TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » PA 15.sērija


PA 15.sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Jau domāju noskatīties arī 16.un kopā tēmu taisīt, bet nespēju.. Par 1 vēl varētu paklusēt, bet otru.. Nespēju. :D
Pirmkārt - akkk, cik skaisti, mīļi Naty un Adri uz jahtas!!! Naty tik ļoti skaista!!! Un viņi kopā tik romantiski, mīļi, aizksutinoši utt.! Plus vēl mana bezgalīgā mīlestība pret jūru.  :give_heart:  Vienkārši ar platu smaidu skatījos uz viņiem - fantastiski! :)
Otrkārt - tās ir DUSMAS!!! Jau ieraugot tekošo ūdens krānu ma nradās aizdomas, kuras gan uzskatīju apr gandrīz neiespējamām, lidz.. parādīja visu vannasistabu. Nu KĀĀĀĀĀ???? Kā viņi uzdrošinājās???? Tā ir Izabellitas vannasistaba!!! Viņas!!!!  :angry2:  :bende:  īpaši atceroties kā pirms kāzām ar Andresu viņa izmisusi "spēlējās" ar nazīti sēžot vannā.. Nu cūcība!!!!!!! Elēna nav pelnījusi tādu vannasistabu, tādu vannu - īpaši, lai graizītu vēnas!!!!  :angry2:  Nu tā - palikās labāk, izsakot visu, ko domāju. :D Man tikai žēl, ka viņa izdzīvoja!!

Eh, tagad kaut kas jāizgriež, savādāk datorā gandrīz vairs anv vietas. :/

0

2

Paloma написал(а):

Man tikai žēl, ka viņa izdzīvoja!!

:rofl:

0

3

:blush2:

0

4

he, man ar likās vannasistaba aizdomīgi līdzīga Isabelitas vannasistabai :D tad jau tomēr nerādās, fanātisma iespaidā :D ja reiz neesmu vienīgā :D

0

5

Nerādās, nerādās, tā ir Izabellas!! :(

0

6

mjaa, es arī to ievēroju... tas ir riebīgi ka tā pielīdzināja Izabelitai .. pffffff... bet jā, Naty tik skaista!! un uz jahtas tik smuki viss izskatījāass :) :) :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » PA 15.sērija