TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Denīze un Rikardo


Denīze un Rikardo

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Nu no jauniešu pāriem vien šim ir fani - maz pagaidām, bet veidojas. Visi jaun zin, ka Denīze stāvoklī paliks un viņi apprecēsies, bet viņš izturēsies kā ķēms. Visi savā ziņā cer uz ko līdzīgu Acorraladai, kur Marianas varone iemācīja mīlēt. Un te arī - es ceru, ka Denīze iemācīs Rikijam mīlēt un es ceru, ka kādā brīdī viņai uzradīsies cits, lai Rikijs no greizsirdības vai nobeidzas un atjēdzas. Viņi jauki izskatās kopā - man patīk, lai gan pagaidām ir tālu no tās dievināšanas, ko jūtu pret Gaby + Larry Acorraladā...

http://www.youtube.com/watch?v=I2nb18r32BU

0

2

nu, atklaati sakot, es vispaar nevieniem no tiem jaunieshiem nepiekjeros :D mani interesee vien Naty un Adrians, un, ok, arii Monika ar to savu(kaa tas naakas, ka nekad neatceros vinja vaardu? :D )

0

3

angelina написал(а):

kaa tas naakas, ka nekad neatceros vinja vaardu?

Sauls.

Jā, tie abi labie - gādā, lai mēs varētu arī pasmieties... :rofl:

A man gan arī jaunieši patīk, tikai brīžiem par daudz viņus rāda...

0

4

nu daudz par daudz vinju tur ir, es teiktu... jau tieshaam uz nerviem saak krist...

0

5

Nuuu.. man i Denīze ar Rikardo, i Glorija ar Čārliju interesē. :) Mazāk Fredijs ar Mariju. Par tiem puišiem man smieklīgi - tik... seriālistiski! Greizsirdība, iespītēšana... :D
Runājot par galveno tēmu - es arī ceru uz interesantām abu šo jauniešu attiecībām un tiešām ceru, ka cau dažādiem pārbaudījumiem, Denīze iemācīs viņu mīlēt.. ;) Jau tagad man viņš vairs ne tik vienaldzīgs pret viņu liekas. ;)

0

6

Paloma написал(а):

Jau tagad man viņš vairs ne tik vienaldzīgs pret viņu liekas.

Jā, nu tas video, kuru ieliku, kur pēc skūpsta viņš tā mīļi it kā smaida un savām lūpām pieskarās - tas man tāds ļoti mīļs moments. Tik jauki.... :give_heart:

0

7

albalonga написал(а):

Gaby + Larry Acorraladā...

nu nezinu vai strap viņeim būs tāda burvība kā accoraldā tas ir kas neatkārotjams
viņi ķopā iskatījās tik jauki
pilnīgi praīties praījās lai viņi reāli arī būt kopā

nu bet es laikam pievienojos pie viņu faniem laikam jau ditki jauki viņi kopā būs ja jau bērns un amriana es nevaru
daļēji ceru ka viņu varētu pāraudzināt uz uzrastos viņam kāda liela konkurence bet būtu arī interesanti ja viņa būtu vientuļā mātē telenovļās kas salīdzinoši nebijis

0

8

Nu.. es to video neredzēju vēl - šajā brīnumainajā datorā tas būtu sarežģīti.. :wacko:

0

9

man arī sākumā Rikardo nepatika, bet nu tagad sāk mainīties un man viņu attiecības ir interesanti skatīties :) šī situācija liek kaut bikiņ arī man pasapņot :)

0

10

aNgeL написал(а):

šī situācija liek kaut bikiņ arī man pasapņot

nu man pati marian liek pasapņot ka iņš nevar būt tād idiotsviņa tak ir tik jauk

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » Denīze un Rikardo