TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Pēdējie jaunumi par VCASP


Pēdējie jaunumi par VCASP

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Jueves, 1 de noviembre del 2007
FUENTE PRODU(Gracias Lety por la nota!)

La primera novela de Estudios Mexicanos Telemundo ya arrancó grabaciones en diferentes locaciones del DF y también en ciudades cercanas como Hidalgo. María Catalina Kennedy está a cargo de este proyecto bajo la supervisión de Aurelio Valcárcel de Telemundo Studios en Miami.

La empresa ha mantenido hermetismo hasta ahora, pero se sabe que está preparando un comunicado de prensa para dar los detalles de esta su primera producción en México, hecha completamente en HD.

Estudios Mexicanos Telemundo es una sociedad entre Grupo Saba de México y Telemundo NBC.

Tas iepriecina - beidzot tiek gatavotas ziņas presei, noteikti arī kāda bilde paspruks un promo. albalonga dejo - jau sagaidīt nevar... :dance:

0

2

albalonga написал(а):

Tas iepriecina - beidzot tiek gatavotas ziņas presei, noteikti arī kāda bilde paspruks un promo. albalonga dejo - jau sagaidīt nevar...

Jā! Beidzot būs kaut kas zināms... ;)  :yahoo:  Vispār nevaru sagaidīt šo telenoveli, pat neskatoties uz lielu laika trūkumu...
;)

0

3

es saprotams arī nevaru sagaidīt un reizē arī La Traicion gaidu. Nojūgties var. Bļin, vēl SDA atsāku skatīties. Bet kad to visu???? Šausmas...

0

4

albalonga написал(а):

vēl SDA atsāku skatīties.

Par to man liels prieks. :)
Laika trūkums ir mūsu visu probēma. Ja atrodi risinājumu, pasaki, ok? :)

0

5

Mjā, man tas pats - it kā gaidu gan šo, gan Traicion, bet pat Pasion nespēju skatīties... :/ kur nu vēl divus citus.. :/

0

6

Paloma написал(а):

Traicion

TU arī!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! danna ir ārkārtīgi iepriecināta, ka arī Paloma gaida.
:D  :D  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Pēdējie jaunumi par VCASP