TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Raksts par El Engano prezentāciju angļu val. + sižets


Raksts par El Engano prezentāciju angļu val. + sižets

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

TELEMUNDO CELEBRATES THE START OF PRODUCTION OF ITS NEW TELENOVELA 'EL ENGAÑO' (THE BETRAY)

Produced by Telemundo Studios Mexico, the novela boasts an all-star cast including Fernando Carrillo, Gaby Espino, Susana Dosamantes, Héctor Bonilla, Dominika Paleta, Pablo Azar, Salvador Pineda, Héctor Suárez Gomís, Tina Romero and Harry Geithner

México DF – November 16, 2007 - In an event last night in Mexico City, Telemundo celebrated the start of production of "EL ENGAÑO" (The Betrayal), the first original novela to be produced in Mexico by Telemundo Studios Mexico. It stars Fernando Carrillo and Gaby Espino, along with a stellar cast including Susana Dosamantes, Héctor Bonilla, Dominika Paleta, Salvador Pineda, Héctor Suárez Gomís, Tina Romero and Harry Geithner, among others. "EL ENGAÑO" will be broadcast in the United States on the Telemundo Network near the beginning of 2008.

Telemundo has also announced that Fernando Carrillo and Gaby Espino have signed an exclusive contract with the network, effective with the beginning of this project.

Santiago de Landeros (Fernando Carrillo) romances and seduces Andrea Robles Conde (Gaby Espino) in order to avenge the death of his brother Diego Platas (Harry Geithner), who killed himself because of a woman who betrayed him and left him bankrupt. Through a series of coincidences and misunderstandings, Santiago comes to believe that Andrea is that woman; he marries her and takes her away to a remote hacienda where he makes her life hell. By the time Santiago learns that it was not Andrea but his cousin Alma (Dominika Paleta) who drove his brother to his death, it's too late… he has lost Andrea and she despises him. What will Santiago do to regain Andrea's love?

Taping of this high-definition production will take place on location with the support of the governments of Hidalgo and Querétaro. A number of squares, haciendas and picturesque settings have been selected in those areas to capture the magic and local color of Mexico. A grand residence in Mexico City will also serve as a backdrop for the story.

This telenovela is directed by José Acosta Navas and Mauricio Meneses, and produced by Rafael Urióstegui. The Creative Vice President of Telemundo Studios Mexico and Executive Producer of this project is María Catalina "M-K" Kennedy.

Telemundo, a U.S. Spanish-language television network, is the essential entertainment, news, and sports source for Hispanics. Broadcasting unique national and local programming for the fastest-growing segment of the U.S. population, Telemundo reaches 93% of U.S. Hispanic viewers in 210 markets through its 16 owned-and-operated stations, 36 broadcast affiliates, and nearly 700 cable affiliates. Telemundo is wholly owned by NBC Universal, one of the world's leading media and entertainment companies.

+1

2

Ai, man patīk ka Gabijas varoni sauks Andrea un ka tā ļauna būs māsīca nevis māsa. Un vispār - sižets tik lielisks. Nu man ļoti, ļoti patīk. Ta gaidu. Oj, albalonga laimīga... :dance:

0

3

By the time Santiago learns that it was not Andrea but his cousin Alma
Es ta sapratu, ka Dominika Paleta atveidos nevis Andreas (Gabijas), bet Santiago (Fernando) māsīcu. ;)
Man arī patīk, ka Gabiju sauks Andrea. :) Skaists vārds.

0

4

Nē, Alma ir Andreas māsīca. Tur vienkārši ir kļūda - vajadzētu būt her cousin Alma. Tektsd vienkārši tulkots no spaņu val. un šur tur aizmirsies pielabot...

