevaru nepiekrist :D

0

11

Bet reizēm man viņas ir žēl. Skaista, bet ļauna un dumja. Un vienmēr ar materiāla rakstura  problemām.
Bet cik viņa taj restoranā apēda.. :D
Vēl atcerējos, man ļoti patika moments, kad Andrejs tipa atdod Fedjam blašķi.
"Ak, jā, mana mīļākā blašķe... Varat to paturēt."
Un pēc tam iedzer no tās.
"Ko gan es tajā esmu ielējis?!"  :rofl:

0

12

Ragana написал(а):

Bet reizēm man viņas ir žēl.

man arī.. īpaši vēl kad uz viņu bļauj visi, izgāž savu noskaņojumu slikto

0

13

kā man patika kad skanēja dziesma un rādījas Viku un Koļu - atmiņas :) vispār tik iedvesmojoši, emocionāli, ar kaisles pieskaņu, ka gribējās sākt rakstīt jaunu seriālu pašai ar līdzīgiem raksturiem :D bet nu nerakstīšu :D bet super tas bij!!!! Milko mani besī ar savu attieksmi pret Katju, bet kā varonis joprojām ļoti patīk :) oj, kā rēcu, kad Romam rādījās, ka Katja sit viņu, ar h2o uzbrūk :D :D :D Andrejs arī forši, ak atbalsta Katju :) Kira arī bišku pārspīlē,.. bet viņas greizsirdību un naidu var saprast..

0

14

Šodien pēc ilgiem laikiem redzēju un atkal esmu sajūsmā - super - aNgeL pieminētā fantāzija nu vispār un Maļinovskim pēc tam vaigi svilst... :rofl:

0

15

Oj, šitais super video - es tak dievinu Aleksandru

http://www.youtube.com/watch?v=35cKecWVE90

0

16

Atklāju, ka mūsu pašu bumerbmw jeb Alise salikusi daudz NRk video tūbītē - tagad skatos. Oj, a jūs visi guliet jau...

0

17

aNgeL написал(а):

Milko mani besī ar savu attieksmi pret Katju

Man tas pats. Kā varonis patīk, bet vai tad tie, kas nenēsā viņa modelēto apģērbu nav cilvēki?
Un tas, ka viņš ir mākslinieks jau neattaisno riebīgo izturēšanos.  :velns:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Septembra sērijas