TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 47. nedēļas citāts 2007 ir...


47. nedēļas citāts 2007 ir...

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

cerams, neviens mani nesitīs  :blush:
bet nu tā kā citāta nav, tad atļaušos. Lorenas teiktais, kad viņa pagājšnedēļ bija ieskrējusi forumā  :blush:
vairāk emocijām, nekā kaut kas būtisks. :)

Hola a toda la cueva: Disculparan la hora por que se que estaran dormiditas y dormiditos, pero ahora llegue temprano y aproveche para pasar a mandarles un beso.
  Yo feliz por que todo marcha muy bien, estoy cansada como nunca pero vale la pena, afortunadamente el cansancio no pesa cuando uno esta contento.
  A esto se le sumo que me fui a Los Angeles a grabar una participacion en un reality Show que busca talento para telenovelas en Telemundo y yo fui en la prueba de llanto y como jurado en ese dia. Este reality lo veran en Marzo, estoy feliz por eso por que sera para una cadena Anglosajona 100%  y es un gran paso.
Aunque aqui la verdad...... la que hizo un trabajo escepcional fue Mari; por que ademas de ser una de las creadoras y productora del programa lucho soño junto conmigo desde hacia mucho tiempo en que me llevaran y se logro!!!!! asi que ya les estare avisando cuando el programa salga para que esten pendientes del capitulo ya que todos estuvimos felices del resultado., pero ya estaran viendo pronto cuando lo empiecen a anunciar
    Ahora tengo aqui a mi mami de nuevo; estuvieron tambien mis sobrinos y mi hermana, nos fuimos a Orlando dos dias y los disfrute mucho, pero ya me queda poquito goce por que ya casi se va de nuevo.
     Yo me voy a dormir por que me levanto a las 5:00 a.m. y se me cierran los ojos pero queria mandarles miles de besos ahora y siempre. Los quiero mucho mucho.  Lore

0

2

Paldies, angy, ļoti jauki! :D

0

3

Paldies!!! :)
Izlasot šo, atcerējos.. Piektdien no rīta slēdzu kanālus, apstājos Romanticā - tur kaut kāds šovs, neatceros kā saucās grrr, nu ķip aktieru sacensību šovs. No 5 palikušajiem viens bija Erick Elias. :D Un vēl, kura man patīk, tā Leila no "Los plateados".. Bet ne par to galvenais stāsts. Viņiem iedeva kā nākamo uzdevumu iemācīties lomas no Ladron de corazones (tā bija?  :blush: ) un pie viņime atbrauca Lore un tas tur aktieris, lai pastāstītu par savām lomām!!!! Visa diena gaiša palika. :D Tādā laimē biju tik negaidīti Lori ieraudzīt! :) Tikai diemžēl vajadzēja vecmammmai LNT ieslēgt un kamēr sižets beidzās, Lore jau pazuda no šova. :( Bet mazliet redzēju!! :)

0

4

aaaaaaaaaaaaaarpraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac  :cray:

nu kāpēc man nav tāda kanāla  :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray:

a jūs pamanījāt, ka Lore neko nesaka par PA?

Отредактировано angelina (19.11.2007 22:52)

0

5

Pamanījām. Lore vienkārši negribēja ne sev, ne jums garīgo bojāt, tāpēc par PA neko neteica...

0

6

Un ja būtu bijis? Tu piektdien ap 9 būtu skatījusies tieši šo kanālu? :D
Mjāāā - es PA esmu kaut kur 24.sērijas sākumā... :/ pavisam iebremzējies.. Arī dēļ megas daļēji.

0

7

cik jauki, ka citāts no Lores.. eh, jā.. man arī žēl , ka neeredzēju so pārraidi.. bet prieks par Palomu :)

0

8

Paloma написал(а):

Un ja būtu bijis? Tu piektdien ap 9 būtu skatījusies tieši šo kanālu?

pavisam noteikti. ja man būtu vajadzīgie kanāli, kaut dziļi naktī skatītos, lai redzētu savu Lori.

0

9

Nu bet tu tak nezinātu, ka viņa tur būs. ;) es jau ar tik nejaušibai pateicoties redzēju. ;)

0

10

es justu  :heart:

0

11

:rofl:  piedod, bet neticās... ;)

0

12

saki to viņai -  :heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 47. nedēļas citāts 2007 ir...