TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Dame Chocolate (Telemundo) » Dame Chocolate beidzas nākamnedēļ...


Dame Chocolate beidzas nākamnedēļ...

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

5. oktobrī Telemundo demonstrēs pēdējo - 150. sēriju...

0

2

albalonga написал(а):

5. oktobrī Telemundo demonstrēs pēdējo - 150. sēriju...

ko ???? es zināju ka beigsies un  tas ir tik normāli bet man ir šoks, un šis šoks liek man man skatīties sērijas tālāk, tikkai vēl atmiņas datora atmiņas traucējumi

0

3

Jaaa :( Es ar izlasiju netaa :( Un baac, vakar tik skaista serija esot bijusi, gandriz visskaistaaka no visaam, un protams, ka tieshi sho seriju vel nekur nevar netaa dabuut  :cray:  :cray:  :cray:

0

4

cravey написал(а):

Jaaa  Es ar izlasiju netaa  Un baac, vakar tik skaista serija esot bijusi, gandriz visskaistaaka no visaam, un protams, ka tieshi sho seriju vel nekur nevar netaa dabuut

145.? Var. Varu ielikt.

0

5

Jap, taa ir 145. serija!!! LUDZU LUDZU LUDZU, BUUSHU AARKARTIGI PATEICIIGA!!!!!!!! :yahoo:

Отредактировано cravey (29.09.2007 22:15)

0

6

Jau ieliku sendspeisa un bigupload linkus... Un lūdzu... ;)

0

7

albalonga написал(а):

Jau ieliku sendspeisa un bigupload linkus... Un lūdzu... ;)

Jau pasaciju milzigu paldies, bet varu to teikt vel un veel :cray: Tiesham paldies :heart:

0

8

A kāpē raudi??? Man ar prieks - uzliku lādēties. Pēc tādas reklāmas no tavas puses man sagribējās noskatīties. Šodien darbā no 141. - 144. sērijai bišķinpaskatījos, lieko pārtinot uz priekšu. Tik aizkustinoši, kā viņi mazo bērniņu atguva...

0

9

Tass prieka asaras!!! :)
Nu es forumaa izlasiju, ka tas kas tur notikas starp Bruusu un Rositu bija Oskara veerts  :give_heart: Rosita beidzot pateica, ka gaida berninju :heart:

P.S - jaa, tas ieprieksejas serijas ljoti skaistas bija, it iipashi mazo kad atguva un skatienu apmainja starp Bruusu un Rositu

Отредактировано cravey (29.09.2007 22:43)

0

10

Cik jauki. Tālāk tipa būs, ka Rositu nolaupīs un viņa pavadīs gūstā 5 mēnešus, tā, ka vēders jau būs liels un tad izbēgs. Mums tas viss tiks parādīts pēdējo 5 sēriju laikā. Oj, bet kā Brūs ar Rositu skatījās viens uz otru 141. sērijā... Tie skatieni. Vispār skaisti...

0

11

albalonga vari lūdzu atūtīt 139 sēriju dc

0

12

albalonga написал(а):

Cik jauki. Tālāk tipa būs, ka Rositu nolaupīs un viņa pavadīs gūstā 5 mēnešus, tā, ka vēders jau būs liels un tad izbēgs. Mums tas viss tiks parādīts pēdējo 5 sēriju laikā. Oj, bet kā Brūs ar Rositu skatījās viens uz otru 141. sērijā... Tie skatieni. Vispār skaisti...

Aha, aha, aha :heart: Love is in the air!!!
Bet man Deboras shausmiigi zheel, vinja tik labs cilveeks, un sitads liktenis :(  Pavisam nevar pateikt, ka vinas ar Samantu maasas :)

0

13

pinocchio написал(а):

albalonga vari lūdzu atūtīt 139 sēriju dc

Tā ir darba datorā tā ka nevaru... Sorry... :sorry:

0

14

cravey написал(а):

Bet man Deboras shausmiigi zheel, vinja tik labs cilveeks, un sitads liktenis   Pavisam nevar pateikt, ka vinas ar Samantu maasas

Jā, tur nu man jāpiekrīt. Deborai ļoti nelaimīgs liktenis. Fabianu kaut kā tik ļoti nav žēl un izskatās, ka viņam kaut kas ar Mariju varētu sanākt... Es lasīju, ka 145. sērijā Fabians filosofēs, ka cilvēki ir kā zvaigznes... :rofl:

0

15

Tikko nolādēju 145. sēriju un skatos. Ja kādam vajag, varu noskypot...

0

16

albalonga написал(а):

Jā, tur nu man jāpiekrīt. Deborai ļoti nelaimīgs liktenis. Fabianu kaut kā tik ļoti nav žēl un izskatās, ka viņam kaut kas ar Mariju varētu sanākt... Es lasīju, ka 145. sērijā Fabians filosofēs, ka cilvēki ir kā zvaigznes... :rofl:

:lol: Vot ku zhel ka pilnibaa spanju val nesaprotu :D  Man vel ladejas, apm 30min vel :)

0

17

A es skatos... :D

0

18

albalonga noskatījās 145. sēriju un raud no aizkustinājuma... :cray:

0

19

albalonga написал(а):

albalonga noskatījās 145. sēriju un raud no aizkustinājuma... :cray:

Sheit tieshi tapat, bez komentariem... :cray:  Kapec iistenibaa nepastav tada milestiba? Tikai serialos  :cray:
Shi ir vislabaka serija pasaulee :cray:

0

20

Hi hi, shiis jau laikam tad laimigaas kaazas  :dance: :
[реклама вместо картинки]

Nemts no shejienes:
http://foro.telenovela-world.com/n4/rea … eply_13725

Отредактировано cravey (02.10.2007 20:16)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Dame Chocolate (Telemundo) » Dame Chocolate beidzas nākamnedēļ...