TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » SDA 16-20 sērijas... :)


SDA 16-20 sērijas... :)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Tātad, Liliana ir ļoti nonervozējusies, jo 1) var zaudēt darbu, 2) Martina simpātiju, to draudzību un tās sirsnīgas attiecības, kurās viņa ar ļoti lielajām pūlem beidzot nonāca... :( Tāpēc, Lili neizdom neko labāku, ka aiziet pakaļ Martinam, kurš tajā laikā cītīgi strādāja, viņš bija seifā kopā ar strādniekiem. Martins, ieraugot Lili, saka, lai viņa ietu prom, bet Lili, protams, uzstāj. :D Viņa panāc to, ka strādnieki izeja no seifa. Martins sāka kliegt uz Lili, viņi strīdējas, un Liliana, pilnīga stresā aizver lofta durvis, lai nekas nedzirdētu viņu strīdus, un lai viņiem netraucētu izrunāties... :) Bet seifs ir tā iekārtots, ka, to aizvērot, atvert to nav iespējams. Seifam ir īpašs taimeris. Pēc noteikta laika no tā var iziet. Bet tas laiks, šajā gadījumā ir ļoti daudzas stundas (neatceros, cik, bet tas ir apmēram no 10 līdz 20 stundam). Martins ir nikns, Lili ļoti satraukta. Martina ģimene par to ir šokēta. Arī paparacci uzzina par šo gadījumu un pasaka par to ziņās. Paula ir stress, šoks, depresija u.t.t. Viņa ir ļoti nikna. Lilianas māte arī uzzina par šo gadījumu, turklāt nejauši, jo gribēja apciemot Lili darbā, bet, kad atnāc, uzzināja par šo notikumu. Apmēram 2 sērijas rāda to, kā Lili sākumā strīdās ar Martinu, viņš to, protams, atlaida, bet vēlāk Lili pati kliedz uz Martinu, paskaidro tām, kādas viņai ir naudas grūtības, arī skaidro situāciju ar Havjeru Ferru (to miljonāri-bankas klientu laikam tā sauca) u.t.t. Koro4e, Liliana paliek atlaista, bet Martins uz viņu netur ļaunu prātu, viņs pat tai atvainojas par savu attieksmi, viņi apēd šokolāditi, kura ir Martinam. Vispār viss seifā ir ļoti mīļi, jauki... :) Liliana, kad atver seifu, ir diezgan laimīga, jo "pavadīja nakti" kopā ar Martinu, viņi visu noskaidroja... :) Pirms aiziešanas no bankas, Liliana palūdz Sandrai, lai tā viņai izdara pakalpojumu - atrod informāciju par Havjēru Ferru, tā tālruni, ofisa adresi... Sandra to palūdz Huliana darbiniekam, kurš strādā BNQ Martina filiālē, viņš tai palīdz, jo Sandra ar to koķetē... ;) Martins noskaidro situāciju par Himenu un uzzina, ka Paula ir tajā vainīga. Viņš saka, ka aizej no Paulas. Pat nākošajā dienā to saka viņas vecākiem, Paula ir šokēta, viņa daudz raud, lūdz piedošanu u.t.t. Martinas lēmums ir nemaināms. Viņš aizej no Paulas. Nākošajā dienā Lili, laimīga un ļoti saposusies atnāca uz Havjēra Ferras ofisu, viņa runā ar to. Havjērs uz viņu kliedz un saka, lai ta aizej. Lili tā arī dara, aizejot viņu pamana Martins, kurš tikko atnāca pie Havjēra. Viņi nedaudz papļāpa, Martinam nepatika, ka Liliana šeit bija, bet tomēr viņš bija priecīgs to ieraugot. :) Pēkšņi Martinam iezvanās telefons, tas ir Paula un Martins nejauši pasaka, ka tagad viņi ir šķirti un to, ka viņš ar Paulu neprecēsies. Liliana ir uz 7. debesīm no tādas lielas laimes... :) Martins grib pārvākties no dzīvovokļa, bet Paula lūdz to viņam nedarīt.. Martins paliek dzīvot viņa un Paulas dzīvoklī, bet Paula pārvacās - sākumā pie vecākiem, bet vēlāk pie Margaritas un Huliana... :)

0

2

Kas skatījas šīs sērijas? :) Jau zinu, ka Ragana skatījas... :D
Vispār man tas skatoties kļuva pat nedaudz žēl Paulas, viņa ļoti to visu pārdzīvoja, turklāt (aizmirsu par to uzrakstīt... :blush: ) tēvs viņai piedāvāja kļūt par Bankas prezidenti, bet uzzinādams tas slikto uzvēdību, sāka par to šaubīties... Protams, viņš nezina iemeslus, kāpēc Martins un Paula škiras... :) Vispār, vissavadākais ir Paulas vecāku reakcija... Enrike, kā es sapratu par to neskuma, viņam tā arī patīk Martins, Enrike pat sāka nojaust, ka Paula ir vainīga viņu šķiršanā... :D Lilianas māte vispār kļuva priecīga par to, ka viņi vairs nesatiekas.. :D
Liliana gan kashu zavarila... :) Tomēr vēlāk viņa to visu uzlabos, un viss kļūs vēl labāk, nekā tas bija. ;)

0

3

Oj, cik interesanti, bļin, rubi - man radās vēlēšanās to visu redzēt. Bet kad gan. Murgs... Labi, vismaz uzlikšu tūlīt lādēt vai arī kāds grib man pa skype nosūtīt????

0

4

rubi написал(а):

Jau zinu, ka Ragana skatījas...

Jā un man patika. Tikai mazliet izstiepts garumā likās. Bet tās ainas seifā...  :rofl: 
Vispirms Martins kliedz, tad Liliana uz viņu sakliedz. Un vēl sāk raudāt un Martins nezin, ko iesākt. Un kā Liliāna Martinam atdeva slapju kabatlakatiņu.  :lol:
Kad Lily aizmiga, Martins tik uzmanīgi viņu apsedza ar savu žaketi. :)

0

5

Alby, es nosūtītu, jo man visas sērijas ir saglabātas, bet man skype nav, :( kad datoru restartēja, tas nodzēsās, bet es savu niku un paroli neatceros. No jauna man nebija iemesla reģistrēties, jo visi druagi ir one.lv... ;)

0

6

Žēl. Labi, lādēšu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » SDA 16-20 sērijas... :)