TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » El Engano = Venganza con amor se paga


El Engano = Venganza con amor se paga

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Izskatās, ka telenoveles nosaukums galu galā būs “Venganza con amor se paga". Man nepatīk. Dikti garšs un daudz vārdi - grūti atcerēties un iniciāļi ar nesmuki VCASP...

Fernando Carrillo protagoniza con Gaby Espino en México

Lirolayza Montilla

Luego de siete años de ausencia, Fernando Carrillo considerado por mucho el galán de galanes, regresa a los dramáticos luego de firmar un contrato millonario con la cadena Telemundo NBC. Se dicen que le tenían preparado el recibimiento de un rey, y que el contrato además de ofrecerle una jugosa oferta en dólares, contemplaba para su residencia vivir en una mansión y autos deportivos. Con esto, deja temporalmente su incursión en los “templetes políticos” de Chávez. No se sabe si se aburrió del tema, si está descontento por no ser nombrado con un alto cargo en TVes o si simplemente su vena artística y un sueldazo pudo más que otros intereses. Otra incógnita ocupa nuestra mente, ¿extraño que no haya tenido una jugosa oferta para el dramático de Carlos Pérez, un libreto que sí es original y que pudiera necesitar de grandes figuras para atraer nuevos adeptos? Caramelos de Chocolate es un opción que muchos esperan con ansias y gran curiosidad.

El retorno de Fernando Carrillo se ve marcado con “Venganza con amor se paga”, nueva versión de la telenovela “La Mentira”, que fuese protagonizada en el año 1998 por Guy Ecker y Kate de Castillo. No se trata de un libro original, lamentablemente se imponen los refritos tanto en Venezuela como en México, a diferencia de Colombia, donde la creatividad sí que tiene espacio y es explotada en todo su amplio espectro.

El ídolo internacional será el protagonista de la historia original de Caridad Bravo Adams, ahora adaptada por Nora Castillo (hija de la autora original), y tendrá como pareja a la también venezolana Gaby Espino.

Las grabaciones de “Venganza con amor se paga” se realizarán en México, específicamente en unos estudios de alta definición que estrenará la cadena Telemundo y que fueron creados para esta telenovela.

“Venganza con amor se paga” saldrá al aire a finales del mes de noviembre en los Estados Unidos y será transmitida en el horario de las nueve de la noche. 

0

2

skaidrs... :) Vispār, man arī nepatīk tas, ka jaunais nosaukums ir garāks, bet man patīk pats nosaukums, tas ir diezgan valdzinošs... :) Piemēram, serials.ru, kad es redzu ļoti daudzu telenoveļu sarakstu, man bieži radās vēlme uzklikšķināt uz kādu man nepazistāmu telenoveli... Uz telenoveli ar tādu nosakumu, es uzklikšķinātu... :) Tas pievērš uzmanību... :)

0

3

Apstiprināts - noveli sauks Venganza con amor se paga, laikam tāpēc, lai tik ļoti nelīdzinātos oriģināla nosaukumam.

0

4

Nu ideja jau man patīk, doma laba. Bet viņš vienkārši kopā kaut kā nesmuki izklausās.
Bet piedos man albalonga - neskatīšos.

0

5

Žēl, ka neskatīsies... :( Es noteikti visu telenoveli skatīšos, tāpat, ka SDA, vēl tagad skatos PA, tikai izgrieztas sērijas... ;)

0

6

nu vismaz rubi ir mana sabiedrotā, a to albalonga tagad būtu pavisam saskumusi...

0

7

nu pieosd jaukā albalonga bet nu man nekādi neb'yus laika tā jau nezinu kā paspēsu vai vispār nesņāks patreiz telenovelas mest bnost un tad kad būtu laiks skatītos filmas un pa televizoru

0

8

albalonga написал(а):

nu vismaz rubi ir mana sabiedrotā

Interesanti izklausās... :D It kā mēs esam mafija... ;) Vispār mēs esam Gabijas banda... :D Man ir ļooooti maz laika, Ragana to var apstiprināt, bet šai telenovelei es laiku atradīšu - Gabija, Fernando, pats sižets u.t.t. :)

0

9

:dance:

Gabijas banda!!!!! albalonga ir sajūsmā!!!!

