TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Huliana un Katalīnas attiecības...


Huliana un Katalīnas attiecības...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Kā jums patīk šīs parītis? Man - vispār nepatīk, sākumā, man Katalīna pat nedaudz patika, viņas ģerbšanas stils, manieres, tas, ka viņa pati nopelnīja tik lielu amatu u.t.t. Vēlā, kad viņa kļuva par Huliana mīļāko, viņa man sāka patīk daudz mazāk, jo man ir ļoti žēl Huliana sievas - Margaritas. Negribu likt spoilerus, tikai pateikšu, ka Hulians neglīti rīkojas ar Margaritu, krāpot viņu pie paša deguna. Turklāt, Margarita ir tik skaista, jauna, man patīk viņas klasiskais stils... Hulians ir īsts neģelis, turklāt viņam pašam ļoti patīk Paula...:( Es nesaprotu, kāpēc Paula neko nesaka Margaritai (viņai jau ir aizdomas par šīm attiecībam)? Savāda draudzene... :beee:

0

2

Nu nez - man Katalina nekad nav patikusi. Bet man patīk aktieris, kurš Hulianu atveido - viņš tik ņirdzīgs - reizēm rāda, kā viņš vienatnē uzvedas, kurpē kaut ko meklē - sakum ā tas kaut kad bij... Nu vispār tāds super ņirdzīgais džeks. Un vispār - man jocīgas likās viņa attiecības ar brāli Martinu - viens otru uzrunā oficiālajā formā "usted"...

0

3

albalonga написал(а):

reizēm rāda, kā viņš vienatnē uzvedas, kurpē kaut ko meklē - sakum ā tas kaut kad bij...

es to momentu īsti neatceros, nepievērsu tam uzmanību, bet piekritu Tev... ;) Viņš tiešām ir ņirdzīgs... :)

albalonga написал(а):

Un vispār - man jocīgas likās viņa attiecības ar brāli Martinu - viens otru uzrunā oficiālajā formā "usted"...

Jā, man arī tas liekas savādi, jo brāli tā uzrunāt ir savādi... :D Agrāk, protams, karaļi tā uzrunāja savas ģimenes locekļus, bet viņi nav tādi... :D

0

4

vov, tieši tā. Nu ja vēl tēti vai mammu tā uzrunā - nu vēl labi. Bet brāli, bļin. albalonga bišķi reizem neiebrauc tajās latino manierēs...

0

5

Kad viņus rāda kopā, es vienkārši pārtinu uz priekšu. Tas, manuprāt, labi izsaka manu attieksmi. :D
Pretīgi paliek, kad uz viņiem skatos.  :bad: Un iszkata ziņā-sošļisj dva uroda.

0

6

:D Es arī viņus gandrīz vienmēr pārtinu - atkarīgs no tā, cik daudz laika man ir skatīšanai... ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Huliana un Katalīnas attiecības...