TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Dueña/Saimniece (Televisa, 1995)


La Dueña/Saimniece (Televisa, 1995)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Tagad šo jauku telenoveli rāda pa RTVi. To sāka rādīt, ja nemaldos - 8. oktobrī (pirmdiena). To rāda 10.06. un 15.06. katru dienu (ieskaitot svētdienu un sestdienu). Šodien to skatījos, jūs vēl neko izlaidāt, ja neskatījāties, jo vēl pat nebija galvenas varones kāzās - kuras, pēc scēnārija arī nebūs... :) Man šī seriāla galvenā tēma atgadināja "Vējiem līdzi", telenovele ir diezgan veca, agrāk to radīja pa kanalu DTV (Daugavpils kanāls), kur vēl rādīja Latvijā, ja vispār - rādīja - nezinu. Tātad... ;)

http://www.bildites.lv/images/j1s2kk6ftsmmdj0mu5yl.jpg

La Dueña/Saimniece

Valsts: Meksika
Gads: 1995.
Sēriju skaits: 95
Dziesma: Alberto Ángel "El Cuervo" - Tengo todo contigo

Sižets:
Рехина Вильяреаль красива и богата. Она живет со своей тетей Беренисе, которая заменила ей мать, и со своей кузиной Лаурой. Однако отношения Регины с Лаурой натянутые, так как Лаура полагает, что кузина отбирала у нее все, чего она заслуживала. Зависть Лауры заставляет ее соблазнить возлюбленного Рехины, Маурисио Падилья. Перед свадьбой неверность Маурисио раскрывается и он бежит из страны, оставляя Регину опустошенной. Девушка оставляет дом тети и уезжает на загородную виллу. И здесь она находит свою новую любовь - Хосе Мария, которого сначала пытается избегать, боясь очередного разочарования. Хосе Мария старается убедить Рехину, что не все мужчины столь же мало достойны доверия, как ее прежний возлюбенный. Между молодыми людьми растет доверие и дружба. Он наконец убеждает Регину в своей любви, но Лаура и сейчас не желает видеть свою сестру счастливой.

Aktieru sastāvs:

Angelica Rivera (Анхелика Ривера)
   .......... Regina Villareal
Francisco Gattorno (Франсиско Гатторно)
   .......... Jose Maria

Cynthia Klitbo (Синтия Клитбо)
   .......... Laura

Norma Herrera (Норма Эррера)
   .......... Berenice

Salvador Sanchez (Сальвадор Санчес)
   .......... Macario

Raul Ramirez (Рауль Рамирес)
   .......... Severiano

Miguel Pizarro (Мигель Писарро)
   .......... Octavio

Jorge del Campo (Хорхе дель Кампо)
   .......... Don Anselmo

Eduardo Lopez Rojas (Эдуардо Лопес Рохас)
   .......... Goyo

Eduardo Santamarina (Эдуардо Сантамарина)
   .......... Mauricio

Mario Casillas (Марио Касиллас)
 

Marco Uriel (Марко Уриэль)
 

Lucia Guilmain (Лусия Гильман)
   .......... Consuelo

Aylin Mujica (Айлин Мухика)
   .......... Fabiola

Paty Diaz (Пати Диас)
   .......... Blanquita

Mariana Karr (Мариана Карр)
   .......... Emma

Antonio Miguel (Антонио Мигель)
   .......... Padre Juan

Jose Antonio Ferral (Хосе Антонио Ферраль)
 

Josefina Echanove (Хосефина Эчанове)
 

Yula Pozo (Юла Посо)
 

Claudia Elisa Aguilar (Клаудия Элиса Агилар)

0

2

Paldies par info, mīlulīt. Es ar skatījos kaut kad ļoti, ļoti sen pa vienu krievu kanālu un man ļoti patika. Pagājušonedēļ kad mājās sanāca būt ar 2 sērijas no rīta noskatījos. Man patiesi patīk. Eduardo Santamarina tur kretīnu tēlo, Angelica Rivjera īsta skaistule un visā savā spožumā ir jau novecojusī Meksikas galvenā negatīvo lomu atveidotāja Sintija Klitbo. Šajā novelē es pat dievināja Francisko Gatorno, lai gan tagad ciest nevaru. Noteikti skatīšos, kad vien būs iespēja un man prieks, ka vēl kāds no foruma skatās.

0

3

es šodien bišku paskatījos, kamēr nekas cits pa TV nebij labs. :D un tajā īsajā brīdī ieraudzīju vairākus pazīstamus, redzētus aktierus :D forši.. un visi vēl tik jauni.. :)

0

4

Nu man, protams, īs kanāla nemaz nav.
Bet datorā skatīties laika nav- tomēr man ir savas privilēģijas.

0

5

Es arī esmu ļoti priecīga, ka alby un angel skatās, kad ir laiks, es šo telenoveli nesen datorā skatījos (protams tikai dažas sērijas), man arī ļoti patīk aktieru sastāvs - Anhelika, Eduardo, Sintija, Francisko (viņš man tagad ne īpaši patīk, bet šajā telenovelē, 9. baušlī, Tierra de Pasiones viņš man ļoti patīka... :))

0

6

Tikko noskatījos. Tik jauka sērija, kā Rehīnai čūska iekoda un Hose Maria viņu izglāba. Un beigās skūpsts... :heart:  Ai, ai, ai, cik jauki... :dance:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Dueña/Saimniece (Televisa, 1995)