TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 40. nedēļas 2007 citāts ir...


40. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Un šonedēl patiesi nozīmīgs idejas grauds, kurš tiešām noderēs visiem...

"menshe budesh znatj, lutche budesh spatj"

Julia Raudive...

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

2

albalonga написал(а):

Un šonedēl patiesi nozīmīgs idejas grauds, kurš tiešām noderēs visiem...
"menshe budesh znatj, lutche budesh spatj"Julia Raudive...

ak mans Dievs......... ka es saaku njirgt.. :rofl: pat saaku klepot te... ja chutj ne rodila Kolunge sina no taadiem smiekliem :rofl: uhtiii.... nedomaaju ka mans citaats kljuus par telenovelasLV nedeeljas citaatu............

:yahoo:  :dance:  :russian:  uuuurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... :russian: :russian: :russian:

:dance: bljin.... albalonga tu mani taa sasmiidinaaji un vspaar, tu esi neatkaartojama..  :angel:

Отредактировано Julia (01.10.2007 19:39)

0

3

Julia написал(а):

albalonga tu mani taa sasmiidinaaji un vspaar, tu esi neatkaartojama..

Tu mani arī sasmīdināji, mīļumiņ... :rofl:  :kiss:

0

4

albalonga написал(а):

Tu mani arī sasmīdināji, mīļumiņ...

:blush2: a tu dargaa tadu izteicienu vel nedzirdeji???? eh... es dazhreiz kaa pateikshu taa pateikshu...  :blink:

:kiss:

0

5

Ak, jūs jaukās un mīļās - jūs esat vienkāŗsi lieliskas!!  :rofl:

0

6

oj.. citāts tiešām lielisks un vispār tas ir lieliski !!! :D pat vārdu man nav ko teikt!! bet tas ir tik super-puper mīļi!!!!!  :heart:

0

7

Julia написал(а):

ja chutj ne rodila Kolunge sina no taadiem smiekliem

:lol:  :lol:  :lol: Šīs izteiciens arī ir lielisks!!! :D

0

8

Julia написал(а):

ja chutj ne rodila Kolunge sina no taadiem smiekliem

:D :D :D neeeee nu vispār lielisks teiciens es no tā vine pārsmējos!!Man nav ko teikt :D:D :D :D

0

9

paldies, paldies... paldies...  :boast:  :boast: :boast:

:D es jau centos ka vareeju... un man prieks ka tas otrs izteiciens jums patika ne mazaak....  :rolleyes:  patiesiibu sakot es biezhi izmantoju vardu savienojumu "chutj ne rodila" a te pec "nedeeljas foto" un apsprieshanas ka Kolunga grib bernu - pats no sevis man izleca :P

:rofl: tak chto shonedeelj te ir mani divi izteicieni!!! paldies, ka jums patika :kiss:

:laimigs:

0

10

Nedēļas slavenība - Julia! :D  :kiss:

0

11

Jo vairāk dienas piedzīvoju, jo labāk izprotu šo teicienu.
Nu lūk tāpēc man diezgan trausls miegs.
:rofl:

0

12

:rofl:  :rofl:

Labs, man jau patīk Julias dzīves uztvere-tik viegla un pozitīva. Lūk tā jādzīvo un tiksi pie sava nedēļas citāta. :D

Отредактировано missy (02.10.2007 23:45)

0

13

missy написал(а):

Labs, man jau patīk Julias dzīves uztvere-tik viegla un pozitīva. Lūk tā jādzīvo un tiksi pie sava nedēļas citāta.

nu censhos dzivot viegli un pozitivi...a ko te visu laiku ko stresot? vieglak no ta nepaliks ne man ne man apkart, nu bet diemzheel bez ta neiztikt, bet censhos pec iespejas mazaak.. :D

danna написал(а):

Nu lūk tāpēc man diezgan trausls miegs.

ah tu mana nabadziite... parak daudz zinaat saac? ai jai jai :) nu nekas, galvenais turpini smadit, tad ari miegs atnaks ;)

man bija viena draudzene, kurai vajadzeeja vienmer visu zinat. ljooooti, ljoti gudrs cilveeks, es vel tik gudrus nekad neredzeeju, vinja vareetu but gan mans gan citu cilveeku skolotaaja. zinaaja visu ko vien pajautaasi... tads cilveeks, ka man gribeejas vinjai pieminekli uzbuvet. nu vot kad es vinjai smejoties teicu "menche budesh znatj lutche budesh spatj" vinja man atbildeeja.... "poverj - menche budu znatj HUZHE budu spatj" un zinot vinju es noticeeju... man pat palika vinju zheel un bail par vinju... biezhi vien tik gudri cilveeki nebeidz labi...

eh, nu lab, nerunaasim par pesimistiskam lietam ;)

0

14

Julia написал(а):

ah tu mana nabadziite... parak daudz zinaat saac? ai jai jai  nu nekas, galvenais turpini smadit, tad ari miegs atnaks

Nu grūti jau pateikt. Kur tad ir tā robeža - zināt pārāk daudz?
Gribu zināt daudz, bet zinātkāres, nevis ziņkārības līmenī. bet vienlaicīgi arī saprotu tavas draudzenes izteicienu. No vienas galējības otrā.  :haha: Sarežģīts cilvēks esmu, sarežģīts.
Nu smaidīt gan es māku, ja nerisinās saruna  - msiadu, ja ir klusuma br'dis - smaidu, ja gaisā virmo negatīva enerģija - smaidu. Pārsvarā. Vienmēr jau ir izņēmumi - nu gluži kā šobrīd.