0

5

Es arī padomāju, ka ir tāda iespēja par kļūdu. ;) :D Jo pat sižeta bija teikts, ka Santiago sajauks Andrea medaljona dēļ, bet tas taču nevarētu būt, ka Andreai un Santiago māsai būtu vienādi medaljoni (tieši šajā telnovelē tas būtu pārāk liela sakritība), bet ja viņas ir māsīcas, tas ir loģiski. ;)

0

6

Nu izklausās jau dikti interesanti. Santjago brālis pašnāvību uztaisīs un viņs nolems atriebties, bet zinās tikai, ka tai sievietei ir tāds medaljons. Nu Andreai tādu ieraudzīs un uzreiz nodomās, ka viņa. Viņš gribēs nodarīt viņai to pasu, ko viņa - kā viņs domā - nodarījusi viņa brālim. Viņš viņu savaldzinās, iekaros un apprecēs. Viņa ļoti iemīlēsies viņā. Tad viņš aizvedīs viņu uz kaut kādu attālu rancho, kur sarīkos viņai reālu elli. Jau vien iedomājoties, kā un ko viņi tur abi darīs, strīdēsies, jās ar zirgiem un noteikti arī skūpstīsies un viņš centīsies pretoties savām jūtām. Tas ir tik super. Un tad, ka viņš jau viņai būs nodarījis tik tālu pāri, ka viņa sāks viņu nīst, tikai tad viņš uzzinās, ka viņa ne pie kā nav vainīga. Oj, kā man patīk, ka vīrieši cieš mīlestības dēļ... :rofl:
Es pieņemu, ka Andrea paliks stāvoklī, bet neteiks neko Santjago. Un tad vēl citi varoņi tak gaisu jauks. Ai, albalonga ir sajūsma un patiesi nespēj vairs sagaidīt šo noveli...

+1

7

Es sižetu tieši tā arī sapratu. :) (prieks par manu angļu valodu :D)
Es arī, kad sāku iedomāties, kā viņi strīdēsies u.t.t, vēl vairāk gribu šo telenoveli. ;) Gabija un Fernando būs ļoti kaislīgs pārītis. ;) Runājot par to, ka Andrea iespējams paliks stāvoklī - man tas neienāca prātā, bet tas būtu ļoti loģiski. ;) Man liekas, ka Andreas māsīca iemīlēsies Fernando vai vismaz centīsies viņu iekarot. ;)
   Man ļoti patīk sižets, aktieri, un laikam ļoti patīks mūzika... :D Kvalitāte arī būs lieliska (paldies Telemundo)... Ceru uz ļoooooti augstiem reitingiem, jo gribu lai to pārādītu TV3 (tā laikam arī notiks ;))
   

albalonga написал(а):

Oj, kā man patīk, ka vīrieši cieš mīlestības dēļ...

Tieši manas domas! :rofl:

0

8

Oj, beidzot man te kāds, kurš arī ieinteresēts, a to es tik info lieku un nekadas reakcijas... :kiss:

0

9

Jā sižets ir interesants tāds piesaistošs!!!!!!Domāju noteikti skatīties,jo pateicoties albalongai man ir diezgan iepatikusiess Gabija(viņas dēļ vien skatītos) un Fernando Carillo ar labs!!!!!Tā ka ar mani vari rēķināties kā pastāvīgu skatītāju!!!!

0

10

:yahoo:

Oj, kā tu man garīgo uzlaboji. mmaarriiaa un rubi tikko izvirzās manu mīluļu saraksta kalngalī. Vispār es pat sāku domāt, ka man vajadzētu Pasion noskatīties. Jo laiks ir - es skatos Concebido Sin Pecado, bet sižets nav diez ko labs. Moš tās vietā labāk Pasion noskatīties...

0

11

albalonga написал(а):

mmaarriiaa un rubi tikko izvirzās manu mīluļu saraksta kalngalī.

:friends:   :kiss:  Cik mīļi! :) Tu mums arī esi visvislabāka!!! :)

0

12

albalonga написал(а):

Oj, kā tu man garīgo uzlaboji. mmaarriiaa un rubi tikko izvirzās manu mīluļu saraksta kalngalī.

