TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Apsveicam mūsu mmaarriiaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :)))))


Apsveicam mūsu mmaarriiaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :)))))

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Daudz laimes dzimšanas dienā, mīlulīt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/Image4-1.jpg

0

2

Apsveicuuuu!!!!  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
http://oksecretsquirrel.typepad.com/secret_squirrel_in_oklaho/images/bdaysquirrel.jpg

0

3

ai. mmaarriiaa.
:kiss:
Dauuuuuuuuuuuuuuuudz laimes tev dzimšanas dienā!
Un no manis tev tāds lāciski ciešs apskāviens:

http://i009.radikal.ru/0710/76/e57d3ac3b95f.jpg

0

4

:pig: sveicieniņi. es tev nesu šito baloniņu :D

Отредактировано angelina (14.10.2007 10:59)

0

5

Liels paldies jums mīļumi(blush) (blush) (blush) !!!!:* :* :* :* :* :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

albalonga написал(а):

Daudz laimes dzimšanas dienā, mīlulīt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Ak alby kā man patīk tava veidotā apsveikuma kartiņa(Fernando Colunga)

Paloma написал(а):

Apsveicuuuu!!!!  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Liels paldies tev Paloma man ar dikti patīk tas vāverēns ar baloniņiem un torti!!!!!

danna написал(а):

ai. mmaarriiaa.
:kiss:
Dauuuuuuuuuuuuuuuudz laimes tev dzimšanas dienā!
Un no manis tev tāds lāciski ciešs apskāviens:

Tev apskāviens no manis(tas lāčuks ir tik jaux)))!!!!

angelina написал(а):

sveicieniņi. es tev nesu šito baloniņu :D

Cik mīļi!!!!!!Liels paldiies tev angy!!!!

Jūs visas esat tādi dārgumi pateicoties jums un visiem sveicējiem,kas mani šodien sveic esmu tāda prieka,jaukuma un mīļuma pārņemta,ka varētu apskaut visu pasauli:) :) :) :) !!!!

Отредактировано mmaarriiaa (14.10.2007 11:48)

0

6

:Pooh_lol: Mīļā, mmaarriiaa!  :rose:  Es arī pievienojos apsveikumiem!!!  :give_heart:  Apsveicu Tevi dzimšanas dienā!!!  :clapping:  Novēlu Tev arī tālāk būt tik draudzīgai, mīļai un jaukai!  :bye:  :rose:  :friends:  Lai tev viss dzīvē būtu ļoti brīnišķīgi!!! :)  :beach:  :pig:

0

7

rubi написал(а):

:Pooh_lol: Mīļā, mmaarriiaa!  :rose:  Es arī pievienojos apsveikumiem!!!  :give_heart:  Apsveicu Tevi dzimšanas dienā!!!  :clapping:  Novēlu Tev arī tālāk būt tik draudzīgai, mīļai un jaukai!  :bye:  :rose:  :friends:  Lai tev viss dzīvē būtu ļoti brīnišķīgi!!! :)  :beach:  :pig:

Liels paldies jaukum :friends:   :kiss:

0

8

:yahoo: apsveicu mmaarriiaa!!!!!!!!!!!!!!!! daudz daudz laimes dzimshanas dienaa un visaas parejas dienaas arii... ;) lai piepildas veleshanaas, dazhas , bet ne visas.. lai spetu talak sapnjot un veleties. :kiss:

:ok:

0

9

Julia написал(а):

:yahoo: apsveicu mmaarriiaa!!!!!!!!!!!!!!!! daudz daudz laimes dzimshanas dienaa un visaas parejas dienaas arii... ;) lai piepildas veleshanaas, dazhas , bet ne visas.. lai spetu talak sapnjot un veleties. :kiss:

:ok:

Liels paldies tev :kiss:!!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (14.10.2007 19:01)

0

10

Kaut Tev viss izdotos, kaut Tu spētu daudz, daudz smaidīt un katru mīļu dieniņu iesākt ar teikumu - "Es esmu ļoti laimīga!"  :friends:  :kiss:  :rose:

http://i030.radikal.ru/0710/5e/517cc17f1195.jpg

0

11

aNgeL написал(а):

Kaut Tev viss izdotos, kaut Tu spētu daudz, daudz smaidīt un katru mīļu dieniņu iesākt ar teikumu - "Es esmu ļoti laimīga!"  :friends:  :kiss:  :rose:

Liels,liels,liels paldies tev mīļumiņ(tavs apsveikums ir tik sirsnīgs)!!!!

0

12

mmaarriiaa написал(а):

tavs apsveikums ir tik sirsnīgs

Tavs paraksts tāpat  :friends: :rose:

0

13

aNgeL написал(а):

Tavs paraksts tāpat  :friends: :rose:

:friends:  :kiss:

0

14

Atkal es nokavēju ar apsveikumiem.. :(
Nu bet tik un tā: Daudz laimes dzimšanas dienā, mmaarriiaa!!!  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Apsveicam mūsu mmaarriiaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :)))))