0

15

danna написал(а):

Vienmēr jau ir izņēmumi - nu gluži kā šobrīd.

nu, nu, skypā es tachu jau liku tev pasmaidīt...

0

16

danna написал(а):

Kur tad ir tā robeža - zināt pārāk daudz?
Gribu zināt daudz, bet zinātkāres, nevis ziņkārības līmenī.

tas gan ir labi un apsveicami!!!! tas viss ir ok un saprotami.... es jau arii negribu neko nezinaat... tas mani tracina.

danna написал(а):

bet vienlaicīgi arī saprotu tavas draudzenes izteicienu. No vienas galējības otrā.

nu tur jau tiesham bija parak daudz... vinja nemaz neatputas... pat edot (darija to reti) kaut ko vienmer lasija vai domaaja ka to vai shito izdarit un atrasinaat utt... universitate, neviens nelika vijai mieru - kads atnaaks paprasit par fiziku - izdaris, kads atnaks paprasit par shunas sastavdaljam un funkcijam - izdaris... kads paprasiis pastastit par, nezinu, mejozes un mitozes atshkiriibas utt... atnesiis kaulu un davai latiiiniski stasti kas tur ir... citam vel kaut kadas gramatas, lapas vai vel kaut ko vajag... koroche, neviens vinju nelika miera, ap vinju vienmer kads bija un VINJA VIENMER ZINAJA ATBILDI UZ JEBKADU JAUTAJUMU.. attiecaas uz universitati vai kaut ko citu - paprasi vinjai... zinas (ap vinju pat veidojas cilveeku grupa, kuri visi klausijas vinjas teiktam)... tapec es vinjai gandriz nekad neko nejautaju... man pashai neerti un zhel vinju atkal ar kaut ko mocit (dazhreiz tad vinja pati, pec visam atbildeem ko sniedza citiem jautaja, " a tev kaut kas ir vajadziigs?" es teicu nee... patiesiiba ja, biezhi, bet kaut ka tiku pati galaa, tikai velak apnika riktiigi u pametu sho mediciinas universitati. ja butu cits cilveeks, tad principa vinjas kompaanijaa es izdzivotu) ...es tikai vinju kopa vel ar citu draudzeni dzinaam ara no telpaam, talak no visiem cilveekiem... tad vinja mierigi dzera kafiju. uurrra. svetlaime... miers. un vienmer gajam ar kajam lidz citai universitatei... vinja kaut atputas un runaja nedaudz ar mums ne par zinibam, bet privatam lietam...

ja, es nedaudz aizrunajos :D

danna написал(а):

Nu smaidīt gan es māku, ja nerisinās saruna  - msiadu, ja ir klusuma br'dis - smaidu, ja gaisā virmo negatīva enerģija - smaidu. Pārsvarā.

o, man liidziigi :D man ar ta biezhi gadaas... :rofl: :ok:

0

17

albalonga написал(а):

nu, nu, skypā es tachu jau liku tev pasmaidīt...

Nu šo ierakstu te rakstīju īapaši ilgi. Sāku, kad tikai sūtīji sērijas un tikai vēlāk tu mani iepriecināji. Bet ziņu vairs nēpārlasīju un vienkārši nopsiedu enter.  ;)

Julia написал(а):

nu tur jau tiesham bija parak daudz... vinja nemaz neatputas... pat edot (darija to reti) kaut ko vienmer lasija vai domaaja ka to vai shito izdarit un atrasinaat utt... universitate, neviens nelika vijai mieru - kads atnaaks paprasit par fiziku - izdaris, kads atnaks paprasit par shunas sastavdaljam un funkcijam - izdaris... kads paprasiis pastastit par, nezinu, mejozes un mitozes atshkiriibas utt... atnesiis kaulu un davai latiiiniski stasti kas tur ir... citam vel kaut kadas gramatas, lapas vai vel kaut ko vajag... koroche, neviens vinju nelika miera, ap vinju vienmer kads bija un VINJA VIENMER ZINAJA ATBILDI UZ JEBKADU JAUTAJUMU.. attiecaas uz universitati vai kaut ko citu - paprasi vinjai... zinas (ap vinju pat veidojas cilveeku grupa, kuri visi klausijas vinjas teiktam)... tapec es vinjai gandriz nekad neko nejautaju... man pashai neerti un zhel vinju atkal ar kaut ko mocit (dazhreiz tad vinja pati, pec visam atbildeem ko sniedza citiem jautaja, " a tev kaut kas ir vajadziigs?" es teicu nee... patiesiiba ja, biezhi, bet kaut ka tiku pati galaa, tikai velak apnika riktiigi u pametu sho mediciinas universitati. ja butu cits cilveeks, tad principa vinjas kompaanijaa es izdzivotu) ...es tikai vinju kopa vel ar citu draudzeni dzinaam ara no telpaam, talak no visiem cilveekiem... tad vinja mierigi dzera kafiju. uurrra. svetlaime... miers. un vienmer gajam ar kajam lidz citai universitatei... vinja kaut atputas un runaja nedaudz ar mums ne par zinibam, bet privatam lietam...

ok. Nu t'ādās galējībās neesmu nonākusi un patiešām ceru, ka nenonākšu. Nu žēl, ka viņai visa dzīve paiet mācoties - tak pasaulē ir tik daudz lietu, ko labāk un interesantāk ir neizprast, bet vienkārši baudīt.  :D

0

18

danna написал(а):

Nu žēl, ka viņai visa dzīve paiet mācoties - tak pasaulē ir tik daudz lietu, ko labāk un interesantāk ir neizprast, bet vienkārši baudīt.

tieshi taaa :ok:

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 40. nedēļas 2007 citāts ir...