TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » 3.09 Whac-A-Mole


3.09 Whac-A-Mole

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Šajā epizodē
Hauss ārstē jaunu meiteni, kurai diagnosticēts pankreatīts. Viņš iesūdz meitenes šķirtos vecākus tiesā, lai piespiestu viņiem atļaut ārstēšanu, par kuru viņi paši nevar vienoties. Rezultātā tiesa piešķir Kadijai aizbildniecības tiesības pār meiteni. Sākotnējā diagnoze izrādās nepareiza un Čeiss sīvi cīnās pret Hausu par meitenes dzīvību. Tikmēr Triters turpina savu iesākto stratēģiju, lai piespiestu Hausu atzīties narkomānijā, piedāvājot vienam no komandas ārstiem vienošanos.

Initial Symptoms: Man with vomiting + heart attack
Diagnosis: Chronic ganulomatous disease (House)

Contributions by Team
House (6): Diagnoses hepatitis A based on itchy feet, knows that patient doesn't have toxins left in his system so they need to test his first vomit, realizes patient has osteomyelitis, realizes spots on MRI are fungus and not tumors, diagnosis for chronic ganulomatous disease, infects patient to diagnose which immune disorder he has
Chase (2): Suggests a virus, diagnosed botulism
Cameron (1): Diagnoses Eikenella
Foreman (1): Diagnoses syphilis

Notes: The patient's multiple infections were treated as symptoms of the underlying immune disorder, which was the diagnosis.

un arī ši sērija http://www.megaupload.com/?d=94G9CCJ8

0

2

Oj, drūma sērija bij. Un Vilsons beigās nolēma nodot Hausu, jo saprata, ka Hausam palīdzība vajadzīga. Bet Ceiss nabadziņš tik ilgojas pēc Hausa atzinības, tomēr tā arī to nesaņem... Bet Čeiss malacis, ka atrisināja lietu...

0

3

Tiešām drūma.. :/ Bet tas policists man ir TĀĀĀ sakritis uz nerviem!! Nu vienkārši izturēt viņu nevaru - tracina pamatīgi!!!

0

4

sērija gan ir drūma bet dikti dikti dikti dikti laba

man ptika
at šinī sērijā man patika čeiss un man viāna bija žle
bet zēl kausa vairāk viņam tā sāp jaukais nabadziņš

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » 3.09 Whac-A-Mole