TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Kāpēc Adela Noriega vairs nefilmējas....


Kāpēc Adela Noriega vairs nefilmējas....

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]

Nezinu vai informācija ir 100% patiesa,bet reāli padomājot kā viņa neilgā laikā izskata ziņā izmainījās tik ļoti uz slikto pusi tad man liekas,ka tā ir taisnība!!!!
Ja atceras kā viņa izskatījās Amor real un pēctam La esposa virgen!!!!Tieši šī iemesla dēļ viņa atteicās filmēties Pasion!

ADELA NORIEGA DEJA LA TEVE A CAUSA DE UNA SUPUESTA ANOREXIA:  Noticia Agosto 2007

La actriz mexicana Adela Noriega, conocida internacionalmente por protagonizar populares telenovelas como “Quinceañera” y “Guadalupe”, ha debido abandonar sus actuales proyectos artísticos debido a que sufre de anorexia. La información, que había surgido en México a nivel de rumor, ha sido confirmada por numerosas revistas y sitios de Internet, como “La Botana”. “Su extrema delgadez y la palidez de su rostro están a la vista de todos”, señala la revista “Fama”, la que se refiere a una “supuesta anorexia” de la actriz, debido a que ella no ha confirmado padecer el desorden alimenticio. “Por respeto al público trato de mantener la figura, aunque no hago dietas de esas excesivas que te matan de hambre, más bien trato de comer balanceado y sanamente”, dijo la intérprete, quien niega tener anorexia. De acuerdo a “La Botana”, Noriega no pudo concretar sus deseos de regresar a la televisión para protagonizar la telenovela “ Pasión” , de la productora Carla Estrada, debido a que sigue enfrentando un serio problema de salud. Estrada no quiso mencionar los motivos por los cuales Adela no formó parte del proyecto. “Fueron motivos de causa mayor los que le impidieron formar parte de la telenovela. Yo no puedo darles los detalles, es algo que le corresponde a ella”, señaló.

0

2

Nu šitādu infrmāciju jau biju arī kaut kur savādākā veidā dzirdējusi.
Tā kā domāju, ka tā tiešām ir.
Žēl, ka tā. :/

0

3

es ar biju dzirdējusi - sen jau runā un man patiesi viņas ir žēl. Viņa bija dižākā aktrise un satriecoša sieviete, bet tā arī savu laimi neatrada. Ziedojot visu sevi karjerai nobeidza veselību, arī bērnu droši vien ka nebūs un ģimenes nav. Un ar anoreksiju cik zinu viņa visu mūžu ir mocījusies...

0

4

albalonga написал(а):

es ar biju dzirdējusi - sen jau runā un man patiesi viņas ir žēl. Viņa bija dižākā aktrise un satriecoša sieviete, bet tā arī savu laimi neatrada. Ziedojot visu sevi karjerai nobeidza veselību, arī bērnu droši vien ka nebūs un ģimenes nav.

Piekrītu!!Man viņas arī ir ļoti žēl!!!

albalonga написал(а):

Un ar anoreksiju cik zinu viņa visu mūžu ir mocījusies...

Par to,ka viņa visu mūžu ir mocījusies nezināju!!vismaz to,ka tas ir pamanāms pamanīju tikai La esposa Virgen tur pat ar grimmu nebija noslēpjama viņas bālā seja un tas,ka viņas izskatās ļoti pārgurusi un pārgurusi un bija redzams,ka viņa izskatījās pārāk tieva(protams tieva viņa ir bijusi visu mūžu)!!!!Pārējās telenovelēs viņa izskatījās pēc manām domāmām labi!!!

0

5

cik esmu redzējusi, tad tuvplānos viņa izskatās slikti. viņas mīnuss ir tas, ka viņa nemainās. paskatoties kāda viņa vizuāli izskatījās seriālos - Avots, Amor real, la esposa virgen un tagad arī Fuego en la sangre... viņa vizuāli nemainās un tas garlaiko. turklāt arvien biežāk pret viņu ir ļoti ļauni konentāri netā...žēl.

0

6

Ai, nu baumas te visu laiku klejo. Adela kādu laiku nefilmējās Fuego en la Sangre tipa pārguruma dēļ un slikta veselības stāvokļa dēļ. Aracely Arambulai vajadzēja bilmēties epizodiskā lomā, bet viņa vienkārsi pazuda - baumo, ka salīga mieru ar savu mačistu vīru Luis Miguel un viņs jau protams neļaus viņai filmēties. Bet nu baumoja, ka Mejia gribēja nomainīt Adelu pret Araceli... Ai... Man jau pat garlaicīgās kļūst tās baumas, jo to noveli tapat nekad neskatītos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Kāpēc Adela Noriega vairs nefilmējas....