TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 45. nedēlas 2007 video ....


45. nedēlas 2007 video ....

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

nu nezinu nevarēju neilikt prasīties prasījās jo mana nedēļa sākaās ar ši video prieku

el brindis Trailer( ar manu anu)

0

2

Nu žēl, ka video kvalitāte tik sūdīga. Mani bildes daudz spēcīgāk iedvesmoja. Bet vispār - nu gribas jau man šito filmu redzēt un tavā iespaidā Ana tik mīļa kļuvusi...

0

3

Nu, lai pinocchio man pāris gadus atpakāl būtu teicis, ka man Ana tā patiks - neticētu, pat ne sapņos.
Tagad tiešām ar prieksu skatos viņas bildes un ķeru iespēju redzēt katru viņas filmu.
Un šī īpaši valdzina - bilds ir ārkārtīgi iedvesmojošas.
Bet apšaubu iesopēju kaut kad redz;et.

0

4

albalonga написал(а):

Nu žēl, ka video kvalitāte tik sūdīga. Mani bildes daudz spēcīgāk iedvesmoja. Bet vispār - nu gribas jau man šito filmu redzēt un tavā iespaidā Ana tik mīļa kļuvusi...

nyu man jau liekas ka tur paša filmāšanas laukumā visu lai8ku bijis kāds profesionāls fotogrāfs, bet nu bildēm tomēr jābut labai kvalitātei ja jau orģinālajā lapā liek parasti , nu cik anas filmām ir lapas tur bilžu no filmāma maz, bet ';seit daudz un pat varne labas un jaukas
jau zinu ka dažas būs iesprukušas manā ziemmasvētku darbā
bet nu prieks ka tev kļuvusi tik mīļa nu man tava gabija nav tik mīļa bet nu cenšos jau ielikt viņu savos darbos, to ka viņa ir skaista un laba aktrsies nenoliedzu bet nu es jau viņu ar anu nesalīdzināšu lai neliktosa ka ditki kritizēju

danna написал(а):

Nu, lai pinocchio man pāris gadus atpakāl būtu teicis, ka man Ana tā patiks - neticētu, pat ne sapņos.

:P mana ana  :P
bet nu prieks ka tagad a'jēdzis jo mana ana ir varen jauka varen skaista un vispār dievīga

danna написал(а):

Tagad tiešām ar prieksu skatos viņas bildes un ķeru iespēju redzēt katru viņas filmu.
Un šī īpaši valdzina - bilds ir ārkārtīgi iedvesmojošas.
Bet apšaubu iesopēju kaut kad redz;et.

nu jā bet nu maz  jau tās iespējas kaut viņas fimu ir daudz pēdēnjos gados kopš azektam tā pasli9ktāk, vēl joprojām dusmojos uz telemundo ka nav aizvilcis, un iekārtojis tā man tikīkami kādā varen jaukā ftelenovelā ar kādu varen skaistu partneri, dumajais telemonudo
tātad ana = bildes = jaukas = iedvsmojošas tā men bijis vienmēr, jauki priecājos par katru juanumu

danna nē tu man dabūji sapo cerams darbūšu to kaut tubītē un vēlāk lādējamā versij
aun tqjād sakarā tu man varētu nolādēt lūdzu sapo tur tas pando jānoldādē bet man kas nesanāk, kā jau pinocchio

0

5

pinocchio написал(а):

aun tqjād sakarā tu man varētu nolādēt lūdzu sapo tur tas pando jānoldādē bet man kas nesanāk, kā jau pinocchio

dod linku, kur var sapo nolādēt caur pando - es nolādēsu un tev nosūtīšu...

pinocchio написал(а):

vēl joprojām dusmojos uz telemundo ka nav aizvilcis, un iekārtojis tā man tikīkami kādā varen jaukā ftelenovelā ar kādu varen skaistu partneri, dumajais telemonudo

Es nedomāju, ka te Telemundo pie vainas. Drīzāk gan Ana pati negrib telenovelēs, bet labāk filmās filmēties. ņemot vērā, ka Anas menedžeris ir Gabriel Blanco - ja viņa gribētu, viņš noteikti iekārtotu viņu telemundo...

0

6

albalonga написал(а):

dod linku, kur var sapo nolādēt caur pando - es nolādēsu un tev nosūtīšu...

nu dannas ir ieliksusi  filām sapo tur viņa ielika

liels tev paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaldies tu esi varen jauka
un ja jau ielādē varui arī noskatīties

albalonga написал(а):

Es nedomāju, ka te Telemundo pie vainas. Drīzāk gan Ana pati negrib telenovelēs, bet labāk filmās filmēties. ņemot vērā, ka Anas menedžeris ir Gabriel Blanco - ja viņa gribētu, viņš noteikti iekārtotu viņu telemundo...

es pat nezināju ka tas ir viņas men'džeris ir blanko
un es visu laiku blanko uzkstīju par fotogrāfu
bet man patīk telemundo vainot jo filamas neredzu
kaut filmas ir ideālas
bet nu enzināju ka viņš tik varen labs jkā menedžeris, labi vispaŗ nezin';aju ka tas ir menidžeris
bet anais veicas j jau tik labs

0

7

Jā, Gabriels Blanco ir menedžeris un lielisks menedžeris. Labi, linku dodos meklēt.

0

8

albalonga написал(а):

Jā, Gabriels Blanco ir menedžeris un lielisks menedžeris. Labi, linku dodos meklēt.

nu to es nezināju
nu tad anai tiktiešam ir paveicies
bet nu viņa jau arī ir varen talantīga un skasita protams un viņu vienkārši nevar neivērot

un es viasu laiku domāju ka viņš fotogrāfs, tas nozīmē ka tavai gabijai arī viņš ir menedžeris????

āāā un un vēlreiz paaaaaaaaaaldies tev
bet nu ceru ka tu aī noskatīties

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 45. nedēlas 2007 video ....