0

10

Esmu par to ļoti priecīga!!! :D Mēs ar Tevi esam galvenie tas locekļi, bet Tu protams - glavarj bandi, bet es - vice glavarj... :D :D :D

0

11

Nu Gaby bandā labprāt jau iesaistītos  :haha:  , bet pat lielā tagadējā mana patika pret viņu vienalga nepanāk, ka diennakts kļūst garāka. Dikti jau gribas redzēt - Gaby un interesantais sižets pievelk.
bet La  tracion - nevienu sēriju neizlaidīšu un PA atbīdīsies otrajā plānā vai nemaz nebrīnīšos vispār netiks skatīta. Un trešajam vietas nav. Tagad diemzēl jāsaka, ka esmu savu dzīvi iekārtojusi tā, ka pati nāku ap 5iem tik mājās un tad iekrītu mācību kaudzē. Un neko tur izmainīt tā kā - diemžēl, pašai par apbēdinājumu neskatīšos.

:/

0

12

Nu man vismaz darbā ir iespēja vakaros skatīties šo to pārtinot. Man plānos La Traicion arī skatīties - Dannas dēļ un vispār - esmu noilgojusies pēc kādas labas vēsturiskās telenoveles. Zorro man sagādāja šī gada lielāko vilšanos. Jūs pat iedomāties nespējat, kā pagājušogad ap šito laiku gaidīju Zorro, katru info drusku ķēru. liku milzu cerības un... čiks...

PA ja turpinās patikt tā, kā tagad, tad nebeigšu skatīties, bet Venganza con amor se paga jebkurā gadījumā būs pirmajā vietā.

0

13

Nu tad, kad es forumā tā aktīvi sāku ņemties, jau tad atceros tavu lidojumu Zorro dēļ, kas bija par iemeslu, ka sākumā arī skatījos.
Bet esmu iemācījusies pārāk nesapriecāties - es skatīšos Dannas dēļ un tad būšu priecīga, ja sižets un pati telenovele būs patiešām laba un ilgstoši atmiņās paliekoša. Tā ir viegāk domāt. Un to aju ina ikviens - kaut telenovele būs vēl lielāka izgāšanās par to pašu Belindu, reitnigi būs superzemi un neviens no foruma neskatīsies. Es skatīšos - kā nkā mana sen gaidītā Danna.
man atkal tā - 1. vietā La tracion, tad, šķiet, PA, ja protams, neapniks un tad būtu Venganza con amor se paga.
Un vispār balti apskaužu tavu iespēju 3 telenoveles vienlaicīgi skatīties.

0

14

danna написал(а):

Un vispār balti apskaužu tavu iespēju 3 telenoveles vienlaicīgi skatīties.

Grūti jau sanāk, bet kādu brīdi to spēju pavilkt - tātad atkal būs pie tā jāpiestrādā. Kādu no tām trijām būs jāatstāj mājas skatīšanā - darbā visas nespēšu.

0

15

Nu man jau vispār ir tikai mājās skatīšanās prioritāte.
Un kur vispār palika tava atkārtotā vēlme skatīties SDA?

0

16

danna написал(а):

Un kur vispār palika tava atkārtotā vēlme skatīties SDA?

hihihi... Nezinu. Pazuda, ja godīgi. Nevelk un viss. Un tu jau zini, ka pieturos pie uzskata - nedari to, ko negribi.

0

17

albalonga написал(а):

nedari to, ko negribi.

Pareizi dari. Un kā vēl saka - ar varu mīļš nekļūsi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » El Engano = Venganza con amor se paga