TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 12.sērija


12.sērija

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Kas jau noskatījās? Es tikko, tikko :) Daudz interesantu notikumu. Naty tik mīlīga :) un Monika ar to savu :D un vispār, nākamās sērijas promo tāds, ka es tagad nez kā lai sagaida  :wacko:

0

2

Es promo kā parasti neskatījos. :D Ak, vissss, es sāku dievināt PA!!! Tiešām dievināt!! Nati un Adrians tik mīļi, tādi .. jauki. :)  :give_heart:  īpaši Adrians ar visiem tiem skaistajiem vārdiem.. :) Tik ļoti gribu tālāk, tālāk, tālāk!!!! :)
Nu Monika.. Man bij jautri. :D Labais pārītis.. Man tādas aizdomas, ka viņa izmainīs Saula uzskatus. :D
Cik man žēl Denīzes - ka jāizvēlas starp vecākiem.. Tik viegli iedomāties sevi viņas vietā!

0

3

Ā, rubi, tagad, kad zinu, ka Tu skaties tikai manis izgrieztos es vairāk pacentīšos tā neiekavēt kā tatad ir iekavēts!!! :)

0

4

Oj, es jau no rīta redzēju un protams esmu sajūsmā. Bet tas promo - tas mani biedē. Tomēr domāju, ka Inese spēs kaut kā aizsūtīt Nati prom...

Nu bet Adri un Nati kopā - tas ir dievīgi. A Monika ar Saulu - mans dies, kā es smējos - abi labi :rofl:

Rohelio man kaut kā baigi žēl palika, bet Glorija turpina mani reāli kaitināt; jau mātes beirēs viņa smaidījās ar Charliju - vispār ne mazāko skumju un tagad mēnesi pēc mātes nāves bez maz vai priecājas, ka mamma mirusi. Lai nu kā, bet tā ir viņas mamma. Mani tā meitene un vispār tā aktrise reāli kaitina - viņas balss ir neciešama...

Vēl man dikti žel Luisu un viņa draugu - es reāli pārdzīvoju - viņiem abiem smagi...

0

5

es gan Denīzei nevaru just līdzi. riebjas, ka seriālos vienmēr pārspīlē vecāku šķiršanos. ak dievs, nav taču pasaules gals!

0

6

La la la... Es nedzirdēju komentārus par promo.... :D
Ahaaa - Glorijas attieksme pret mātes nāvi... Grr. Vienīgās jūtu izpausems bij tia vienā sērijā, kur vēl kopā ar Luisu raudāja, apska'vās stallī. Un viss - it kā māte pilnīīīgi neko nebūtu nozīmējusi. :/ Sākumā man viņa nu ļoti nepatika, bet tagad, kad ar Čārliju patīk labāk. Man viņi patīk kā pāris. :)
A par Luisu un viņa draugu... man smiekli nāk. Nopietni. :D Tādas greizsirdības, iespītēšanas... :D

0

7

angelina написал(а):

es gan Denīzei nevaru just līdzi. riebjas, ka seriālos vienmēr pārspīlē vecāku šķiršanos. ak dievs, nav taču pasaules gals!

Ok.. Tu nezini kā ir dzīvot ar mammu, kura mēdz sadomāties nezin ko, kā ir būt starp diviem cilvēkiem. Ok, man vēl tas nav tētis un neesmu nodzīvojusi 20 gadus ar abiem kopā un arī nav tik traki ar manu mammu, bet... Viegli nav, brīžiem gadās pavisam smagi. Un ļoti labi izprotu Denīzi, kura nezina kā ir pareizi, kura uztraucas par mammu utt. Ja kaut kas ir pārspīlēts, tad tikai Elēnas uzvedība - pārējais loģisks, vismaz man.

0

8

Paloma, arī mani vecāki ir šķirti. Un es neteiktu, ka tas ir kaut kas briesmīgs.

0

9

Nu man vēl labāk - mana mamma ir tā otra sieviete.... :blush2:

0

10

Paloma написал(а):

Ā, rubi, tagad, kad zinu, ka Tu skaties tikai manis izgrieztos es vairāk pacentīšos tā neiekavēt kā tatad ir iekavēts!!!

O! Paldies! :) :D Vispār, pagaidām vari negriezt, ja nav laika, jo es rīt līdz svētdienai būšu Rīgā, turklāt, vēl gribu paskatīties Tavus Amor Gitano izgriezumus un SDA 28. sēriju... :)

0

11

angelina написал(а):

Paloma, arī mani vecāki ir šķirti. Un es neteiktu, ka tas ir kaut kas briesmīgs.

Nu - manējie jau arī, un sen. Un runa nav par pašu škiršanos, bet par cilvēku attiecībām kā tādām, par raksturiem, par to visu situāciju. Jā, te viss ir daudz trakāk, pārspīlēti, bet brīžiem es Adriana vietā redzu mammas jauno vīru, Elēnas vietā mammu un Denīzes sevi - attālināti, protams, bet tomēr... Un tad paliek smagi. ;) Ir cilvēki, ar kuriem sadzīvošana prasa meistarību un spēku.. ;)

rubi написал(а):

O! Paldies!   Vispār, pagaidām vari negriezt, ja nav laika, jo es rīt līdz svētdienai būšu Rīgā, turklāt, vēl gribu paskatīties Tavus Amor Gitano izgriezumus un SDA 28. sēriju...

