TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 46. nedēļas 2007 citāts ir...


46. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

"Para Ser Mala No Se Necesita Un Motivo, Perra Se Nace"

CATHERINE SIACHOQUE par Inesi un citām ļaundarēm, kuras viņa ir atveidojusi...

Telemundo producenti tikās ar Eriku Vonu un... telenoveles laikā nogalinās gan Luisito, gan viņa draugu Ektoru, gan Anselmo un Lauru un droši vien, ka vēl kādu. Kopā scenārijā esot apstiprinātas 5 slepkavības. Neviens jau neko neziņoja, bet man domāt, ka Inese būs ta, kas par tām parūpēsies...

0

2

nju ko - priecē, ka Sjačokes citāts ;) kopā 5 slepkavības? hmm.. nav jau pagaidām tik daudz, salīdzinoši, lai gan man atkal žēl, ka Sjačokes varone slepkavo.. gribētos kaut vienu , kas ir eleganti ļauna, maitīga bet ar jūtam, un ne slepkava :D sapņi, sapņi..

0

3

hmm, man tādas aizdomas, ka kritīs arī Monika... būtu ļauni viņu mums atņemt...

es negribu, lai Luisito mirst :( nabaga Naty  :cray:

0

4

Koooooo??? Luisito un viņa draugu???? Kooo??? Nu nēēēēē!!!! :(:(:( Pirmā tiešām lielā vilšanās PA.. :(
Un tiešām varēja iztikt bez tām slepkavībām.. arī negribu, lai Inese ir tāda slepkava, pagaidām man viņa ļoti patika - ir tāda kā aNgeL teica, maitīga, bet ar jūtām. :/ ehhh.. nu ko.. :/ neko nepadarīs. :/

0

5

Nu producenti redz uzskata, ka pārāk garlaidīcgi vienkārši tāpat. Tierra de Pasiones bija labi panakumi un tur Marsiju slepkavoja. Te voy a ensenar a querer arī tas pats... Nu man Luisito dikti zēl Un viņa draugu arī. Viņi tik skaists pāris... Bet Monika - dies nedod - es tak viņu dievinu...

0

6

Un foršus varoņus galināt ir interesantāk??? :(:(:(

albalonga написал(а):

Nu man Luisito dikti zēl Un viņa draugu arī. Viņi tik skaists pāris.

Tieši tā.... :(

albalonga написал(а):

Bet Monika - dies nedod - es tak viņu dievinu...

N-n-n-nēēēē!!!  :bail:  Moniku nē!!! Es arī viņu dievinu - fantastiska varone!!

0

7

nē, nu ir tā, ka lielai daļai Siačokes fanu patīk, ja viņas varone slepkavo :D bet nu tas ir stulbi :(  man, piemēram, Tierra de pasiones likās kkas galīgi debils. nu nepatīk man slepkavības. jo mazāk, jo labāk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 46. nedēļas 2007 citāts ir...