TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Baumas par Gabiju un Christianu...


Baumas par Gabiju un Christianu...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Nu tad tāda lieta. jau sen dzirdēju dažādas baumas, ka Luna la Heredera laikā starp Gabiju Espino un Christinu Meieru arī realitātē bijis milzu pievilkšanās spēks. Daži pat saka, ka par spīti tam, ka Chrisa sieva Marisola un bērni visu laiku bijuši blakus, Chris neesot spējis noturēties pretī Gabijas valdzinājumam un viņiem bijis romāns. Atliek piebilst, ka tobrīd Gabija bija viena. Vēl jāpiemin, ka pēc Luna la Heredera Gabija devās filmēties uz Venecuēlu, bet Christians palika Kolumbijā, lai filmētos telenovelē La Tormenta. Drīz pēc La Tormenta filmēšanas sākšanās sāka klīst runas par Chrisa laulības problēmām. Nonāca pat līdz šķiršanās prasībai tiesā, bet tad pēkšņi viņi nolēma saglabāt laulību un atkal sagāja kopā. Baumoja, ka vaininiece bija Angy Cepeda, tomēr izklausās nereāli, jo Angy visu to laiku bija Peru. Nesen atklājās, ka sākotnēji Telemundo piedāvājis Esmeraldas lomu Zorro Gabijai, bet Christians pateicis, ka tas nenotiks, nepaskaidrojot kāpēc. Christians burtiski attiecās filmēties kopā ar Gabiju. Cilvēki runā, ka ja viņs būtu piekritis, viņš jau būtu šķīries ar Marisolu - savu trīs bērnu māti. Vēl jāpiebilst, ka Gabijai un Christianam abiem uz labās kājas potītem ir tetovējumi - zvaigzne. Gabiju reiz izmeta, ka tos abi uztaisījuši kopā - filmējoties Luna La Heredera. Pēdējā intervijā Gabija runāja par Donas Barbaras lomu. Viņa uzdeva arī jautājumu par to, kāpēc Christians Meiers negribējis filmēties kopā ar viņu Zorro. Gabija atbildēja, ka frāze no konteksta izvilkta. Vienkārši Chriss nekad netēlo kopā ar kādu otreiz, jo viņam ir grūti tad iejusties. Viņam vieglāk kādu konkrētu partneri uztvert par to varoni un bla, bla, bla. Gabija apgalvoju, ka viņiem ir ļoti labas attiecības un viņi ir draugi, kuriem gan nesanāk bieži tikties, tomēr viņi sarakstās ar e-pastiem un arī čatā!!!!!!!!!!!! Interesanti tad būtu zināt - ja jau tādi draugi, tad kāpēc Christians nebija uz Gabijas kāzām???? Izklausās baltiem diegiem šūts. Es jau sen dzīvoju aizdomās, ka nu bija tur kaut kas Lunas laikā, bija... Un tagad arī Donja Barbara tiek atlikta tā visa dēļ. Tomēr - Gabija tagad ir precējusies un Cristo (tā Gabija sauc Cristobalu) vienmēr ir viņai pie sāniem, tā ka... Ak, dies, kaut jel viņi filmētos atkal kopā un kaut jel ātrāk nākamā gada marts pienāktu...

0

2

Nu man jau pliktu tikai Cristobal žēl, ja viņiem tagad arī, kas izveidotos. Masn viņi leikas dikti jauks pāris un  Gabijas vēlme pat filmējoties vienmēr redzēt viņu blakus liekas tik mīļa. Bet kā partneri telenovelē Chris un Gaby kopā izskatās patiesi skaisti.

0

3

:D Bet kāpēc tēma saucās: baumas par Gabiju un Christinu? Christina taču ir sieviešu vārds... :O
   Man liekas, ka Gabijai nebija romāna ar Krisu, es vairāk noticētu, ja Krisam būtu romāns ar Natāliju Streignardi... :) Kris un Nata bija ļoti kaislīgs pāris, un viņu attiecības varētu ne tā pārprast, bet Gabija un Mauro man vairāk atgadināja mīļo, romantisko pāri...;) Bet vispār, ja viņiem dzīvē būtu romāns, es nebūtu par to nemaz priecīga, pat dusmīga, ja Krisam taču ir 3 bērni, Gabija arī ir apprecējusies... :( Es, laikam, Gabijai nepiedotu, ja viņa izpostītu Krisa ģimeni... :cray:  Alby, atvaino, negribu Tevi aizvainot, bet tas ir tikai mans viedoklis... ;)
   Es uzskatu, ka tā runā par Gabiju un Krisu tikai tāpēc, lai Donjai Barbarai būtu labi reitingi, jo Destilando Amor reitingi ir ļoooooti lieli, un tas ir tāpēc, ka Angelika satiekas ar Eduardo... ;)

0

4

rubi написал(а):

Bet kāpēc tēma saucās: baumas par Gabiju un Christinu? Christina taču ir sieviešu vārds...

A kā tad pateikt vārdu Christians akuzatīvā????

rubi написал(а):

Es uzskatu, ka tā runā par Gabiju un Krisu tikai tāpēc, lai Donjai Barbarai būtu labi reitingi, jo Destilando Amor reitingi ir ļoooooti lieli, un tas ir tāpēc, ka Angelika satiekas ar Eduardo...

Pričom te Donja Barbara? Kad sāka baumot par viņu romānu, viņi filmējās Lunā un tāda Donja Barbara nevienam nebija padomā...

Lai nu kā arī būtu, es arī negribu, lai izjuktu Gabijas vai Chrisa laulība. Pat ja arī kas bija, viņi tomēr palika draugi un tas priecē. Un es ļoti ceru, ka viņi filmēsies kopā.

0

5

albalonga написал(а):

A kā tad pateikt vārdu Christians akuzatīvā????

Baumas par Gabiju un Christianu
Jā, es arī ceru, ka viņi būs labi draugi... :(

0

6

rubi написал(а):

Baumas par Gabiju un Christianu

Hihihi,,, pat nebiju pamanījusi, ka "a" burts trūkst... :rofl:  Paldies, rubi!

rubi написал(а):

Jā, es arī ceru, ka viņi būs labi draugi...

A kāpēc tik skumīga sejiņa pēc šiem vārdiem..?????

0

7

albalonga написал(а):

A kāpēc tik skumīga sejiņa pēc šiem vārdiem..?????

man mamma blakus stāvēja, kad es rakstīju, tāpēc gribēju ātrāk pabeigt rakstīt, smailiku vnk sajaucu... :D

0

8

rubi написал(а):

man mamma blakus stāvēja, kad es rakstīju, tāpēc gribēju ātrāk pabeigt rakstīt, smailiku vnk sajaucu...

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Baumas par Gabiju un Christianu...