TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Video ielādēšānas pamācība no apmaiņas serveriem


Video ielādēšānas pamācība no apmaiņas serveriem

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Instrukcija, kā ielādēt video:

1. solis - ierakstiet burtiņus/cipariņus norādītajā lodziņā:
[реклама вместо картинки]

Pagaidi norādītās sekundes, kamēr fails gatavs ielādei:
[реклама вместо картинки]

Nospied uz Click here to download:
[реклама вместо картинки]

Kad atveras ielādes logs, spied Save un izvēlies, kurā mapē savā datorā failu saglabāt:
[реклама вместо картинки]

Ja sākumā atvērtajā logā parādās teksts, ka All slots (100) for your country Latvia are busy, tad tas nozīmē, ka šobrīd visas ielādes vietas ir aizņemtas un jāmēgjina vēlāk.

0

2

Failu ielāde no rapidshare.de

COMO BAJAR CON RAPIDSHARE.DE :

1: Click en FREE
[реклама вместо картинки]

2. Espera .....
[реклама вместо картинки]

3. Click en "DOWNLOAD"...
[реклама вместо картинки]

0

3

tas jau ir pasrak gruti

0

4

ANINA написал(а):

tas jau ir pasrak gruti

Kas tur grūts - nesapratu! Tur jau viss angliski rakstīts - tik jālasa un gan jau angliski kaut cik zini, lai saprastu...

0

5

ES LOTI LABI SAPROTU ANGLU VAL !!! TAKSTO MAN NEVAR BUT PROBLEMU BET MAN IR CITUR !

0

6

ANINA
Kur tieši?

0

7

zini kad es gribu noladet man nav tada pasa izskata lapa ka ir p[aradita ( augspuse ).un talak tur iet kads arprats....

0

8

Nu tur droši vien ir rakstīts šis teksts

All download slots assigned to your country (Latvia) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you!The Megaupload Internet Explorer toolbar was developed to make your uploads
faster and more convenient.

It is available to all Megaupload users free of charge.

Benefits:

Powerful high-speed uploading
Automated batch uploads
Upload resume
Integrated Yahoo! Search
Integrated Alexa site info
No more country slot limiations for you

System Requirements:

Microsoft Windows (98, ME, NT, 2000, XP or Vista)
Microsoft Internet Explorer version 5.0 or greater

To begin installing the Megaupload Toolbar, click the button below.

Un tālāk seko poga

Download the Megaupload Toolbar - spied tur un ielādē Megaupload toolbar. Tad tevi laidīs pie ielādēšanas, pat ja visas simts Latvijai atvēlētās ielādes vietas būs aizņemtas...

0

9

man ir jautājums nedaudz par citu video tēmu. kā ielikt video forumā, tā lai citi arī to redzētu?

0

10

nu tā var ielikt tik youtube.com video. Jāliek links tagos. [youtube]http://[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Video ielādēšānas pamācība no apmaiņas serveriem