TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Oktobra / Novembra sērijas


Oktobra / Novembra sērijas

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

ak, šodien atkal paskatoties sēriju radās tik emociju, ka sagribējās dalīties ar tām :) :) :) esmu tādā sajūsmā, ka Andrejs tā uztraucās, ka Katja vakarinjos ar Voropajevu, ka devās pat uz to restorānu pieskatīt.. tik super mīļi :) un kad vēlāk, lai paslēptos no Voropajeva viņi aiz tās mašīnas paslēpās.. tas izskatījās tiiik.. - emocionāli mirstoši, neskaitot to besi , ka TV3 uzreiz ielika reklamu.. pff.. bet runājot par turpinājumu, kad Andrejs pateica, ka mīl viņu..ak, ak, ak.. tik maz jāizdara šim seriālam, lai panāktu tiiik daudz izjūtu!!!!!  :heart: nju un protams, kā jau katra sērija arī humors, kas uzlabo noskaņojumu super!! Gan par mobīlo telefonu.. un vispār man baigi patika cik pašpārliecināti Katja runāja ar Voropajevu ;)

0

2

Nju, es arī pēdējā laikā esmu sajūsmā par šo seriālu. Un tas moments ar Katju un Andreju-super! :)

0

3

aNgeL написал(а):

ka devās pat uz to restorānu pieskatīt.. tik super mīļi  un kad vēlāk, lai paslēptos no Voropajeva viņi aiz tās mašīnas paslēpās.. tas izskatījās tiiik.. - emocionāli mirstoši

jaa, tas bija superiigi :heart:

aNgeL написал(а):

. tik maz jāizdara šim seriālam, lai panāktu tiiik daudz izjūtu!!!!!

pilniibaa piekriitu :)

0

4

oj, es šodien uzliku rakstīties, ta ka šovakar skatīšos... :rofl:

0

5

šodien atkal skatoties radās emocijas, lai gan viņi pat nesatikās.. visu to panāk mūzika, paši aktieri.. viņu domas .. vispār man šķita tik smieklīgi naiva Katjas pārliecība, ka pēc mēneša viņa aizmirsīs Andreju :D naiva... :D un derības ar Kolju arī super - ka viņa nogībs viņu ieraugot :D un kas galā? pietika ar iedomāto ēnu, lai viņa jau nogībtu :D un tik forši, ka rāda Andreju bet skan viņas domas.. ka viņa zin kādus jautājumus uzdos un baigi smuki bij tas, ka viņa teica, ka jau jūt, ka viņš ir kautkur blakus :) :) :)
un vēl,, beidzot Vikas mašīna parādījās . dievinu to ne mazāk par Viku :D tikai nabaga Koļa..

0

6

aNgeL написал(а):

vispār man šķita tik smieklīgi naiva Katjas pārliecība, ka pēc mēneša viņa aizmirsīs Andreju  naiva...

Točna. :D

aNgeL написал(а):

tikai nabaga Koļa..

Nu, man vienmēr viņu ir žēl, kad Vika viņu dauza. :D

0

7

vēl ko atcerējos Palomas dēļ, bet kas man patika.. viņa domāja, ka aizmirsīs Andreju un tml, a pati jau nākamajā brīdī izrādijās bij skaitījusi nedēļas, dienas, stundas.. :D tas ar labais :D

0

8

beidzot Andrejs sāk pieņemt nopietnus lēmumus sakarā ar savām attiecībām un jūtām... lai gan man ļoooti žēl Kiras :( šajā brīdī viņu viegli saprast un vispār bail iedomāties ko viņa izjūt.. ja mīļotais ne vien pamet, bet arī zināt, ka viņš mīl citu.. Beidzot arī parādījās Mihails.. sen neredzēts.. man gan viņš ļoti patīk, tikai žēl, ka viņam ar Katju nav abpusēju jūtu.. tādā ziņā, ka viņš jūt bet nav viņam pretmīlas.. jauki, ka Katjai ar Andreju nav draudīgu un naidīgu attiecību.. izturas viens pret otru ar cieņu.. man patīk kā viņi domā viens par otru un dažādi sīkumiņi brīžos kad viņi ir kopā :) :) :) skumji tikai, ka drīz seriāls beigsies...