Nuuu - jāgriež jau man tāpat, un kad vien laiks. Sāksies skola, vispār būs traki. Rīt mēģināšu vēl divas dienas pirmajā pusē izgriezt, skaties, kad vari. ;)

0

12

nu, es neteiktu, ka man ar manējiem būtu viegli sadzīvot. katru dienu kāds ar kādu strīdās. un es jau malā nepalieku ar. visu laiku stress. tak viņi pat neēd to pašu ko es! mēs esam pilnīgi atšķirīgi! ak dievs, man jātiek ātrāk prom!

0

13

Nu lūk... Varbūt vienkārši Tu to visu uztver savādāk. ;) Bet es - pārāk ņemu pie sirds. Lai kā censtos neņemt, tik viegli tas neizdodas. ;) Ai, labi, slēdzam tēmu - tāpat jau sen skaidrs, ka mēs ar Tevi esam ļoti atšķirīgas. :D

0

14

jā, vispār off topic :D

0

15

Bet tā kā šajā forumā off-topic ir atļauta lieta, tad problēmu nekādu. :D Nav jau striktā Karneola vai kas tml.. ;)

0

16

Bet man bija interesanti šo oftopiku lasīt. Priecājos, ka PA var izaicināt uz tādu diskusiju. Es spēju Denīzi saprast, lai gan mani vecāki nekad nav bijuši greizsirdīgi un kašķējas viens ar otru gluži vai sportiskas intereses dzīti. Es jau sen to uztveru ar humoru un jau sen esmu iemācījusies neļaut mani tajā visā ievilkt. Bērnībā bija tā, ka viņi burtiski centās izveidot no manis šķīrējtiesnesi. Tētis toreiz dzīvoja ar savu oficiālo ģimeni un pie mums bija gandrīz kā viesis. Es viņu akli dievināju, jo viņš nekad nebārās un lutināja. Mamma bija ikdiena. Tā nu es vienmēr nostājos tēta pusē. Bet tagad pat smieklīgi atceroties, jo mani viņš kaitina un mūsu lielā vecuma starpība - 53 gadi - tajā nepalīdz. Es zinu, ka viņš mani mīl un tomēr - es bieži esmu nejauka. Es zinu, ka viņš vienkārši nekad nebūs spējīgs saprast mani. Kā nekā viņš ir krievs un padomju laiku cilvēks - cita domāšana. Turklāt - viņš ir neticami godīgs - pat pārspīlēti. Un vel - viņam visu vajag laicīgi, jo ātrāk jo labāk, izdari un ir miers. Bet es esmu pēdējās minūtes cilvēks.... Gluži katastrofālas atšķirības. Vislabāk es jūtos, kad senči ir laukos, kā tagad. Man ir miers un telefona zvans reizi divās dienās - man ar to pilnīgi pietiek. Un šķiet viņiem arī labāk patīk divatā, nevis kad es vēl tur pa vidu. Laikam tomēr esmu bišķin izaugusi. Bet ir jāmāk nošķirt tā robeža, starp attiecībām ar katru no vecākiem un attiecībām viņu starpā - nedrīkst ļaut sevi iejaukt. Paloma, tu jau esi gana liela - veido savu dzīvi, kurā viņiem nav vietas un kurā viņu problēmām nav ietekmes. Māci viņus palaist sevi. Man ar to bija/ir vilielākās problēmas - viņi negrib mani palaist, viņi uzskata, ka pati saviem spēkiem nespēšu tik gala, bet ja tā padomā, tad viņi paši mani tādu ir izveidojuši - lai nespēju pati tikt galā, lai nedaru neko bez viņu ziņas. Nākas pamatīgi strādāt ar vi.ņiem šajā jautājumā...

0

17

albalonga написал(а):

Paloma, tu jau esi gana liela - veido savu dzīvi, kurā viņiem nav vietas un kurā viņu problēmām nav ietekmes. Māci viņus palaist sevi. Man ar to bija/ir vilielākās problēmas - viņi negrib mani palaist, viņi uzskata, ka pati saviem spēkiem nespēšu tik gala, bet ja tā padomā, tad viņi paši mani tādu ir izveidojuši - lai nespēju pati tikt galā, lai nedaru neko bez viņu ziņas. Nākas pamatīgi strādāt ar vi.ņiem šajā jautājumā...

