TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 12.sērija


12.sērija

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

albalonga, dažas detaļas sakrīt. nu, bet tikai dažas ;) arī es līdz piektajai klasei biju pilnīga tecamniece. nu tagad tā uz leju, uz leju. bet viss sekmīgi, normāli. pa konsultācijām jāskraida nav. mana mamma vnk nesaprot, ka šajā ziņā es neesmu problemātisks bērns, ak dievs, es taču sev nesalaidīšu nesekmīgas atzīmes, es mācīšos tik, cik tas, manuprāt, būs vajadzīgs, man nav jāmaksā par viņas kļūdām! kuram interesēs cik es dabūju kkādā vēsturē, ķīmijā, bioloģijā? nu kas, kāda vaina pieciniekiem?? kad es iešu uz mūzikas vidusskolu, viņus taču interesēs tikai tas, kā es spēlēju! pārējais paliek otrajā plānā! ja es zinu, ka man nākotnē tas nebūs vajadzīgs, tad arī nebūs, es neesmu viņa...

0

22

Paldies, meitenes, ka arī pastāstījāt par sevi. Paldies arī mmaarriiaa, kuras ieraksta gan vairāk nav, bet man prieks, ka vakar tomēr paspēju to izlasīt.

0

23

albalonga написал(а):

"Ja tu kaut nedaudz pacenstos, tev būtu visi desmitnieki..."

Ak jāāā... Pazīstami. Mamma gaida daudz no manis.. Tāpat kā kur mācīties pēc 12.klases. Es ceru, tiešām ceru, ka netikšu Ekonomikas augstskolā. Lai varētu mācīties valodas. :) Nu un, ka man gudra galva? Arī uz valodām man tā tāda ir.. Un uz ekonomiku nu nemaz nevelk.. Bet nesaku mammai, nav jēga - ja pateikšu, sekos lekcija par to, ka jādara varbūt ne ko gribas, bet ko vajag utt.. Par laimi, manas izredzes tikt tajā ekonomikas ir mazas. Protams, tas būtu super, ja es būtu spējīga tur tikt, bet mācīties tur - neesmu tik pārliecināta, ka es gribētu.

albalonga написал(а):

Galvenais, ka te esat man jūs visi un varu teikt jums visu kā ir - nav ne mirkli jāizliekas...

:kiss:  Mēs esam visas viena otrai un tas ir tik ļoti, ļoti, ļoti jaauuukii!!! :) Eh, pat nevaru iedomāties, kā Tev ir tā dzīvot, alby.. Nu mele no manis točna ir švaka - māsa, vot tā var samelot acīs skatoties, bet es nemāku. Nu nav arī bijusi pārāk vajadzība pēc tā. Tu tāda biji līdz 8.klasei, bet es joprojām - klasē labākā, nekur apkārt nevazājos utt.. Un reizēm par to vienkārši sanāk besis, ir sajūta, ka dzīve paiet garām - vienkārši. "Alfa" bija kā svētība. :) Beidzot sajutos kā daudzmaz normāls cilvēks. :)

albalonga написал(а):

Bļin, man asaras acīs sariesās.

Man arī....

rubi написал(а):

Palomita, man tiešām ir žēl, ka tas notiek ar Tevi,  turies...

Nu, nu, nu, nav tik traki ar mani!!! Mana mamma ir ļoti forša utt., bet vienkārši.. viņai tāds raksturs.. Un reizēm naaav viegli. Un tieši par tām reiz'me es šajā Adriana ģimenes sakarā runāju. ;)
rubi - Tev ir tāāāā paveices!!! Un man milzīgs prieks par Tevi!!! :)

0

24

rubi написал(а):

mācu 5 valodas

Apskaužami. Un apbrīnojami. Jo teiksim tā - tas būtu mans sapnis. Mīlu valodas. Bet maza mums te Talsos iespēja tās mācīties. Bet uz Rīgu izbraukāt nespēju. Tātad angļu, krievu vai vācu un čuss.

Paloma написал(а):

Es ceru, tiešām ceru, ka netikšu Ekonomikas augstskolā. Lai varētu mācīties valodas.

Nu ar to man gan ir paveicies. Savu karjeru viņi man ļauj pašai izlemt. Mazliet palīdz, iesaka, bet nekad neuzspiež savu viedokli. Un es zinu, ka viņi mani atbals'tīs manis pašas izvēlē. Un tas palīdz.

albalonga написал(а):

Vienkārši vieglāk ir samelot un pateikt to, ko viņa grib dzirdēt, nevis patiesību, kuru viņa burtiski atsakās klausīties. Kāda jēga.

Nu es melot laikam vienkārši nespēju. Un man ir kaut kā tā, kā viens cilvēks teica - labāk pārkāpt noteikumus nekā melot. Nekad īsti jau to neesmu darījusi. Bet man tā ir vieglāk. Jo vispār pārāk daudz liekulības esmu dzīvē pieredzējusi, un liekulība taču ir melu māsa.

0

25

albalonga написал(а):

"Ja tu kaut nedaudz pacenstos, tev būtu visi desmitnieki..."

