TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Kura sezona jums patīk vislabāk?


Kura sezona jums patīk vislabāk?

Сообщений 1 страница 5 из 5

Опрос

Kura sezona jums patīk vislabāk?
1. sezona

22% - 2
2. sezona

0% - 0
3. sezona

33% - 3
4. sezona

0% - 0
5. sezona

33% - 3
6. sezona

0% - 0
7. sezona

0% - 0
8. sezona

0% - 0
Nav mīļākās sezonas, visas labas

11% - 1
Neviena nepatīk

0% - 0
Neskatījos šo seriālu

0% - 0
Голосов: 9

1

Mana mīļāka ir 3. sezona. Pirmkārt, tājā parādās Kouls un izveidojas pāris, kuru dievinu-Fēbe un Kouls.  :heart:
Ir arī Prū, kas man ļoti patika. :) Vēlāk man iepatikās arī Peidža, tomēr Prū bija ļoti spilgta varone.

Отредактировано Ragana (18.10.2007 15:15)

0

2

Oj, ja vien es tagad spētu saprast, kura ir kura. Smagi. Es Amuletu sākumā skatījos - tik ilgi, kamēr Kouls tika nogalināts. Diez, kurā sezonā tas notika... Nu es redzēju arī dažas sērijas, kur bija tas Kriss - nu man nepatika vairs. Bet ja Ragana saka, ka Kouls 3. parādījās - tātad trešā, jo Baltazars bija satriecoš...

0

3

Baltazars? Koula dēmoniskā puse? :O
Nē, nu kaut kas jau viņā ir... Tāds sarkans ar melnām strīpām... Bet Koula izskats un raksturs man tomēr patīk labāk. D :P

0

4

Ragana написал(а):

Baltazars? Koula dēmoniskā puse?

Ja, kchīgs briesmonītis. Un man patīk viņas spējas. Koula skatienā vienmēr ir kaut kas no Baltazara mirdzuma... :D

0

5

nju es nobalsoju par 5. sezonu.. tā ir ļoooti īpaša, manuprāt. visas sērijas pārdomātas- piesaistošas ar savu sapņainību, dažādo magiju (nāras, pasakas, čigāni, mūmijas, supervarones.. ) un katra sērija bija ļoooti interesanta, ka pat grūti būtu izvēlēties, kura labākā!! un šajā sezonā aktieri kautkā davādāk tēloja - ar tuvību, pat humoru sejas izteiksmēs, spirgtumu .. un izskatījās ļooti labi ;) un šajā sezonā bija arī Kouls.. lai gan.. diemžēl par viņu bij daudz jāskumst, un daudz bija jādusmojas ar Fēbi. vēl jau es būtu izvēlējusies 3. sezonu - jo tas ir pirmsākums Fēbes un Koula attiecībām, kā arī te bija Prū :) 

albalonga написал(а):

Un man patīk viņas spējas. Koula skatienā vienmēr ir kaut kas no Baltazara mirdzuma...

pilnīgi piekrītu.. vispār Kouls bij fantastisks kā dēmons.. un vispār kā varonis- pārāk interesants ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Kura sezona jums patīk vislabāk?