TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » SDA-Kas tagad skatās šo telenoveli un pie kuras sērijās ir apstājies?


SDA-Kas tagad skatās šo telenoveli un pie kuras sērijās ir apstājies?

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Es nesen noskatījos 27. SDA sēriju... :) Es gribētu zināt, kurš vēl skatās noveli, vai domā atgriezties pie skatīšanas. Gribu to zināt, laim mēs to varētu tālāk apspriest.... ;) Vispār, es šodien ceru, ka varēšu uzrakstīt tālākos aprakstus, tāpēc, piemēram, ja kādas sērijas jums nebija interesantas, jūs pēc maniem aprakstiem varētu tās izlaist, un skatītos tālāk ar mums pašu interesantāko... :)

0

2

Es skatos! :) Esmu pie 19..  :blush2:  Ceru, ka drīz(ja nebūs tik daudz skolas lietu kārtojams) tikšu tālāk. :)

0

3

Paldies par informāciju... :)

0

4

Esmu apstājusies pie 10. sērijas un nav kad skatīties īsti, bet esmu svārstīga - ja kas interesants sāksies novele, tad pieslēgšos neskatoties uz izlaistajām sērijām.... :blush2:

0

5

Skaidrs, tātad Tevi gaidīsim... :D

0

6

Alby, vai tu nezinu, cik sēriju SDA tomēr būs? :)
   Es te prātoju un sapratu, ka skatīšos Cuando Seas Mia, PA fragmentus un vārbūt Pasion pamazām. SDA gribu noskatīties līdz beigām, lai zinātu, ar ko beidzās, bet skatīšos, laikam, ne visas sērijas. Es jau noskatījos 31. sēriju. Tālāk skatīšos caur dažam sērijām. :) Aprakstus laikam arī nelikšu. ;) Ja kādam vajag, varu pastāstīt īsi un kodolīgi, kas tur būs, jo rakstot aprakstus ne īpaši vēlos terēt laiku, labāk tajā laikā Pasion skatīšos. :) Vēlāk, protams, skatīšos "El engano". :) SDA vienmēr paliks manā atmiņā, tomēr sapratu, ka tas nav mana visvismīļākā telenovele. Tāpēc turpmāk to skatīšos daļēji. :)

0

7

nu tur no kaut kādas 40-tās būs apmēram 10 sērijas pa 15 minūtēm - slikto reitingu dēļ nogrieza. Galu gala nezinu, cik sēriju būs, bet nu ta kaut kā. Sižeta nekā nozīmīga - parādīsies El Topo un Liliana sāks šaubīties par savam jūtām pret Martinu un Paula protams arī centīgi jauksies iekšā... Vispār šai novelei gandrīz īsti sižeta nav - ne tā, kā Pasion, kur viss ir tik sarežģīti un viss sajaukts tik smalki.

0

8

Euuu, tagad man tik skumji palika un tik ļoti žēl šīs telenoveles. :(
Apstājos pie 27. sērijas un domāju tālāk skatīties katru sēriju.  :P

0

9

Raganiņa, Tevis dēļ es laikam varētu turpināt to aktīvi skatīties, bet piekritu alby, ka telenoveles sižets ir ne visai interesants. ;) Sākās viss ļoti aizraujoši, bet vēlāk sāka velkties. :) Manuprāt šo seriālu varētu filmēt tālāk, tikai vajadzētu kaut ko interesantāko piedomāt. :) (piem., ja Lili ar Martinu apprecētos, viņu attiecības, strīdi u.t.t. ;)) Tomēr, ja sērijas būs tik īsas, laikam centīšos skatīties visu. ;)

0

10

rubi написал(а):

telenoveles sižets ir ne visai interesants.  Sākās viss ļoti aizraujoši, bet vēlāk sāka velkties.

Tam laikam man arī būs japiekrīt.  Bet ja reiz esmu sākusi skatīties, tad gribu redzēt visu līdz galam. Un es jau parsvaratikai Lili/Martina ainas skatos. Bez tam, man šī telenovele kļuva ļoti mīļa. :) Gribētos gan, lai būtu vairāk darbības, bet ne tik sarežģīti kā Pasion.

rubi написал(а):

Raganiņa, Tevis dēļ es laikam varētu turpināt to aktīvi skatīties

Manis dēļ nevajag, rubi! Es vēl sajutīšos vainīga, ka tevi piespiežu! Bet paldies par tik mīļu apņemšanos.  :kiss:

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » SDA-Kas tagad skatās šo telenoveli un pie kuras sērijās ir apstājies?