TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Apstiprināts El Engaņo aktieru sastāvs


Apstiprināts El Engaņo aktieru sastāvs

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Galvenās lomas atveidos Gaby Espino un Fernando Carillo. Citās lomās: Salvador Pineda, Susana Dosamantes (La madre de Paulina Rubio), Héctor Suárez, Pablo Azar, Vanessa Villela, Héctor Bonilla y Cristóbal Lander...

Vēl zināms, ka Gabijas personāžs būs veterinārārste un lieliska jātniece, chempione lēkšanā ar zirgu - tāpēc Gabijas tagad ir īpaši treniņi šajā jautājuma.

0

2

Apsveicu tevi, albalondziņ, ar jauno Gabijas projektu! :D

0

3

albalonga написал(а):

Vēl zināms, ka Gabijas personāžs būs veterinārārste un lieliska jātniece, chempione lēkšanā ar zirgu - tāpēc Gabijas tagad ir īpaši treniņi šajā jautājuma.

ohoo. viņa man jau ļooti patīk :D

0

4

Ragana написал(а):

Apsveicu tevi, albalondziņ, ar jauno Gabijas projektu!

Pāāāāāāāāāāāāāāāāāldies... :dance:

aNgeL написал(а):

ohoo. viņa man jau ļooti patīk

Man arī... :rofl:

0

5

albalonga написал(а):

Galvenās lomas atveidos Gaby Espino un Fernando Carillo.

:yahoo:  Esmu par to nereāli priecīga!!! :) Man pagaidām ir grūti iedomāties Fernando un Gabiju, bet Fernando man patiks ar jebkuru aktrisi, tāpat ka Gabija - ar jebkuru aktieri (pat ar Cēzaru Evoru man viņa patika... :D ;)) Tāpēc šīs pāris man būs mīļāku pāru Topā... ;)

0

6

albalonga написал(а):

veterinārārste un lieliska jātniece, chempione lēkšanā ar zirgu - tāpēc Gabijas tagad ir īpaši treniņi šajā jautājuma.

uuuuuuuuu...  :clapping:  tas ir tikai apsveicami!!! es ar gribeetu tam pamaaciities...  :rolleyes:

un protams, albalonga, apsveicu tevi ar to ka atkal redzeesi gabiju jaunaa projektaa!!! varu tik iedomaties , ko tas tev nozimee... ;)
:kiss:

0

7

Julia написал(а):

un protams, albalonga, apsveicu tevi ar to ka atkal redzeesi gabiju jaunaa projektaa!!! varu tik iedomaties , ko tas tev nozimee...

Paldies, mīlulīt... :yahoo:

0

8

albalonga написал(а):

Vēl zināms, ka Gabijas personāžs būs veterinārārste un lieliska jātniece, chempione lēkšanā ar zirgu - tāpēc Gabijas tagad ir īpaši treniņi šajā jautājuma.

nu viņa nejās tā kā danna garsia????

0

9

Ooo - jātniece - super!! Nu Carillo man ne visa - vismaz no Rosalindas. Bet tik daudz gadu pagājis - moš būs ok. Nu Gabiajs dēļ vien gribas skatīties... :)
Vispār, paskatos šo pasaules telenoveķu sadaļu un panika nāk - pārāk daudz kā tajā parādījies. Engano, Traicion.. Tak Pasion arī kaut kur bija - atkal neesmu mūžibu skatījusies jau to.. :/

0

10

pinocchio написал(а):

nu viņa nejās tā kā danna garsia????

A kā tad jāj danna garcia??? Neiebraucu... :rolleyes:

0

11

albalonga написал(а):

A kā tad jāj danna garcia??? Neiebraucu...

danna garsia nemaz nem'ak j'at vi'na j'aja uz cilv'eka muguru un visu salika kop'a t'a ka vi'na iskat'ij'as ka r uz zirga bet pattie'saib'a bija uz cilv'eka pleciem vai muguguras tik smlaki nezinu

0

12

Oooj, bet kā padomāju par Gabiju uz zirga... Mana Marianna uzreiz acu priekšā!!! :) :) :)
Mjā, dīvaini tomēr man šķiet, ka aktrise neiemačās jāt, ja vajag.. Kaut kā.. neīsti. :/ Gabija malacis!!!

0

13

nē, nu Gabija māk jāt. Viņa jāja jau telenovelē Se solicita Principe Azul. Bet tagad vēl trenējās, lai būtu vēl iespaidīgāk un lēkšanu ar zirgu trenē.

0

14

albalonga написал(а):

nē, nu Gabija māk jāt.

man jau arī šķita, ka viņa māk jāt.. biju redzējusi fotogrāfijas, kur viņa pie zirga (itkā Rebekā) .. un vispār viņa man ar zirgiem asociējas :D

0

15

aNgeL написал(а):

man jau arī šķita, ka viņa māk jāt.. biju redzējusi fotogrāfijas, kur viņa pie zirga (itkā Rebekā) .. un vispār viņa man ar zirgiem asociējas

Oj, to4na! :D Es sēdēju un nevarēju atcerēties, kur es Gabiju uz zirga redzēju, biju pārliecināta, ka redzēju kādreiz... :) Paldies, ka atgādināji, Princese jāja uz zirga kopā ar Martinu, viņai vēl ar to bija derības, kurš ātrāk izjāj, tas saņem balvu. Ja nemaldos, Martins uzvarēju un par to noskūpstīja Princesi... :)

0

16

rubi написал(а):

Ja nemaldos, Martins uzvarēju un par to noskūpstīja Princesi...

Jā, bija kaut kas tāds... :rofl:

0

17

Cik labas atmiņas!!!  :cray:  Es Rebeku sākumā vispār neskatījos, man bija mūzikas skola, nebija laika, tāpēc, kaut kā nepamanīju ša seriāla sākumu... :blush:  Un tā sanāca, ka sāku to skatīties no šīs serijas...:D Tāpēc to skatījos Martina un Princeses dēļ, arī man ļoti patika Rebekas un Eduardo pāris...:) :heart:  Atceros, man māsa visas sērijas ierakstīja, bet vēlāk, pēc mūzikas skolas, es tās skatījos... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Apstiprināts El Engaņo aktieru sastāvs