0

9

Man šis seriāls patīk arvien vairāk un vairāk. Šākumu vispār nevarēju skatīties, bet tagad baidos domāt, ka tas drīz beigsies.

0

10

oj, a es nepacietīgā visas šīs beigu sērijas noskatījos. Skaisti un skumji reizē...

0

11

skatos šobŗīd un nevarēju neizteikties.. Andrejs lasa Katjas dienasgrāmatu - cik tas ir emocionāli!!! kādus vārdus viņa tur saraxtījusi, kā tas viss tiek pasniegts... tik brīnišķīgi, ka vārds " mīlestība " sāk iegūt vēl īpašāku nozīmi :)

0

12

Oj, jā tie ir labie momenti. Kad oriģinālajā Betijā skatījos, kā Armando lasa Betijas dienasgrāmatu, tad raudāju...

0

13

albalonga написал(а):

Kad oriģinālajā Betijā skatījos, kā Armando lasa Betijas dienasgrāmatu, tad raudāju...

Man šodien, skatoties, kā Andrejs lasa dienasgrāmatu, arī gribējās raudāt. :cray: Noturējos.
Bet tik un tā tie bija ļoti emocionali momenti.  :ok:

0

14

ak, cik vispār viss smuki :) vārdi kas skan.. kautkā visvairāk šodien piesaistīja kā Andrejs pārliecinoši teica, ka viņi būs kopā, ka sāks visu no sākuma, bet Katja teica nē.. un viņš atkal jāa.. un tā turpinājās :) skaisti :) kā gribas lai beidzot viņi izskaidrojas :) tik skaisti , emocionāli viss :)

0

15

aNgeL написал(а):

tik skaisti , emocionāli viss

Aha. :D Es arī to izbaudīju.

0

16

drīz jauu būs nākamā sērija- pat nespēju sagaidīt, tikai... būs vēlāk mūžība jāgaida līdz nākamajai  :cray:  man patīk, ka šis seriāls mēgina likt ticēt mīlestībai - ka ir par iekšējo būtību :)

0

17

jau nespēju sagaidīt turpinājumu!! tikai pārāk skumji, ka tie turpinājumi palika tikai 2  :cray:  tas bij ttik super, ka Kira pastāstīja patiesību.. ka Katja uzzināja, kā Andrejs cieta, jo bieži seriālos varonis tā arī neuzzin kautko no tām ciešanām ko izcieta otrs.. un sieviešu padomes attieksme pret Andreju man ļoti patīk :) Vikas man žēl.. ka nav sapratusi cik vērtīgs ir Koļa.. abu man viņu žēl, jo patīk man viņi kā pāris.. :/ un vēl kas man ļoti patika bija visi vārdi kurus Andrejs teica, nezinot, ka Katja to arī visu dzird :) tik romantiski, ka tā vien gribas ātrāk beidzot redzēt viņus kopā!! tik ilgi jāgaida!! un tāpēc šīs ilgās gaidīšanas rezultāts atnesīs daudz emociju :)

0

18

aNgeL написал(а):

tikai pārāk skumji, ka tie turpinājumi palika tikai 2

Jā, skumji gan. :( Man turpinājums palika tikai 1. Nevarēju nociesties. :P

0

19

ah, cik smuki, ka viņi salaba :) tik mīļi :) tik jauki :) aaahhh.. bet žēl Koļas, Vikas, Kiras.. ka viņas aizgāja.. vienkārši visu seriālu bija "Zimaleto" un tagad aizgāja.. ņemot vērā cik ļoti Kira mīl šo uzņēmumu.. :(  bet skaisti :) eh, 1 sērija palika.. brr, skumji būs rīt..

0

20

Ahaa, skaisti gan. :) :) :) Nu - man pret Kiru un Viku ne tuvu nav tāda nostaļģija, bet... j', Kira tak mīl Zimaletto - šīs mīlestības dēļ jauarī pastāstīja visu Katjai.
Vispār interesanti - es sāku skatīties ~10 sērijas pirms beigām, māsa ar ar mani kopā. Vakar mamma tīri priecīga: "O, tas ir tas, kas vakar bija." :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » Oktobra / Novembra sērijas