TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 19.sērija


19.sērija

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

nu, nezinu tik daudz drīkst komentēt. tāpēc runāšu caur puķēm, tā teikt.

nu jā. tas jau tā kā sāk likties par traku - 3 reizē. :O

nu, Rohēlio ir --->  :rofl:

ak, nabaga Inese

un, protams, Agata un Manuels -----> :D

ko saka tie, kas jau noskatījās?

0

2

:rofl: hihihi... :rofl:

visām trim reizē stārķi atlidoja...

0

3

njā, bet patiesībā - tas lielais neloģiskums jau sāk traucēt.

allosha paziņoja, ka vairs neskatīsies PA :O

0

4

angelina написал(а):

nu jā. tas jau tā kā sāk likties par traku - 3 reizē.

Ahaaa - pēkšņi visas trīs..Stārķi baigi aktīvie. :D Es ar biju šokā, kad Nat izrādījās stāvoklī!!! It kā tik... idiotiski, un jā, neloģiski, bet kaut kad Naty un Adriana sarunas laikā apjautu, ka man kaut kādā ziņā patīk, kas notiek.. Kaut kā šķita, ka tam tā ir jābūt.. Nemāku paskaidrot. Gr.

angelina написал(а):

ak, nabaga Inese

Jā gan.....

angelina - nu domāju, taisot noteiktai sērijai tēmas nav jārunā caur puķēm. ;) Es piemēram nebāžu degunu neredzētas sērijas apspriešanā. Gan jau, kurš negribēs zināt, tas nelasīs. :) Tā ka droši. :D

0

5

nu vo, bet man bail, ja nu kāds sāk kauties :O

0

6

Nu tad Tu dod pretī - lai zin, ka av ko skatīties, kur nevajag, ja negrib spoilerus. :D

0

7

angelina написал(а):

allosha paziņoja, ka vairs neskatīsies PA

wow... neticami. Viņa tak ir liela Lores fane. Pat jocīgi paliek. Ar ķermeni Azerbaidžāna un dvēseli Maiami... Nu ko var teikt - retingi jau ar mazi. Nezinu. Man vispār bail paliek. Telemundo laikam vispār neviena scenārista vair nav. Lai tad labāk taisa rīmeikus - vismaz ir pamats uz kā balstīties. Bet oriģinālie sanāk reāli murgi...

Un Elēna strādā - ļoti asprātīgi. Kur ir loģika - Elēna ne mūžam nestrādātu - viņa spiestu naudu no savas mammas un adri.

Nu labi - Denīze varēja palikt stāvoklī, bet Glorija - bļin - viņi abi tak vienmēr gultā un vienmēr tā saplānoti ar sexu nodarbojas. Nu ja nu vienīgi Glorija speciāli, lai Čarlijs viņu apprecētu...

Bet Nati - nu jocīgi. Es biju pārliecināta, ka Manuels vienkārši ielīda pie viņas gultā, lai Nati ģimenes priekšā izskatītos, ka kaut kas bijis, bet tagad tad jau sanāk, ka viņš viņu izvarojis, kad viņa bija bezsamaņas.

Labi, murgs vispār.

0

8

albalonga написал(а):

Un Elēna strādā - ļoti asprātīgi. Kur ir loģika - Elēna ne mūžam nestrādātu - viņa spiestu naudu no savas mammas un adri.

Es arī biju pārsteigta.. Bet nu arī - ja strādā, tad loģiski, ka jau pei kāda zināma tēla.  :rofl:  Nu kāpēc ne pie dēla meitenes tēva? :D

albalonga написал(а):

Nu ja nu vienīgi Glorija speciāli, lai Čarlijs viņu apprecētu...

Bet tieši tā jau arī ir - viņa speciāli palika stāvoklī.

albalonga написал(а):

Bet Nati - nu jocīgi. Es biju pārliecināta, ka Manuels vienkārši ielīda pie viņas gultā, lai Nati ģimenes priekšā izskatītos, ka kaut kas bijis, bet tagad tad jau sanāk, ka viņš viņu izvarojis, kad viņa bija bezsamaņas.

Jocīgi gan. Pa kuru laiku viņš paspēja? Tak tikko zvanīja pie durvīm, tad viņš aizgāja - cik tad tur pagāja līdz ģimene iegāzās istabā? Nesaprotami..
Bet nu tik un tā PA skatīties nebeigšu - tas nu točna. :D

0

9

Paloma написал(а):

Bet tieši tā jau arī ir - viņa speciāli palika stāvoklī.

Nu skaidrs - es vienkārši nespēju paciest Gloriju tāpēc tinu uz priekšu.

0

10

:rofl:  Nu tas bija viņas gudrais plāns kā nokārtot attiecības. Lai jāprecas un ģimene vairs neko nevar padarīt. ;)

0

11

hihihi... Izskatās pēc viņas. Nu neciešu es viņu un neciešu tās aktrises balsi - es vienkārši centīgi pārtinu, kad kadrā viņa parādās... :rolleyes:

0

12

zini, Glorijas balss ir līdzīga Agatas balsij  :rofl:

bet tiešām baigais samurgojums :D

a šiten alloshas frāze - Мне очень жаль, но я не буду  больше смотреть этот сериал. ( жаль потерянного времени) .

:cray:

0

13

Nu jā - alloshu jau var saprast. A es pagaidām skatīšos, bet ļoti iespējams, ka ar La Traicion un El Engano sākšanos šito pametīšu... Vispār riebjas man tik regulāri pēdējā laikā vilties telenovelēs. Radās vēlēšanās paspītēties un sākt lādēt visas Acorralada sērijas un skatīties tās...

0

14

nu, es katrā ziņā skatīšos. Lore jau nav vainīga, ka tāds scenārijs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pecados Ajenos (Telemundo) » 19.sērija