:kiss:Tas tiešām ir dikti jauki!!!!!Tu  mums esi pati pati vislabākā īsts dārgums alby   :kiss:!!!!!

albalonga написал(а):

Vispār es pat sāku domāt, ka man vajadzētu Pasion noskatīties.

Ja tu zinātu kā  mani iepriecina šis teikums:)!!!!!
Iesaku paskatīties, jo nu telenovele kā tāda manuprāt laba sižets arī  interesants!!!!!!!
Ja tu skatītos būtu vismaz vēl kāds cilvēciņš kurš skatās!!!!!!!!

Vispār tas ir baigi labi,ka būs tāds seriāls kā Engano , ko varēšu skatīties ar aizrautību!!!!Kautnu ātrāk varētu viņu redzēt!!!!!!

0

13

:D  :blush2:

Paldies, mīļumiņi!!!! :kiss:

Uzlikšu tūlīt lādēties pirmās Pasion sērijas. mmaarriiaa, cik tālu esi tikusi skatoties Pasion????

0

14

mmaarriiaa tagad ir patiesi laimīga, ka tu sāc lādēt sērijas :D !!!!!
Jau līdz 47 sērijai!!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (21.11.2007 23:03)

0

15

Oho, grūti būs tevi panākt. Pie tam ņemot vērā, ka nu nekādā gadījumā neskatīšos to slikto kvlitāti, bet tos labās kvalitātes video, kuri pagaidām ir tikai līdz 11. sērijai...

0

16

albalonga написал(а):

Pie tam ņemot vērā, ka nu nekādā gadījumā neskatīšos to slikto kvlitāti, bet tos labās kvalitātes video, kuri pagaidām ir tikai līdz 11. sērijai...

Es rīt pameklēšu varbūt ir vairāk sēriju no megauplod kur ir labāka kvalitāte nekā tajos video kurus var redzēt internetā!!!!!

albalonga написал(а):

Oho, grūti būs tevi panākt.

nekas vismaz galvenais,ka tu skaties tu gan esi īsts malacis!!!Varbūt vēl panāksi,joman bieži sanāk visas nedēļas sērijas skatīties tikai tad,kad ir brīvāks laiks un darba dienās tas sanāk reti!!Nezinu varbūt,ja ļoti cītīgi skatīsies panāksi kaut arī esmu tālu tikusi nu nezinu!!!!!!

0

17

da labi - dabūsi kopā ar mani atcerēties sākumu. Turklāt es savā nepacietībā noteikti patīšu šo to uzpriekšu, tā, ka gan jau. Nu bet tikai to labo kvalitāti - lādēju tagad caur pando 3 sērijas uzreiz un datoru bremzē pamatīgi. Katra serija gandrīz 200MB

0

18

albalonga написал(а):

da labi - dabūsi kopā ar mani atcerēties sākumu.

Labi pateikts :D !!!!ok mēģināšu atcerēties!!!!!!

albalonga написал(а):

Turklāt es savā nepacietībā noteikti patīšu šo to uzpriekšu, tā, ka gan jau.

Ja godīgi es jau arī tinu uz priekšu jo tur bija tādi gabali,kurus garlaicīgi skatīties un tur bija arī dažas sērijas kuras neskatījos jo izlasot kas tajās sērijās ir nebija interesanti skatīties!!!!!!!Un man jau ar ir nepacietība!!!!!

albalonga написал(а):

Nu bet tikai to labo kvalitāti - lādēju tagad caur pando 3 sērijas uzreiz un datoru bremzē pamatīgi.

Saprotama lieta!!!!!

labiņi saldu miedziņu un mīļus sapnīšus jauko alby, iešu gulēt rīt tas ir jau šodien agri jāceļas!!!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Raksts par El Engano prezentāciju angļu val. + sižets