TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Lilianas ģērbšanas stils, izskats, manieres, uzvedība. :)


Lilianas ģērbšanas stils, izskats, manieres, uzvedība. :)

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Man ļoti patīk, ka ģērbjas Lili. ;) Vispār man arī ļoti patika, kā Žariku Leonu ģērba telenovelē Dora la celadora. :) Vienmēr gribēju lidzināties viņai, man pat bija tāds pats matu izgriezums kā viņai.  :P  Tāpēc bija neticami priecīga, kad pamanīju, ka man ir tādas pašas matu spradzes, ka Lilianai... :D (metāliskas, maziņas) Man tas māsa Rīgā nopērka... :D Man ļoti patīk Lili frizūras, bet, man liekas, ka Lilianai ne īpaši piestāv aste. :)
Man ļoti patīk Lilianas žaketes - viņai ir vienādas žaketes, atškiras tikai krāsa...:D Ja nemaldos, tad viņai bija tādas - roza, zaļa, dzeltena u zila žaketes... Vēl, protams, man patika viņas izskats 1. sērijā ofisā, vēlāk 1.-3. sērijā tajā ballītē, vēlāk - viņas izskats, kad viņa bija pie Havjēra Ferro, lūdza to pārdomāt, vēlāk, man viņa iepatikās partijā pie Martina... :) Vot tā.. ;)
Vispār ar vārdu lindo/lida man tagad asociējas Ragan un Lili, jo Liliana vienmēr Martinas sāka - Ud es tan lindo vai que lindo, este es tan lindo u.t.t :D Viņas uzvedība man ir pieņēmama, bet man ne īpaši patīk tas, ka viņa pati uzmācās Martinam, jo es domāju, ka viņa to grib savaldzināt tā, lai tas nebūtu uzmācīgi, bet reizēm, tiesām liekas, ka viņa tam uzbāžas... :( Es pieradu pie vnk telenoveļu modeļa, kad vīrietis iekaro sievietes, vai, kā Rūbijā - viņa taču savaldzināja Ektoru, Alegandro un daudzus citus, bet tas nebija uzmācīgi, viņa ar savu skaistumu un šarmu panāca to, ka vīrieši paši skraidīja viņai pakaļ... ;)

0

2

rubi написал(а):

roza, zaļa, dzeltena u zila žaketes...

balta ar bija.

Nu man bišķi apnika tās vienādās žaketes un reizēm bižuterija ir uzmācīga - pie dzeltenās žaketes tādi milzu auskari dzelteni te nesen bija. Bet nu man patīk tie džemperīši, kur mugura plika - no priekšas ļoti tā noslēgti - pat izgriezuma gandrīz nav - bet kad pagriežas - plika, kārdinoša muguriņa... :rofl: Dikti viltīgi!!!!! Nu neapšaubāmi kārtējoreiz varu tikai apbrīnot to, ka latīņamerikāņu sievietes lielākā daļa bez krūšturiem staigā - nu tie topiņi9 tādi. Tāpēc jau daudzas operācijas taisa, jo dabīgi krūtis nu vienkārši nevar tā stāvēt. Nu vel jau ir arī visādi triki - iešuvumi iekšpusē topiņos u.c. Bet par žharich - cik zinu - operācijas viņa nav taisījusi. bravo!

Man dikti patīk tie viņas platie džinsi, kad viņi futbolu skatījās. Vēl dievinu lillā krekliņu ar pieguļošo gurnu daļu - nu tunika principā. Bet vispār - smuki kopumā.

Zharikai redz ir tāda sejas forma - četrkantīgā, tāpēc tādi izlaisti mati viņai daudz labāk piestāv - nomaske. Bet aste izceļ to sejas formu un tad nav tik jauki. A viņas uzvedība - nu ir viņa tāda - mūsdienu sievietes un maza, niķīga bērna sajaukums :rofl:  Nu ir jau biķi pa traku, bet skaidrs ir viens - var teikt pamācība - ja Lili tik uzbāzīgi neuzvestos, tad skaidrs kā diena - Martinu viņa nekad tā arī nedabūtu. Te man jāpiemin Martina tēvs un Marta - kā man patīk kā viņš tā vecmodīgi aplido viņu - dievinu vienkārši... :blush2:

0

3

Lili gērbjas pēc pēdējās modes. Šobrīd man tas patīk, bet ne vienmēr.

rubi написал(а):

ar vārdu lindo/lida man tagad asociējas Ragan un Lili

:rofl: Que lindo! :D  :kiss:

rubi написал(а):

viņa pati uzmācās Martinam

Nu, es teiktu, pati atklāj savas jūtas, vēl pirms to izdarīja Martins. Bet pirmais viņš to nemaz nevarētu izdarīt, jo Lili to saprata daudz ātrāk, bet šis vēl nav aptvēris.
Laikam jau ir, bet 24. sērijā, līdz kurai esmu tikusi vēl nav. :D

albalonga написал(а):

dievinu lillā krekliņu ar pieguļošo gurnu daļu - nu tunika principā.

Aha, tas man arī patika. :)
Manieres? Skatīties ir interesanti un smieklīgi, tāpēc man patīk.

0

4

Ragana написал(а):

Que lindo!

:D  :friends:  :kiss:

Ragana написал(а):

Nu, es teiktu, pati atklāj savas jūtas, vēl pirms to izdarīja Martins. Bet pirmais viņš to nemaz nevarētu izdarīt, jo Lili to saprata daudz ātrāk, bet šis vēl nav aptvēris.

albalonga написал(а):

A viņas uzvedība - nu ir viņa tāda - mūsdienu sievietes un maza, niķīga bērna sajaukums   Nu ir jau biķi pa traku, bet skaidrs ir viens - var teikt pamācība - ja Lili tik uzbāzīgi neuzvestos, tad skaidrs kā diena - Martinu viņa nekad tā arī nedabūtu.

Piekritu jums abām, ka ar citādāku uzvedību viņa Martinu nekad neiegūtu... ;)

albalonga написал(а):

balta ar bija.

:D

albalonga написал(а):

Zharikai redz ir tāda sejas forma - četrkantīgā, tāpēc tādi izlaisti mati viņai daudz labāk piestāv - nomaske. Bet aste izceļ to sejas formu un tad nav tik jauki.

Es to jau Dora la celedora pamanīju... ;) Ceru, ka aktrisei retāk būs tāda frizūra... :)

albalonga написал(а):

Bet nu man patīk tie džemperīši, kur mugura plika - no priekšas ļoti tā noslēgti - pat izgriezuma gandrīz nav - bet kad pagriežas - plika, kārdinoša muguriņa...  Dikti viltīgi!!!!! Nu neapšaubāmi kārtējoreiz varu tikai apbrīnot to, ka latīņamerikāņu sievietes lielākā daļa bez krūšturiem staigā - nu tie topiņi9 tādi. Tāpēc jau daudzas operācijas taisa, jo dabīgi krūtis nu vienkārši nevar tā stāvēt. Nu vel jau ir arī visādi triki - iešuvumi iekšpusē topiņos u.c. Bet par žharich - cik zinu - operācijas viņa nav taisījusi. bravo!

Es to nepamanīju...  :blush:  :D Nākamreizi skatīšos uzmanīgāk... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sobregiro de Amor » Lilianas ģērbšanas stils, izskats, manieres, uzvedība. :)