TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Viedokļi par 5. PA sēriju


Viedokļi par 5. PA sēriju

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

:rofl:

Vislabākais moments pie galda. Agata pārmet, ka ne Rohelio, ne Luisito nav apetītes.
- Ko tad man - būs jāizturās pret jums, kā pret sešgadīgiem bērneļiem?
Luiss: - Tu jau tāpat tā pret mums izturies... :rofl:

Turpinu skatīties tālāk...

0

2

Nu tas vēl nekas...  :rofl:  kad runa bija par audzināšanu un ka Agata izaudzinās no Luisa īstu virieti.. :D Luiss: Kā tētis?  :rofl:
Ak, bet tik jaaaaauka Natālijas mīlestība pret bērniem.  :heart:
Oj, man patīk, ka viņas bija iepirkties! Nevaru sagaidīt, kad Natālija nomainīs džinsus un krekliņu pret ko skaistāku. :D
Tā.. kas vēl.. Oj, Marijas papucis mani pamatīgi tracina!!!  :angry2:
Ā, un Adriana atmiņas par Natāliju - :heart:

0

3

Tik skaisti - no sākuma līdz beigām. Man asaras sāka tecēt, kad Naty ar Luisu runāja. Un vispār viss tas galda moments super - kā Agata ēdienu uzgāza Luisam, un šis aizgāja a Rohelio pie galda aizmidzis pamostas - kas notika? Nē - nekas nenotika... :rofl:  Un arī kā Agata Glorijai pateica, ka tipa viņas mammas nāve jau nav traģēdija, kad Agata nomirs, tad gan būs īsta traģēdija... :rofl:

Mani šausmīgi dusmo Marijas tētis - nabaga viņa un viņas mamma. Noskatījos arī promo un tur Adrians pasaka Saulam, ka nekad neviena sieviete izņemot Elēnu nav tā saistījusi viņa uzmanibu - tikai tagad Natija. Un Sauls iesaka pavisam saraut attiecības ar Elēnu un beidzot būt kopā ar normālu sievieti...

Man atkal žēl Denīzes - tas Rikijs ir superliels kretīns - maita. Un vēl viņai par mammu jāpārdzīvo - redzams, cik ļoti viņa mīl mammu. Man jau patika kā viņa prasīja Adrianam vai tiešām mammai nav ne mazākā pamata būt greizsirdīgai un Adrians bišķin vainīgs sajutās, jo visu laiku par Natiju domā. Un vēl Adrians rīkojās kā džentlmenis - Elēne neesot traka, bet gan slima. Man gan viņa pēc trakas izskatās... :rofl:

A Lore vispār apaļīgāka palikusi - man šķiet ECDD laikos tievāka bija un Como en el Cine laikos pavisam tieva. Bet man patīk, ka viņa ir apaļīgāka - viņai piestāv. :D

0

4

Oj, un vēl par Inesi un Manuelu aizmirstu - Isene tak izdomāja, ka viņa precēsies ar Rohelio un Manuelam Natija jānogalina.  :bende: Šausmas... :swoon:

0

5

Nu bet vismaz prieks, ka Manuels atsakās!
Ai, nu Naty ar Luisu bija tik dikti mīļi!! Man tā patika, kad viņa neizturēja un izrāva klausuli Monikai no rokām. :):):)
Ak, un Adriana pastāvīgā domāsana par Naty.. :)
Un tagad divas dienas jāgaida. :(

0

6

albalonga написал(а):

Un vispār viss tas galda moments super - kā Agata ēdienu uzgāza Luisam, un šis aizgāja a Rohelio pie galda aizmidzis pamostas - kas notika? Nē - nekas nenotika...

jap, šitais bij -  :rofl:

albalonga написал(а):

A Lore vispār apaļīgāka palikusi - man šķiet ECDD laikos tievāka bija un Como en el Cine laikos pavisam tieva. Bet man patīk, ka viņa ir apaļīgāka - viņai piestāv.

jā, tas ar, iepriekšējos "Seriālos" bij rakstīts kkas par Lori un estētisko ķirurģiju. paskatoties salīdzināmās bildes, vienīgais ko var redzēt - palielināts dibens :D bet piestāv, jā :)

bet nu ziniet, šoreiz mūzika bija ne tikai no Tierra de pasiones, bet arī no ECDD - Valtera tēma. :D

Отредактировано angelina (13.10.2007 17:52)

0

7

angelina написал(а):

bet nu ziniet, šoreiz mūzika bija ne tikai no Tierra de pasiones, bet arī no ECDD - Valtera tēma.

Jā, citos forumos cilvēki sūdzās par šito un saka, ka tas viņus kaitinot. Labi ka es ne ECDD, ne TdP tā kārtīgi neskatījos, tāpēc to tik ļoti nejūtu. Vēl cilvēki saka, ka ir arī mūzika no Viuda de Blaco - to laikam neviens no mums te nav redzējis, tikai Julia savā Anglijā reizēm skatās...

0

8

Mjāāā.. es kaut kā tās mžuiaks nemaz nepiefiksēju...  :wacko:  tik galvenās tēmas..

0

9

albalonga написал(а):

- Ko tad man - būs jāizturās pret jums, kā pret sešgadīgiem bērneļiem?
Luiss: - Tu jau tāpat tā pret mums izturies...

jā to pat es atceros
kaut tik sen jau nesmu skatījusies
vienu gan es no īss sērijas atceros mariana iskatījā ideāli - kā jau vienmēr

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Viedokļi par 5. PA sēriju