TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » 3X12 "One Day, One Room"


3X12 "One Day, One Room"

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://i044.radikal.ru/0710/7e/f53bdbb3e6c0.jpg
http://i023.radikal.ru/0710/61/bb068af481e6.jpg

3X12 "One Day, One Room"

Written by:
David Shore
Directed by:
Juan J. Campanella
Song at the end:
Damien Rice's "Grey Room" which is available on his album, "9"
Also Available from Amazon UK.
Timeline:
After Christmas and still winter (homeless man says it is cold outside, Wilson has full coat and gloves when he follows House to the table by the jogging path).
The patient of the week:
A rape victim who wanted House to help her even though there was nothing to really diagnose. She has an STD and is pregnant. She believes abortion is murder and studied "comparative religion" in college.
How House becomes involved:
She comes to the clinic while House was forced to work two days in the clinic.
The mis-diagnoses:
House doesn't know how to talk to her and gets various advice from co-workers.
The privacy invasion / ethical breach:
House admits a patient with a cockroach in his ear to get out of working in the clinic and then tells his team to run expensive tests.Season 3 DVD

The final diagnosis:
After House tells the rape victim what happened to him as a child and who really did it, she opens up to him and in talking it out, she decides to terminate the pregnancy.
The clinic patient(s):
Several patients who think they have an STD, the neatnick guy who used toenail clippers to cut the hair inside his nose and had given himself athelitcs foot in his nose and the guy with a cockroach in his ear and there is a little boy who swallowed a magnet that no one can find except House. And Cameron has a clinic patient who is homeless and dying.

0

2

Oj, sērija, kas atstāj bez vārdiem un ļauj mums iepazīt Hausu daudz labāk, nekā pazinām līdz šim. Un vēl ir Camerona pretstatā, kurai vairāk negrib būt blakus un just sāpes kopā ar kādu, bet tomēr...

Fantastiskas Hausa sarunas ar izvarošanas upuri, fantastiska filozofiju sadursme, tik daudz ko pēc tam pārdomāt. Pirmoreiz Hauss atzīst, ka nezina. Un pirmoreiz mēs tā pa īstam saprotam, ka zem viņa zilajām, skumjajām acīm slēpjas ne jau tikai kājas sāpes, bet daudz, daudz dziļākas sāpes. Un vēl varam atcerēties, ka Ziemassvētku sērijā Hauss zvanīja mammai... Ai, vispār es joprojām esmu tādā "asaras sūrst acīs un nenāk ārā" stāvklī. Nav svarīgi viss cits, nav svarīgi visu citu, visas pasaules pieredze un pārdzīvojumi. Svarīgi ir tikai tas, kas notiek šodien šajā istabā...

Un manā istabā šovakar bija Hauss...

0

3

arī beidzot sanāca redzēt, un ļoti priecājos, ka redzēju šo sēriju ;) man ļoti patika tā meitene, viņai izdevās kautko atklāt Hausā un vispār piekrītu visam ko pierakstījusi albalonga :) tiešām baigi foršā sērija ;)

0

4

Kā man patīk šādas sērijas!!! Nu super.. Pat ņemot vērā to, ka daļu Hausa sēdēju pie datora..  :blush2:  Tāpēc arī īsit nesadzirdēju kaut ko... (un pati par to ļoti dusmojos). Bet tam man esat jūs - ko īsti Hauss tur izstāstīja, ko sākumā norakstīja uz savu vecmammu???  :blush2:

0

5

Viņš teica, ka pie vecmāmiņas paliekot esot baidījies blēņas un nedarbus strādāt, jo baidījies palikt pa nakti ārā pagalmā vai arī mazgāties ledusvannā... Un beigās viņš pateica, ka tā nebija vecmāmiņa, kas viņu šādi sodīja, bet tētis...

0

6

Nu to par tēti es dzirdēju, tikai nedzirdēju īsti un skaidri tos sodus. ;) Paldies... ;)

0

7

http://rb.foto.radikal.ru/0709/ca/8dd90c1eeec0.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Doktors Hauss/HOUSE MD » 3X12 "One Day, One Room"