TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Paulas un Margaritas ārējais izskats :)


Paulas un Margaritas ārējais izskats :)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Man ļoti patīk, kā izskatās un  ģerbas abas šīs telenoveles varones! Gribētu viņas nedaudz salidzināt... ;)
Margarita man pēc ārēja izskata patīk vairāk, nekā Paula. Man patīk viņas apģērbu stils - klasiskais, labi pieskaņots, nekā vulgāra. To pašu varu pateikt arī par Paulu, bet reizēm, Paulas apģērbi man ne īpaši patīk. Tomēr bija tādas sērijas, kad man pat vairāk, nekā Lilianas apģērbs patika Paulas - piem. Paulas zila kleita bija ļoti burvīga - īsts šiks, izsmalcinātība. Vēl man ļoti patīk Paulas mazas somiņas-aploksnītes. Es pat sev kaut ko līdzīgu gribu sameklēt. Tāpēc, varu pateikt, ka manas simpātijas - kura labāk apģērbas vairāk ir atkarīgas no sērijas, jo vienā sērijā man vairāk patīk Paula, otrā - Margarita... ;) Margarita, diemžēl, apģērbas ne ļoti kārdinoši. Tajā Paulai es dodu priekšroku. Vispār man ļoooti patīk arī kā apģērbas Katalīna. No vienas puses viņa ir līdzīga Margaritas un Paulas stilam, no otras - viņa ir vairāk kārdinošāka (laikam tāpēc arī viņa iepatikās Hulianam), nekā Margarita un reizēm - arī Paula. :)
Lūdzu, pastāstiet savus viedokļus par to. :)

0

2

Margarita ir super - man patīk gan apģerbs, gan matu sakārtojums, gan vienkāršā kosmētika un burvīgais smaids. Tomēr viņa ir pārāk iegrimusi ēnā - iespējams viņai vajadzētu mainīties, kļūt pamanāmākai un es novēlu, lai viņa atrastu sev kādu labu vīrieti, kurš viņu novērtētu.

Paula - ni tas viens brūnais tērps kad Martins viņu pameta - mans dies` - nu reāli drausmīgi. Aktrisei matiņi tik plāniņi, ka frizieris jau vairs nezina kā saķemmēt. Un vēl - kājas kā sērkociņi. Nu nepatīk man viņa pēc izskata. Bet novērtēju viņu - ar visu to viņa tomēr ir aktrise un viņas talantu noliegt es nespēju.

0

3

Margarita man patīk vairāk par Paulu gan izskata ziņā, gan kā personība.
Domāju, ka viņa vēl mainīsies telenoveles gaitā. ;)

0

4

albalonga написал(а):

Tomēr viņa ir pārāk iegrimusi ēnā - iespējams viņai vajadzētu mainīties, kļūt pamanāmākai un es novēlu, lai viņa atrastu sev kādu labu vīrieti, kurš viņu novērtētu.

Tieši manas domas! ;) :ok:  Es vnk nezināju, kā to pareizāk noformulēt... Pilnībā piekritu... ;)

Ragana написал(а):

Domāju, ka viņa vēl mainīsies telenoveles gaitā.

Jā, es ceru, ka tā arī būs... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Paulas un Margaritas ārējais izskats :)