TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Adri un Nati: skūpsts Nr.2


Adri un Nati: skūpsts Nr.2

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Wow... Patiešam - es pat nezinu, ko citu te var pateikt. Es negaidīju. Goda vārds! Nati pēkšņi tik aktīva - uzņemas iniciatīvu. Adri tāds tipa kautrīgais - šokolādi atstiepis... :rofl:  Es esmu sajūsmā - kā man sgribas tālāk redzēt...

0

2

Aaaa - es arī nezinu ko teikt!!! Bet tiiiik.. jauki, mīļi... Bet tas bija.. negaidīti no Naty. :D Bet superrrr!!! Ak, kāāā gribu tālāk!!! :):):)

0

3

nu atkal jūs tādas, un es atkal tagad nevaru skatīties!  :cray:

0

4

:blush2: 
A kāpēc Tu tagad nevari???

0

5

taapeec, ka es nebiju maajaas.

a tagad jau noskatiijos. un esmu vnk sajuusmaa!  :give_heart:

0

6

Loooģiski - es brīnītos, ja nebūtu!!! :D Ak, rītdiena ir jau tik drīz!! :) Nākamā sērija.. :)

0

7

beidzot jau vakar noskatījos.. ko lai saka - noskatoties attinu un noskatījos vēlreiz šo skūpstu!!! vispār lieliski :) un uzreiz iekšā emocijas ieplūda :D kā jau teicu Palomai, divus tik lieliski jūtas  tēlojošus aktierus ir bīstami likt kopā :D

0

8

Un es arī beidzot tiku līdz šim skūpstam - tiiik skaisti.
Un vispār - mani pārsteidz tas, cik ļoti man ir iepaticies šis pāris. Nedomāju un necerēju. bet tagad tā dzīvoju viņiem līdzi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Adri un Nati: skūpsts Nr.2