Teikumi, pēc kuriem ir daudz par ko padomāt... Daudz taisnības tajos.. Bet ar viņu problēmām - nu grūti man ir.. Tad jau redzēs kas būs, kad būs māja un dzīvosim kopā dienu dienā. Tagad sen neesmu bijusi lieciniece strīdiem, šobrīd tas viss šķiet vieglāk. ;) Un tikai ne pārāk sen sāku stāties pretī mammai un teikt, ko domāju - ka viņa dara nepareizi, nevis tikai akli piekrist. Agrāk baidījos nostāties otra pusē. Bet tagad.. ļoti labi atceors viņas vārdus smagajā 2005.gada pavasarī - kāpēc es neesmu teikusi, ka dara nepareizi utt. Bet pagāja vēl kāds 'brīdis pirms spēju to teikt, tik ļoti nebaidīties, ka nu būšu nodevēja. ;) Kaut kā tak viņa jāved pie prāta. :D
Par palaišanu vaļā.. Jā, pie tā jāstrādā... Domājot, kā dzīvo visi citi un kā dzīvoju es.. Liekas dīvaini. Bet gan jau ar laiku. ;)

0

18

Paloma написал(а):

Domājot, kā dzīvo visi citi un kā dzīvoju es.. Liekas dīvaini. Bet gan jau ar laiku.

Nu šāda problēma man i. Un vienmēr bijusi. Vecākiem aju leikas dīvani, ka es divus vakarus līdz naktij ārpus mājas pavadu. Un tad jau viņi saka - aizmirstu par gīemi un blā-blā-blā. Bet lilākā daļa manu vienaudžu tak to vien dara, ka dzīvo kaut kur citur. un katru vakaru. Un nepalīdz vecākiem, netaupa, aizvaino un kliedz, pazemo, izkalpina vecākus. Es -NĒ. Bet vienalga bieži jūtos kā vissliktākais bērns pasaulē. Bet nejūtos to pelnījusi.

0

19

danna написал(а):

Nu šāda problēma man i. Un vienmēr bijusi. Vecākiem aju leikas dīvani, ka es divus vakarus līdz naktij ārpus mājas pavadu. Un tad jau viņi saka - aizmirstu par gīemi un blā-blā-blā. Bet lilākā daļa manu vienaudžu tak to vien dara, ka dzīvo kaut kur citur. un katru vakaru. Un nepalīdz vecākiem, netaupa, aizvaino un kliedz, pazemo, izkalpina vecākus. Es -NĒ. Bet vienalga bieži jūtos kā vissliktākais bērns pasaulē. Bet nejūtos to pelnījusi.

Ak, danna... Cik pazīstami!!! Nu - es vēl pat neesmu tā vienkārši bijusi līdz naktij ārā.. Bet tas viss, ka katrs solis jāizstāsta - nevar pateikt vienkārši, es izeju, būšu tad un tad, viss jāizstāsta sīki un smalki. Uff.. :/ Un padomājot par citu attieksmi pret vecākiem es jūtos teju vai paraugbērns...

0

20

danna написал(а):

Bet vienalga bieži jūtos kā vissliktākais bērns pasaulē. Bet nejūtos to pelnījusi.

Jā, mani arī vienmēr pratuši man likt tā justies, vienmēr bijusi sajūta, ka neattaisnoju viņu milzīgās, pat bezgalīgās cerības...

"Ja tu kaut nedaudz pacenstos, tev būtu visi desmitnieki..."

Vienmēr ir bijis uzskatas, ka viss, ko es sasniedzu man nāk viegli. Viņiem tā vienmēr ir licies. Jā, man galva ir gudra, bet viņi nekad nav sapratuši, cik daudz emocionālā spēka man tas viss prasa, cik vientuļa esmu savās izjūtās...

Līdz piektajā klasei biju apaļa teicamniece un pirmā klasē pēc atzīmēm. Pēc tam jau otrā, trešā, piektā... Tā tak bija katastrofa, bet es gribēju beidzot elpot. Es izaugu un vasarā pēc 8. klases bija manas pirmās mīlestības vasara. Šķiet mamma joprojām vaino Māri. 9. klasē es smēķēju, pa kluso ar dažādu melu palīdzību gāju uz tusiņiem, vazajos ar puišiem, kuri man pat nepatika, meloju daudz un man tas sanāca brīvi un organiski. Vispār melot es māku perfekti un man visu laiku nākas. Bērnībā man vajadzēja visiem melot, ka man tēta vispār nav - nu nedrīkstāja tak tajos laikos - mamma neprecējusies, man ir viņas uzvārds. Bet nu reizēm tak bērnudārzā un vēlāk skolā tēti redzēja. Tad nu mamma teica, lai izliekos, ka viņš ir mans vectēvs - viņa vecums atbilda. Tā nu prinpipā mamma mani mudināja uz melošanu jau kopš bērnības, bet tagad pati brīnās, ka meloju viņai. Vienkārši vieglāk ir samelot un pateikt to, ko viņa grib dzirdēt, nevis patiesību, kuru viņa burtiski atsakās klausīties. Kāda jēga. Un tagad, kad viņa slimo - darba biedrenes zvana, bet viņa nekad neatbild, darba biedrenes grib apciemot, bet viņa negrib. Un es nemitīgi meloju. Muļķīgi, bet jau esmu pieradusi. Kāda jēga vispār tam visam. Galvenais, ka te esat man jūs visi un varu teikt jums visu kā ir - nav ne mirkli jāizliekas...

Bļin, man asaras acīs sariesās.

Piedodiet, ka aizgāju tik tālu. Patiesībā es negribu par to runāt. Nopietni. Tagad jūs vienkārši pazīstat mani labāk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 12.sērija