Paldies dievam mani vecāki man tā nav teikuši nekad nu nemācos es uz desmitniekiem,bet pietiekoši labi pēc manām domām,jo viņi zin,ka es vienmēr ļoti cenšo citreiz pat līdz trijiem naktī mācos un viņiem tad šķiet,ka par daudz,jo es pati šādā veidā nodaru sev sliktumu atņemot sev savas dārgās miega stundas,ja man nepaveicas ar kādu atzīmi man nekad nepārmet un saprot vnk nenoveicās jo es zinu savus spēkus.Citiem pietiek ar pavisam neilgu mācīšanos,lai daudz zinātu citiem ilgāk jāmācās es parasti mācos ilgāk,lai iezubrītu visu vajadzīgo,bet tomēr vissmagāk man ir iemācīties fiziku vnk nepatīk šis priekšmets pārāk smags,man agrāk nepatika matemātika kautkā negāja vecāki bieži sacīja: ar laiku iepatiksies tici!! un es protams neticēju(bija grūti noticēt,ka priekšmets kurš nav no tiem,kas ietu varētu patikt),bet tagad viens no vismīļākajiem priekšmetiem!Protams ar fiziku gan tā šaubos ļoti ka būtu.Es padaudz izplūdu runās par mācībām.Man ir tā,ka es nepazīstu tādu lietu kā lielas nesaskaņas ar vecākiem vai arī,ka viņi kontrolētu pilnībā manu dzīvi.Viņi vienmēr zina,ka var paļauties uz mani un es varu paļautiesuz viņiem,viņi man vienmēr uzticas,zina,ka ,lai kādus lēmumus es pieņemtu tie vinmēr būs pareizi,.Es nekad neesmu jutusies kā sliktais bērns es pat jūtos kā ideālais bērns maniem vecākiem nav pamata dusmoties uz mani un man uz viņiem vēl jo mazāk!!!Es savu dzīvi neidializēju es vnk šeit raxtu kā ir patiesībā.Ģimene man ir pats labākais un lieliskākais,kas ir un es savā ģimenē jūtos neapraxtāmi laimīga.

Un vispār vecāki tā saviem bērniem nedrīxt teikt viņiem nav tiesību tā darīt,jo viņi vienmēr nezina,ko viņu bērns dara un nekad nedrīkst noniecināt to,ko viņs dara nedrīkst kontrolēt viņa dzīvi pilnībā!!!!!!Tas,ja bērns dara,ko tādu,ko nevajag lielāko ties ir tieši vecāku vaina,jo kāpēc gan liela daļa meklē,ko labu dzīvi ārpus mājām,jo ģimenē to nesaņem.

albalonga написал(а):

Galvenais, ka te esat man jūs visi un varu teikt jums visu kā ir - nav ne mirkli jāizliekas...

Tas ir  jauki mīlulīt un es nemirkli nešaubos,ka tu šeit forumā esi ļoti patiess cilvēciņš,ja ne tu pati raxtītu,ka esi melojusi es tam neticētu,protams, ir brīži,kad cilvēks pat negribot ir spiests melot,bet tas viņu nepadara par meli.

albalonga написал(а):

Piedodiet, ka aizgāju tik tālu. Patiesībā es negribu par to runāt. Nopietni. Tagad jūs vienkārši pazīstat mani labāk.

Ir reizes,ka cilvēkam vajag pateikt vairāk par to kā viņš jūtas vai arī jutās un manuprāt viņam šādi kļūst vieglāk,ja viņš padalās arī ar pārējiem svās izjūtās un arī dzīvē!!!!!Es tagad labāk zinu ar ko tev ir nācies sadzīvot psiholoģiski un tas nav bijis viegli,bet  tu esi malacis,ka ej uz priekšu un cik tagad iepazīstot tevi forumā tu man liecies lielisks un brīnišķīgs cilvēks dārgum,kurš citiem rada daudz  prieka dzīvē un arī laimes.

Paloma un angy ,lai arī jums viss nokārtojas.Un vispār palieciet tādas kādas esat tad viss noteikti nokārtosies,jo cik zinu jūs šajā forumā esmu pārliecināta,ka jūs varat tikt galā ar visu.

danna написал(а):

Bet vienalga bieži jūtos kā vissliktākais bērns pasaulē.

Nejūties tā nekad un zinot tevi man liekas,ka tev vispār nav tādu īpašību,lai tā justos.

Lielas bučas jums visām.

Un lasot visu jūsu raxtītot man ar sāka kļūt skumji es pati nemaz nevarēju iedomāties,ka jums tā ir.

albalonga написал(а):

Paldies arī mmaarriiaa, kuras ieraksta gan vairāk nav, bet man prieks, ka vakar tomēr paspēju to izlasīt.

Ja godīgi nezinu kāpēc viņa vairs nebija,jo es itkā nebiju ņēmusi nekādu dzēšanu šim textam tikai dažas lietas rediģēju,bet nu nekas nebija grūti apmēram to pašu uzdrukāt.Galvenais,ka tu paspēji visu izlasīt!!!!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 12.sērija